ZAKOŃCZONY
Levante — FC Sevilla 3:3: wynik i kursy
Mecz Levante — FC Sevilla zakończył się wynikiem 3:3. Zakład modeli AI — obie drużyny strzelą: tak, po kursie 1.78; typ wszedł.
- Sędzia: Adrián Cordero Vega
- LaLiga, kolejka 8 z 38
- +23°, bezchmurnie
- Estadio Ciudad de Valencia, Walencja
opublikowano · zaktualizowano czasu polskiego


zakład modeli AI: Obie drużyny strzelą: tak
1.78zakład modeli AI · Za tym zakładem — 10 z 16, za innymi — 6
Nasze typy piłkarskie do tej pory: 56 trafień · 34 pudła · 3 zwroty · +10,13 j. Wszystkie wyniki
co oznaczają te liczby
- wszedł / nie wszedł
- Wynik zakładu po rozliczeniu kolejki: zysk lub strata przy stawce jednej jednostki po podanym kursie.
prawdopodobny wynik
2:1 9%1:2 8%1:0 7%
Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 4 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.
Jakie były kursy na mecz
W ciągu 19 dni wygrana: Levante: kurs wzrósł z 2.57 do 2.73 — zakładów na gospodarzy jest mniej.
skróty
- 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
- O/U — suma goli powyżej/poniżej linii
- H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
- 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — obie drużyny strzelą: 1.78 → 1.84 od publikacji · FC Sevilla — nowy faworyt w 1X2Zobacz
Od publikacji kurs naszego zakładu (obie drużyny strzelą) wzrósł z 1.78 do 1.84: rynek ocenia go teraz jako mniej prawdopodobny.
Zmiany kursów
| Kiedy | Tak · nasz zakład | Nie |
|---|---|---|
| 1.84+0.01 | 1.90 | |
| 1.83+0.05 | 1.90−0.05 | |
| 1.78+0.01 | 1.95−0.01 | |
| 1.77+0.02 | 1.96−0.02 | |
| 1.75−0.02 | 1.98+0.01 | |
| 1.77−0.01 | 1.97 | |
| 27 wrz – 10 paź · brak odczytów przez 13 dni | ||
| Publikacja naszego zakładu (obie drużyny strzelą) po kursie 1.78 | ||
| 1.78otwarcie | 1.97otwarcie | |
Jak przebiegł mecz
- 13'
Robbie Ure0:1 - 39'
Adrián de la Fuente Barquilla ŻK - 48'
Felix Correia ŻK - 54'
Felix Correia (Robbie Ure)0:2 - 55'
weryfikacja VAR · Felix Correia - 56'
wszedł Petar Ratkov, zszedł Yanis Musuayi - 56'
wszedł Thiago Cruz Fernandez, zszedł Víctor García - 57'
Iván Romero (Roger Brugué)1:2 - 63'
Andrés Castrín ŻK - 66'
Luis García Plaza ŻK - 68'
wszedł Alfonso González Martínez, zszedł Miguel Sierra - 68'
wszedł Isaac Romero, zszedł Robbie Ure - 68'
wszedł Daniel Requena Sánchez, zszedł Oriol Rey - 72'
wszedł Julio Diaz, zszedł Felix Correia - 76'
Daniel Requena Sánchez ŻK - 84'
Alfonso González Martínez ŻK - 88'
wszedł Jon Guridi, zszedł Giorgi Kochorashvili - 90'
wszedł Nacho Pérez Gómez, zszedł Jeremy Toljan - 90'
wszedł Paco Cortés, zszedł Jon Ander Olasagasti - 90+2'
Isaac Romero ŻK - 90+2'
Adrián de la Fuente Barquilla2:2 - 90+5'
Isaac Romero (Youssouf Fofana)2:3 - 90+6'
Juan Antonio Iglesias Sánchez ŻK - 90+6'
Isaac Romero CZK - 90+10'
Ifeanyi Ndukwe3:3
| Levante | wskaźnik | FC Sevilla |
|---|---|---|
| 2.00 | oczekiwane gole (xG) | 2.55 |
| 20 | strzały | 18 |
| 8 | celne | 5 |
| 56% | posiadanie piłki | 44% |
| 5 | rzuty rożne | 2 |
| 7 | faule | 17 |
| 2 | obrony | 5 |
| 2 | żółte kartki | 4 |
| 0 | czerwone kartki | 1 |
co oznaczają te liczby
- oczekiwane gole (xG)
- Ile goli średnio dają strzały takiej jakości i z takich pozycji. Pokazuje, na ile wynik oddaje grę: 0,6 xG przy dwóch golach to skuteczność, a nie przewaga w grze.
- ocena dostawcy
- Ocena zawodnika za mecz od dostawcy statystyk — nie nasza. Liczona z akcji z piłką i bez niej; nie przeliczamy jej i podajemy tak, jak jest.
Wyjściowe składy
- 13M. Ryan6.3
- 23Manu Sánchez6.7
- 3IfeanyiIfeanyi Ndukwe7.2
- 4Dela6.9
- 22J. Toljan5.8
- 7Brugui6.7
- 8Jon Ander Olasagasti6.4
- 20Oriol Rey6.2
- 17Víctor García6.0
- 11Yanis Musuayi6.4
- 9Iván Romero8.1
- 14Jorge Cabello
- 27Paco Cortéswszedł 90'0.0
- 1Pablo Cuñat
- 24T. Fernándezwszedł 56'6.6
- 36I. Galdin
- 2A. Mandi
- 29Nacho Pérezwszedł 90'0.0
- 10P. Ratkovwszedł 56'6.5
- 6Requewszedł 68'5.6
- 16A. Tape
- 18E. Bardeli
- 1O. Vlachodimos6.8
- 17G. Suazo6.5
- 4Kike Salas7.2
- 5Andrés Castrín6.2
- 2Juan Iglesias6.2
- 6L. Agoumé6.6
- 8G. Kochorashvili6.7
- 20Félix Correia7.4
- 24Y. Fofana7.5
- 30Miguel Ángel6.0
- 9R. Ure — najwyższa ocena dostawcy w meczu8.9
- 22José Ángel Carmona
- 3Julio Díaz del Romowszedł 72'6.1
- 21C. Ejuke
- 10Peque Fernández
- 7Alfon Gonzálezwszedł 68'6.3
- 13Fran González
- 18Jon Guridiwszedł 88'5.9
- 15Fábio Cardoso
- 16Isaacwszedł 68'6.8
- 12A. Sangante
- 11R. Vargas
- 14Manu Bueno
Typ modeli AI i analiza
Najwięcej modeli AI — na to, że obie drużyny strzelą — zakład wszedł. Jeszcze 4 — na powyżej 2.5 gola — zakład wszedł. Pozostałe głosy (2) — każdy na własny zakład: podwójną szansę i zwycięstwo drużyny FC Sevilla.
- 10 z 16BTTS taknasz zakładkurs 1.78ChatGPTClaudeDeepSeekQwenDeepSeek Flash
GLMMiniMaxMistral
Dots3-NoteNemotron Ultraweszło - 4 z 16O 2.5kurs 2.11
Gemini
GrokKimiXiaomi MiMoweszło - 1 z 16X2kurs 1.49
Sonarweszło - 1 z 162kurs 2.62Nemotron Supernie weszło
Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.
Kursy w tej analizie — stan na 09.10 o 13:21 czasu polskiego
Levante nie potrafi grać u siebie na zero z tyłu: w dwóch domowych meczach trafiały obie drużyny i za każdym razem padło powyżej 2.5 gola, średnio 6.5 na spotkanie przy 3.5 strzelonych i 3 straconych. FC Sevilla strzelała we wszystkich trzech wyjazdowych meczach, a w dwóch z nich rywal odpowiadał. Kursy niemal nie rozdzielają drużyn, 2.65 na zwycięstwo gospodarzy przy 2.62 na zwycięstwo gości, a trafienia z obu stron wyceniane są na 52% szans. W tak wyrównanym spotkaniu czyste konto dla jednej ze stron wygląda na rzadki scenariusz, a Levante z pięcioma punktami i 17. miejscem nie może się u siebie cofać.
Gdzie możemy się mylić
Druga strona medalu to wyjazdowa dyscyplina gości: FC Sevilla traci na obcych boiskach 0.7 gola na mecz i w jednej trzeciej takich spotkań zachowała czyste konto, więc po wczesnym golu umie zamknąć mecz. Niepokoją też ostatnie bezpośrednie mecze. W styczniu FC Sevilla przegrała u siebie 0:3, w kwietniu Levante dołożyło zwycięstwo 2:0 na własnym terenie, a w obu spotkaniach jedna z drużyn nie zdołała strzelić gola. Mimo tego stawiamy na obie drużyny strzelą, kurs 1.78.
Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy
Statystyki i forma
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Boisko | Wynik | Rezultat |
|---|---|---|---|---|
| 20.09 | Villarreal | W | 1:3 | P |
| 13.09 | FC Barcelona | D | 2:4 | P |
| 06.09 | Málaga | W | 0:0 | R |
| 29.08 | Real Betis | D | 5:2 | Z |
| 24.08 | Osasuna | W | 0:0 | R |
| Data | Rywal | Boisko | Wynik | Rezultat |
|---|---|---|---|---|
| 02.10 | Aston Villamecz towarzyski | D | 1:3 | P |
| 19.09 | FC Barcelona | D | 1:3 | P |
| 16.09 | Deportivo La Coruña | W | 1:0 | Z |
| 11.09 | Valencia | D | 1:0 | Z |
| 06.09 | Espanyol Barcelona | W | 1:1 | R |
D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek
Średnie w sezonie
| własne / rywala | LaLiga | ||
|---|---|---|---|
| gole | 1.6 / 2.1 | 1.6 / 1.5 | 1.5 |
| xG | 1.4 / 2.2 | 1.1 / 1.3 | 1.5 |
| strzały | 12 / 15.6 | 11.9 / 12.4 | 13.4 |
| strzały celne | 4.3 / 5.7 | 4.3 / 4.6 | 4.7 |
| rzuty rożne | 3.3 / 5.3 | 3.1 / 3.8 | 4.9 |
| faule | 9.6 / 12.1 | 14.8 / 13.4 | 12.4 |
| żółte kartki | 1.1 / 2.3 | 3 / 1.9 | 2.1 |
| mecze powyżej 2.5 | 71% | 63% | |
| obie strzelały | 57% | 75% | |
| czyste konta | 29% | 25% | |
| bez gola | 43% | 0% | |
| u siebie / na wyjeździe | |||
| gole | 3.3 / 3 | 2 / 1.3 | |
| średnia suma goli | 6.3 | 3.3 | |
| mecze powyżej 2.5 | 100% | 50% | |
| obie strzelały | 100% | 75% | |
- Levante strzela rzadziej niż średnia ligi — 12,0 strzału wobec 13,4
- FC Sevilla strzela rzadziej niż średnia ligi — 11,9 strzału wobec 13,4
- „u siebie / na wyjeździe” — podział według roli w tym meczu: dla Levante tylko mecze domowe w sezonie, dla FC Sevilla tylko wyjazdowe
Bezpośrednie mecze
2–1–4wygrane: Levante · remisy · wygrane: FC Sevilla
| Mecz | Wynik | Data | Rozgrywki |
|---|---|---|---|
| Levante — FC Sevilla | 2:0 | 23.04.26 | |
| FC Sevilla — Levante | 0:3 | 04.01.26 | |
| Levante — FC Sevilla | 2:3 | 21.04.22 | |
| FC Sevilla — Levante | 5:3 | 24.10.21 | |
| Levante — FC Sevilla | 0:1 | 21.04.21 | |
| FC Sevilla — Levante | 1:0 | 01.10.20 | |
| Levante — FC Sevilla | 1:1 | 15.06.20 |
- obie strzeliły w 3 z 7 ostatnich meczów bezpośrednich
- powyżej 2.5 gola — w 3 z 7