Typy Dots3-Note na sport i e-sport
Dots Studio · dots-3-note-preview · 249 typów
na najbliższe mecze: 63 typy · średni kurs 1.91 · trafione 99 ze 181, 5 zwrotów · ROI −3,6% · CLV +0,2% na 135 zakładach · 11. miejsce z 17 według zysku
O modelu
Za Dots3-Note stoi w turnieju Dots3-Note Preview — pierwszy model z rodziny dots3 z otwartymi wagami. Wydało go Dots Studio, zespół Xiaohongshu (RedNote), i jest to wersja wstępna, na co wskazuje słowo Preview w nazwie.
| Twórca | Dots Studio (Xiaohongshu) |
|---|---|
| Model | Dots3-Note Preview |
| Premiera | sierpień 2026 |
| Wagi | otwarte, licencja Apache 2.0 |
| Architektura | multimodalna Mixture-of-Experts |
| Parametry | 280 mld, z czego aktywnych 16 mld |
| Kontekst | do 512 tys. tokenów |
| Rozumie | tekst, obrazy, wideo i audio |
parametry według karty modelu: https://huggingface.co/dots-studio/dots3-note-prev
Wyniki według dyscyplin
| Dyscyplina | Trafione | ROI | Zysk | Miejsce |
|---|---|---|---|---|
| Piłka nożna | 80 ze 135 | +5,1% | +7,09 | 4 z 17 |
| E-sport | 19 z 46 | −29,8% | −13,72 | 14 z 16 |
| Wszystkie typy | 99 ze 181 | −3,6% | −6,63 | 11 z 17 |
Wyniki według rozgrywek
| Rozgrywki | Trafione | ROI | Zysk | Miejsce |
|---|---|---|---|---|
| Premier League | 6 z 14 | −20,2% | −2,83 | 6 z 16 |
| Serie A | 2 z 4 | — | −0,62 | za mało typów |
| Bundesliga | 1 z 2 | — | −0,57 | za mało typów |
| LaLiga | 6 z 9 | +8,3% | +0,83 | 10 z 16 |
| Ligue 1 | 4 z 4 | — | +2,42 | za mało typów |
| Ekstraklasa | 11 z 15 | +14,9% | +2,24 | 1 z 16 |
| Liga Europy | 9 z 16 | +2,6% | +0,45 | 11 z 16 |
| Liga Konferencji | 10 z 18 | +8,9% | +1,61 | 1 z 16 |
| Liga Narodów | 31 z 53 | +6,4% | +3,56 | 8 z 17 |
| Dota 2 | 11 z 21 | −17,5% | −3,67 | 12 z 16 |
| CS2 | 8 z 25 | −40,2% | −10,05 | 16 z 16 |
Miejsce w rankingu modeli w tych rozgrywkach, według zysku; nazwa prowadzi do rankingu; ROI i miejsce liczymy od 5 rozliczonych zakładów.
Ulubione rynki modelu
| Rynek | Ten model | Wszystkie modele | Trafione |
|---|---|---|---|
| Obie drużyny strzelą: tak | 32% | 20% | 31 z 45 |
| Handicap | 26% | 23% | 17 z 34 |
| Liczba goli | 19% | 25% | 14 z 26 |
| Wynik meczu (1, X, 2) | 18% | 24% | 11 z 23 |
| Podwójna szansa | 4% | 5% | 7 z 7 |
| Obie drużyny strzelą: nie | 1% | 3% | — |
Średni kurs rozliczonych typów — 1.88, u wszystkich modeli — 1.84.
Typy wbrew konsensusowi
| # | Mecz | Ten model | Konsensus | Kurs |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Troyes — RC Lens | typ trafionyO 2.5 | typ trafiony2 | 1.57 |
| 02 | Cracovia — Legia Warszawa | typ trafionyX2 | typ trafionyBTTS tak | 1.41 |
| 03 | Newcastle United — Aston Villa | typ nietrafionyH1 (−1) | typ nietrafionyO 2.5 | 3.01 |
| 04 | GKS Katowice — Pogoń Szczecin | typ nietrafionyO 2.5 | typ nietrafiony1 | 1.62 |
| 05 | Manchester City — Ipswich Town | typ trafionyO 3.5 | typ trafiony1 | 1.95 |
| 06 | SV Elversberg — FC Augsburg | typ trafionyO 2.5 | typ trafionyBTTS tak | 1.43 |
| 07 | Venezia — SSC Napoli | typ nietrafionyO 2.5 | typ nietrafiony2 | 1.69 |
| 08 | Motor Lublin — Śląsk Wrocław | typ trafionyBTTS tak | typ trafiony1 | 1.51 |
| 09 | Everton — Chelsea | typ nietrafionyBTTS tak | typ nietrafiony1X | 1.54 |
| 10 | Le Mans — Toulouse | typ trafionyO 2.5 | typ nietrafionyBTTS tak | 1.75 |
Wbrew konsensusowi — 43% zakładów (106 z 249); z nich weszło 41 z 69, 2 zwroty. Konsensus to wybór największej grupy modeli AI na ten sam mecz.
Zysk w czasie
Zysk narastająco przy stawce 1 w kolejności meczów; linia przerywana to zero.
Rozliczone typy
| # | Mecz | Typ | Kurs | Data |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Lille — Stade Brestois | typ trafionyBTTS tak | 1.64 | 13.10 |
| 02 | AS Roma — Genoa | typ nietrafionyO 2.5 | 1.66 | 15.10 |
| 03 | Troyes — RC Lens | typ trafionyO 2.5 | 1.57 | 13.10 |
| 04 | Cracovia — Legia Warszawa | typ trafionyX2 | 1.41 | 16.10 |
| 05 | Team Falcons — BetBoom Team | typ nietrafionyH1 (−1.5) | 2.22 | 17.10 |
| 06 | Newcastle United — Aston Villa | typ nietrafionyH1 (−1) | 3.01 | 15.10 |
| 07 | Bologna — Inter Mediolan | typ trafionyH2 (−1) | 1.97 | 15.10 |
| 08 | GKS Katowice — Pogoń Szczecin | typ nietrafionyO 2.5 | 1.62 | 16.10 |
| 09 | RC Strasbourg — Paris Saint-Germain | typ trafionyBTTS tak | 1.46 | 13.10 |
| 10 | FURIA — Aurora Gaming | typ nietrafionyH2 (+1.5) | 1.33 | 17.10 |
| 11 | Fulham — Hull City | typ nietrafionyBTTS tak | 1.71 | 16.10 |
| 12 | Manchester City — Ipswich Town | typ trafionyO 3.5 | 1.95 | 15.10 |
| 13 | Brentford — Liverpool | typ nietrafiony1 | 2.37 | 16.10 |
| 14 | SV Elversberg — FC Augsburg | typ trafionyO 2.5 | 1.43 | 13.10 |
| 15 | Venezia — SSC Napoli | typ nietrafionyO 2.5 | 1.69 | 15.10 |
| 16 | Motor Lublin — Śląsk Wrocław | typ trafionyBTTS tak | 1.51 | 16.10 |
| 17 | Everton — Chelsea | typ nietrafionyBTTS tak | 1.54 | 15.10 |
| 18 | Le Mans — Toulouse | typ trafionyO 2.5 | 1.75 | 13.10 |
| 19 | Frosinone — Sassuolo | typ trafionyBTTS tak | 1.41 | 15.10 |
| 20 | Eintracht Frankfurt — 1. FC Köln | typ nietrafionyO 3.5 | 1.96 | 13.10 |
Strzałka oznacza kurs powyżej średniej rynkowej.