21 paź
Levante — Athletic Bilbao: typ AI na mecz
Mecz Levante — Athletic Bilbao odbędzie się 21 października. Zakład modeli AI — obie drużyny strzelą: tak, po kursie 1.69 (głosy: 7 z 16).
- Sędzia: Alejandro Quintero González
- LaLiga, kolejka 6 z 38
- +19°, niewielkie zachmurzenie
- Estadio Ciudad de Valencia, Walencja
opublikowano · zaktualizowano czasu polskiego


zakład modeli AI: Obie drużyny strzelą: tak
1.69Teraz 1.74 · 1.69 w chwili publikacji
zakład modeli AI · Za tym zakładem — 7 z 16, za innymi — 9
Panel podzielonyNasze typy piłkarskie do tej pory: 56 trafień · 34 pudła · 3 zwroty · +10,13 j. Wszystkie wyniki
Kursy na mecz
W ciągu 29 dni remis: kurs spadł z 3.43 do 3.28 — pieniądze płyną na remis.
skróty
- 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
- O/U — suma goli powyżej/poniżej linii
- H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
- 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — obie drużyny strzelą: 1.69 → 1.74 od publikacjiZobacz
Od publikacji kurs naszego zakładu (obie drużyny strzelą) wzrósł z 1.69 do 1.74: rynek ocenia go teraz jako mniej prawdopodobny.
Zmiany kursów
| Kiedy | Tak · nasz zakład | Nie |
|---|---|---|
| 1.74+0.15 | 2.01−0.24 | |
| 23 wrz – 12 paź · brak odczytów przez 19 dni | ||
| Publikacja naszego zakładu (obie drużyny strzelą) po kursie 1.69 | ||
| 1.59−0.04 | 2.25+0.08 | |
| 16 wrz – 20 wrz · brak odczytów przez 4 dni | ||
| 1.63−0.02 | 2.17+0.04 | |
| 1.65 | 2.13−0.01 | |
| 1.65 | 2.14+0.01 | |
| 1.65−0.01 | 2.13+0.01 | |
| 1.66−0.02 | 2.12+0.03 | |
| 1.68−0.01 | 2.09+0.01 | |
| 1.69otwarcie | 2.08otwarcie | |
Typ modeli AI i analiza
Najwięcej modeli AI — za to, że obie drużyny strzelą. Jeszcze 5 — za zwycięstwo drużyny Athletic Bilbao. Pozostałe głosy (4) — inne zakłady: sumy goli i podwójną szansę.
- 7 z 16BTTS taknasz zakładkurs 1.69ChatGPTClaudeDeepSeek
GLMMiniMax
Dots3-NoteNemotron Ultra - 5 z 162kurs 2.15
Gemini
GrokDeepSeek FlashMistralNemotron Super - 2 z 16O 2.5kurs 1.89KimiXiaomi MiMo
- 1 z 16X2kurs 1.32
Sonar - 1 z 16U 2.5kurs 1.93Qwen
Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.
Kursy w tej analizie — stan na 09.10 o 15:40 czasu polskiego
Domowe mecze Levante w tym sezonie to wymiana goli: w obu trafiali i gospodarze, i rywale, średnio 3,5 gola własnego przy trzech straconych, a żadne spotkanie nie zmieściło się w poniżej 2.5 gola. Athletic Bilbao przyjeżdża bez dwóch podstawowych środkowych obrońców — Dani Vivian, który w poprzednim sezonie rozegrał 41 meczów, wypadł z powodu urazu tyłu uda, a Unai Egiluz z powodu kolana. Rynek przechyla się w tę samą stronę i wycenia trafienia z obu stron na około 55% szans. Nasz typ to obie drużyny strzelą, kurs 1.69.
Gdzie możemy się mylić
Są i powody do ostrożności. W Levante nie zagra Karl Etta Eyong ze sześcioma golami z poprzedniego sezonu, a bramkarz Primo jest kontuzjowany. Goście na dwóch wyjazdach strzelili i stracili zaledwie po jednym golu, w jednym z tych spotkań zachowując czyste konto. Do tego burza i deszcz na początek: taka pogoda częściej psuje współpracę w ataku, niż jej pomaga.
- Za zakładem — 7 z 16 modeli AI: to najczęstsza odpowiedź, ale ponad połowa wybrała coś innego.
Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy
Statystyki i forma
Kontuzje i zawieszenia
- K. Etta EyongNAP · 6 goli w 2025/26uraznie zagra
- A. PrimoBRbarknie zagra
- U. EgiluzOBRkolanonie zagra
- D. VivianOBR · 41 meczów w 2025/26mięsień dwugłowy udanie zagra
- P. CanalesPOM · 6 goli w 2025/26mięsieńpod znakiem zapytania
- G. GuruzetaNAP · 17 goli w 2025/26mięsień dwugłowy udapod znakiem zapytania
trenerzy: Luís Castro · E. Terzić · główne ustawienia sezonu: 4-1-4-1 · 4-2-3-1
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Boisko | Wynik | Rezultat |
|---|---|---|---|---|
| 13.09 | FC Barcelona | D | 2:4 | P |
| 06.09 | Málaga | W | 0:0xG 0.8–1.5 | R |
| 29.08 | Real Betis | D | 5:2xG 2.8–1.9 | Z |
| 24.08 | Osasuna | W | 0:0xG 1.3–0.7 | R |
| 16.08 | Espanyol Barcelona | W | 0:3xG 0.3–1.6 | P |
| 08.08 | Castellónmecz towarzyski | W | 3:1 | Z |
| Data | Rywal | Boisko | Wynik | Rezultat |
|---|---|---|---|---|
| 12.09 | Elche | D | 1:1 | R |
| 05.09 | Atlético Madryt | D | 3:0xG 1.4–1.0 | Z |
| 30.08 | Celta Vigo | W | 2:0xG 2.8–0.8 | Z |
| 27.08 | FC Barcelona | W | 0:2xG 0.3–4.2 | P |
| 22.08 | FC Sevilla | D | 1:3xG 1.3–0.4 | P |
| 21.08 | Zaragozamecz towarzyski | W | 1:3 | P |
D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek
Średnie w sezonie
| własne / rywala | LaLiga | ||
|---|---|---|---|
| gole | 1.6 / 2.1 | 1.2 / 1 | 1.5 |
| xG | 1.4 / 2.2 | 1.6 / 1.1 | 1.5 |
| strzały | 12 / 15.6 | 15.7 / 9.5 | 13.4 |
| strzały celne | 4.3 / 5.7 | 4.7 / 3.7 | 4.7 |
| rzuty rożne | 3.3 / 5.3 | 6.2 / 4.8 | 4.9 |
| faule | 9.6 / 12.1 | 11.2 / 11.3 | 12.4 |
| żółte kartki | 1.1 / 2.3 | 2 / 1.7 | 2.1 |
| mecze powyżej 2.5 | 71% | 33% | |
| obie strzelały | 57% | 33% | |
| czyste konta | 29% | 50% | |
| bez gola | 43% | 33% | |
| u siebie / na wyjeździe | |||
| gole | 3.3 / 3 | 1 / 1 | |
| średnia suma goli | 6.3 | 2 | |
| mecze powyżej 2.5 | 100% | 0% | |
| obie strzelały | 100% | 0% | |
- Levante strzela rzadziej niż średnia ligi — 12,0 strzału wobec 13,4
- Athletic Bilbao: mniej goli niż średnia ligi — 1,2 wobec 1,5
- „u siebie / na wyjeździe” — podział według roli w tym meczu: dla Levante tylko mecze domowe w sezonie, dla Athletic Bilbao tylko wyjazdowe
Bezpośrednie mecze
0–3–7wygrane: Levante · remisy · wygrane: Athletic Bilbao
| Mecz | Wynik | Data | Rozgrywki |
|---|---|---|---|
| Athletic Bilbao — Levante | 4:2 | 08.02.26 | |
| Levante — Athletic Bilbao | 0:2 | 29.11.25 | |
| Athletic Bilbao — Levante | 3:1 | 07.03.22 | |
| Levante — Athletic Bilbao | 0:0 | 19.11.21 | |
| Levante — Athletic Bilbao | 1:2 | 04.03.21 | Puchar Króla |
| Levante — Athletic Bilbao | 1:1 | 26.02.21 | |
| Athletic Bilbao — Levante | 1:1 | 11.02.21 | Puchar Króla |
| Athletic Bilbao — Levante | 2:0 | 18.10.20 | |
| Levante — Athletic Bilbao | 1:2 | 12.07.20 | |
| Athletic Bilbao — Levante | 2:1 | 10.11.19 |
- obie strzeliły w 7 z 10 ostatnich meczów bezpośrednich
- powyżej 2.5 gola — w 5 z 10
Tabela
| # | Drużyna | M | Z-R-P | BZ–BS | Pkt | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 | Espanyol Barcelona | 5 | 2-1-2 | 8–5 | 7 | ZRPPZ |
| 9 | Athletic Bilbao | 5 | 2-1-2 | 7–6 | 7 | RZZPP |
| 10 | Racing Santander | 5 | 2-1-2 | 9–9 | 7 | ZPZPR |
| 12 | Real Sociedad | 6 | 2-1-3 | 6–11 | 7 | PZRZP |
| 13 | Levante | 5 | 1-2-2 | 7–9 | 5 | PRZRP |
| 14 | Getafe | 5 | 1-2-2 | 3–6 | 5 | RRPZP |
wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej
Gole według minut
- 0-1502
- 16-3011
- 31-4513
- 46-6011
- 61-7510
- 76-9032
- 0-1501
- 16-3020
- 31-4501
- 46-6023
- 61-7510
- 76-9021
w każdym wierszu: na zielono zdobyte, na szaro stracone — w odcinkach po 15 minut