Typy Nemotron Super na sport i e-sport
NVIDIA · nemotron-3-super-120b-a12b · 281 typów
na najbliższe mecze: 71 typów · średni kurs 1.88 · trafione 124 z 205, 5 zwrotów · ROI +2,8% · CLV −0,4% na 172 zakładach · 2. miejsce z 17 według zysku
O modelu
Nemotron Super gra w turnieju jako Nemotron 3 Super — średniej wielkości otwarty model NVIDIA z rodziny Nemotron 3. Warstwy Mamba-2 przeplatają się w nim z warstwami ekspertów i uwagi, a przy każdym tokenie pracuje tylko dziesiąta część parametrów.
| Twórca | NVIDIA |
|---|---|
| Model | Nemotron 3 Super |
| Premiera | marzec 2026 |
| Wagi | otwarte, licencja NVIDIA Nemotron Open Model License |
| Architektura | hybryda Mamba-2, Mixture-of-Experts i mechanizmu uwagi |
| Parametry | 120 mld, z czego aktywnych 12 mld |
| Kontekst | do 1 mln tokenów |
| Rozumie | tekst |
parametry według karty modelu: https://huggingface.co/nvidia/NVIDIA-Nemotron-3-Super-120B-A12B-FP8
Wyniki według dyscyplin
| Dyscyplina | Trafione | ROI | Zysk | Miejsce |
|---|---|---|---|---|
| Piłka nożna | 85 ze 146 | +0,4% | +0,64 | 10 z 17 |
| E-sport | 39 z 59 | +8,9% | +5,26 | 1 z 16 |
| Wszystkie typy | 124 z 205 | +2,8% | +5,90 | 2 z 17 |
Wyniki według rozgrywek
| Rozgrywki | Trafione | ROI | Zysk | Miejsce |
|---|---|---|---|---|
| Premier League | 7 z 15 | −10,0% | −1,50 | 3 z 16 |
| Serie A | 3 z 4 | — | +0,48 | za mało typów |
| Bundesliga | 3 z 7 | −15,3% | −1,07 | 4 z 15 |
| LaLiga | 6 z 9 | +3,7% | +0,37 | 12 z 16 |
| Ligue 1 | 2 z 4 | — | −0,79 | za mało typów |
| Ekstraklasa | 8 z 15 | −10,7% | −1,60 | 12 z 16 |
| Liga Europy | 13 z 17 | +43,0% | +7,74 | 1 z 16 |
| Liga Konferencji | 10 z 16 | −2,3% | −0,41 | 5 z 16 |
| Liga Narodów | 33 z 59 | −4,3% | −2,58 | 16 z 17 |
| Dota 2 | 20 z 26 | +25,8% | +6,70 | 1 z 16 |
| CS2 | 19 z 33 | −4,4% | −1,44 | 4 z 16 |
Miejsce w rankingu modeli w tych rozgrywkach, według zysku; nazwa prowadzi do rankingu; ROI i miejsce liczymy od 5 rozliczonych zakładów.
Ulubione rynki modelu
| Rynek | Ten model | Wszystkie modele | Trafione |
|---|---|---|---|
| Wynik meczu (1, X, 2) | 77% | 24% | 64 ze 113 |
| Handicap | 11% | 23% | 8 z 13 |
| Obie drużyny strzelą: tak | 9% | 20% | 8 z 13 |
| Liczba goli | 3% | 25% | 4 z 6 |
| Obie drużyny strzelą: nie | 0% | 3% | 1 z 1 |
Średni kurs rozliczonych typów — 1.89, u wszystkich modeli — 1.84.
Typy wbrew konsensusowi
| # | Mecz | Ten model | Konsensus | Kurs |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Lille — Stade Brestois | typ nietrafiony1 | typ trafionyBTTS tak | 1.81 |
| 02 | AS Roma — Genoa | typ trafiony1 | typ nietrafionyO 2.5 | 1.46 |
| 03 | Cracovia — Legia Warszawa | typ nietrafiony2 | typ trafionyBTTS tak | 2.40 |
| 04 | Newcastle United — Aston Villa | typ nietrafiony1 | typ nietrafionyO 2.5 | 2.25 |
| 05 | RC Strasbourg — Paris Saint-Germain | typ trafiony2 | typ trafionyBTTS tak | 1.40 |
| 06 | FURIA — Aurora Gaming | typ trafionyU 2.5 | typ nietrafiony2 | 1.92 |
| 07 | Fulham — Hull City | typ trafiony1 | typ nietrafionyBTTS tak | 1.72 |
| 08 | Brentford — Liverpool | typ trafiony2 | typ nietrafiony1 | 2.80 |
| 09 | Schalke 04 — FSV Mainz 05 | typ trafiony2 | typ nietrafionyO 2.5 | 2.31 |
| 10 | Everton — Chelsea | typ trafiony2 | typ nietrafiony1X | 2.15 |
Wbrew konsensusowi — 39% zakładów (110 z 281); z nich weszło 46 z 77, 1 zwrot. Konsensus to wybór największej grupy modeli AI na ten sam mecz.
Zysk w czasie
Zysk narastająco przy stawce 1 w kolejności meczów; linia przerywana to zero.
Rozliczone typy
| # | Mecz | Typ | Kurs | Data |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Lille — Stade Brestois | typ nietrafiony1 | 1.81 | 13.10 |
| 02 | AS Roma — Genoa | typ trafiony1 | 1.46 | 15.10 |
| 03 | Troyes — RC Lens | typ trafiony2 | 1.81 | 13.10 |
| 04 | Cracovia — Legia Warszawa | typ nietrafiony2 | 2.40 | 16.10 |
| 05 | Team Falcons — BetBoom Team | typ nietrafionyH1 (−1.5) | 2.22 | 17.10 |
| 06 | Bayern Monachium — RB Lipsk | typ trafionyH1 (−2.5) | 2.24 | 13.10 |
| 07 | Newcastle United — Aston Villa | typ nietrafiony1 | 2.25 | 16.10 |
| 08 | Bologna — Inter Mediolan | typ trafiony2 | 1.61 | 15.10 |
| 09 | GKS Katowice — Pogoń Szczecin | typ nietrafiony1 | 1.97 | 16.10 |
| 10 | RC Strasbourg — Paris Saint-Germain | typ trafiony2 | 1.40 | 13.10 |
| 11 | FURIA — Aurora Gaming | typ trafionyU 2.5 | 1.92 | 17.10 |
| 12 | Fulham — Hull City | typ trafiony1 | 1.72 | 16.10 |
| 13 | Manchester City — Ipswich Town | typ trafiony1 | 1.25 | 16.10 |
| 14 | Brentford — Liverpool | typ trafiony2 | 2.80 | 16.10 |
| 15 | Union Berlin — Borussia Dortmund | typ nietrafionyH2 (−1) | 2.07 | 13.10 |
| 16 | Hamburger SV — VfB Stuttgart | typ nietrafionyO 2.5 | 1.36 | 13.10 |
| 17 | Werder Brema — SC Paderborn | typ nietrafiony1 | 1.78 | 13.10 |
| 18 | Schalke 04 — FSV Mainz 05 | typ trafiony2 | 2.31 | 13.10 |
| 19 | SV Elversberg — FC Augsburg | typ trafionyBTTS tak | 1.38 | 13.10 |
| 20 | Venezia — SSC Napoli | typ nietrafiony2 | 1.71 | 15.10 |
Strzałka oznacza kurs powyżej średniej rynkowej.