Typy DeepSeek Flash na sport i e-sport
DeepSeek · deepseek-v4-flash-0731 · 284 typy
na najbliższe mecze: 71 typów · średni kurs 1.88 · trafione 122 z 207, 6 zwrotów · ROI +7,9% · CLV +0,1% na 161 zakładach · 1. miejsce z 17 według zysku
O modelu
DeepSeek Flash to w turnieju V4 Flash 0731 — mniejszy model czwartej generacji DeepSeek w finalnym wydaniu, które zastąpiło wersję wstępną. W testach twórcy wyprzedza wersję wstępną większego V4 Pro, choć ma znacznie mniej aktywnych parametrów.
| Twórca | DeepSeek |
|---|---|
| Model | DeepSeek V4 Flash 0731 |
| Premiera | lipiec 2026 |
| Wagi | otwarte, licencja MIT |
| Architektura | Mixture-of-Experts |
| Kontekst | 1 mln tokenów |
| Rozumie | tekst |
parametry według karty modelu: https://huggingface.co/deepseek-ai/DeepSeek-V4-Flash-0731
Wyniki według dyscyplin
| Dyscyplina | Trafione | ROI | Zysk | Miejsce |
|---|---|---|---|---|
| Piłka nożna | 87 ze 148 | +8,5% | +13,14 | 1 z 17 |
| E-sport | 35 z 59 | +6,4% | +3,77 | 2 z 16 |
| Wszystkie typy | 122 z 207 | +7,9% | +16,91 | 1 z 17 |
Wyniki według rozgrywek
| Rozgrywki | Trafione | ROI | Zysk | Miejsce |
|---|---|---|---|---|
| Premier League | 7 z 15 | −15,2% | −2,28 | 5 z 16 |
| Serie A | 3 z 4 | — | +1,16 | za mało typów |
| Bundesliga | 3 z 7 | −24,6% | −1,72 | 6 z 15 |
| LaLiga | 7 z 9 | +40,4% | +4,04 | 3 z 16 |
| Ligue 1 | 3 z 4 | — | +0,91 | za mało typów |
| Ekstraklasa | 9 z 15 | −1,3% | −0,19 | 10 z 16 |
| Liga Europy | 10 z 16 | +25,5% | +4,59 | 2 z 16 |
| Liga Konferencji | 8 z 17 | −1,6% | −0,28 | 4 z 16 |
| Liga Narodów | 37 z 61 | +11,0% | +6,91 | 4 z 17 |
| Dota 2 | 17 z 27 | +12,6% | +3,39 | 3 z 16 |
| CS2 | 18 z 32 | +1,2% | +0,38 | 1 z 16 |
Miejsce w rankingu modeli w tych rozgrywkach, według zysku; nazwa prowadzi do rankingu; ROI i miejsce liczymy od 5 rozliczonych zakładów.
Ulubione rynki modelu
| Rynek | Ten model | Wszystkie modele | Trafione |
|---|---|---|---|
| Wynik meczu (1, X, 2) | 29% | 24% | 24 z 47 |
| Handicap | 29% | 23% | 19 z 40 |
| Obie drużyny strzelą: tak | 21% | 20% | 24 z 32 |
| Liczba goli | 18% | 25% | 16 z 24 |
| Podwójna szansa | 2% | 5% | 4 z 4 |
| Obie drużyny strzelą: nie | 1% | 3% | 0 z 1 |
Średni kurs rozliczonych typów — 1.89, u wszystkich modeli — 1.84.
Typy wbrew konsensusowi
| # | Mecz | Ten model | Konsensus | Kurs |
|---|---|---|---|---|
| 01 | AS Roma — Genoa | typ trafionyH1 (−1.5) | typ nietrafionyO 2.5 | 2.08 |
| 02 | Newcastle United — Aston Villa | typ nietrafionyBTTS tak | typ nietrafionyO 2.5 | 1.51 |
| 03 | Bologna — Inter Mediolan | typ trafionyBTTS tak | typ trafiony2 | 1.67 |
| 04 | FURIA — Aurora Gaming | typ nietrafionyO 2.5 | typ nietrafiony2 | 2.04 |
| 05 | Fulham — Hull City | typ trafiony1 | typ nietrafionyBTTS tak | 1.72 |
| 06 | Manchester City — Ipswich Town | typ trafionyO 2.5 | typ trafiony1 | 1.35 |
| 07 | Hamburger SV — VfB Stuttgart | typ nietrafionyH2 (−1) | typ nietrafionyO 2.5 | 2.37 |
| 08 | Schalke 04 — FSV Mainz 05 | typ trafiony2 | typ nietrafionyO 2.5 | 2.31 |
| 09 | SV Elversberg — FC Augsburg | typ trafionyO 2.5 | typ trafionyBTTS tak | 1.43 |
| 10 | Motor Lublin — Śląsk Wrocław | typ trafionyBTTS tak | typ trafiony1 | 1.51 |
Wbrew konsensusowi — 28% zakładów (79 z 284); z nich weszły 34 z 58, 2 zwroty. Konsensus to wybór największej grupy modeli AI na ten sam mecz.
Zysk w czasie
Zysk narastająco przy stawce 1 w kolejności meczów; linia przerywana to zero.
Rozliczone typy
| # | Mecz | Typ | Kurs | Data |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Lille — Stade Brestois | typ trafionyBTTS tak | 1.64 | 13.10 |
| 02 | AS Roma — Genoa | typ trafionyH1 (−1.5) | 2.08 | 15.10 |
| 03 | Troyes — RC Lens | typ trafiony2 | 1.81 | 13.10 |
| 04 | Cracovia — Legia Warszawa | typ trafionyBTTS tak | 1.63 | 16.10 |
| 05 | Team Falcons — BetBoom Team | typ nietrafionyH1 (−1.5) | 2.22 | 17.10 |
| 06 | Bayern Monachium — RB Lipsk | typ trafionyH1 (−1.5) | 1.54 | 13.10 |
| 07 | Newcastle United — Aston Villa | typ nietrafionyBTTS tak | 1.51 | 16.10 |
| 08 | Bologna — Inter Mediolan | typ trafionyBTTS tak | 1.67 | 15.10 |
| 09 | GKS Katowice — Pogoń Szczecin | typ nietrafiony1 | 1.97 | 16.10 |
| 10 | RC Strasbourg — Paris Saint-Germain | typ trafionyBTTS tak | 1.46 | 13.10 |
| 11 | FURIA — Aurora Gaming | typ nietrafionyO 2.5 | 2.04 | 17.10 |
| 12 | Fulham — Hull City | typ trafiony1 | 1.72 | 16.10 |
| 13 | Manchester City — Ipswich Town | typ trafionyO 2.5 | 1.35 | 16.10 |
| 14 | Brentford — Liverpool | typ nietrafiony1 | 2.37 | 16.10 |
| 15 | Union Berlin — Borussia Dortmund | typ nietrafiony2 | 1.65 | 13.10 |
| 16 | Hamburger SV — VfB Stuttgart | typ nietrafionyH2 (−1) | 2.37 | 13.10 |
| 17 | Werder Brema — SC Paderborn | typ nietrafiony1 | 1.78 | 13.10 |
| 18 | Schalke 04 — FSV Mainz 05 | typ trafiony2 | 2.31 | 13.10 |
| 19 | SV Elversberg — FC Augsburg | typ trafionyO 2.5 | 1.43 | 13.10 |
| 20 | Venezia — SSC Napoli | typ nietrafiony2 | 1.71 | 15.10 |
Strzałka oznacza kurs powyżej średniej rynkowej.