ZAKOŃCZONY
Racing Santander — Valencia 2:2: wynik i kursy
Mecz Racing Santander — Valencia zakończył się wynikiem 2:2. Zakład modeli AI: powyżej 2.5 gola po kursie 1.75; typ wszedł.
- Sędzia: Luis Bestard Servera
- LaLiga, kolejka 8 z 38
- +18°, bezchmurnie
- Campos de Sport de El Sardinero, Santander
opublikowano · zaktualizowano czasu polskiego


zakład modeli AI: Powyżej 2.5 gola
1.75zakład modeli AI · Za tym zakładem — 7 z 16, za innymi — 9
Panel podzielonyNasze typy piłkarskie do tej pory: 56 trafień · 34 pudła · 3 zwroty · +10,13 j. Wszystkie wyniki
co oznaczają te liczby
- wszedł / nie wszedł
- Wynik zakładu po rozliczeniu kolejki: zysk lub strata przy stawce jednej jednostki po podanym kursie.
prawdopodobny wynik
2:1 9%1:0 9%0:0 8%
Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 5 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.
Jakie były kursy na mecz
W ciągu 18 dni wygrana: Valencia: kurs spadł z 3.66 do 3.15 — pieniądze płyną na gości.
skróty
- 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
- O/U — suma goli powyżej/poniżej linii
- H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
- 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — Powyżej 2.5: 1.75 → 1.68 od publikacjiZobacz
Od publikacji kurs naszego zakładu (powyżej 2.5 gola) spadł z 1.75 do 1.68: rynek ocenia go teraz jako bardziej prawdopodobny.
Zmiany kursów
| Kiedy | Powyżej 2.5 · nasz zakład | Poniżej 2.5 |
|---|---|---|
| 1.68 | 2.22+0.01 | |
| 1.68−0.07 | 2.21+0.10 | |
| 27 wrz – 10 paź · brak odczytów przez 13 dni | ||
| Publikacja naszego zakładu (powyżej 2.5 gola) po kursie 1.75 | ||
| 1.75otwarcie | 2.11otwarcie | |
Jak przebiegł mecz
- 2'
Daniel Raba Antolín (Justin De Haas)0:1 - 22'
Pablo Ramon Parra ŻK - 32'
Yassir Zabiri (Iñigo Vicente)1:1 - 45'
wszedł Arnaut Danjuma, zszedł Mouctar Diakhaby - 45+2'
Guido Rodríguez ŻK - 45+2'
Jorge Salinas Viadero ŻK - 45+4'
Daniel Raba Antolín ŻK - 47'
weryfikacja VAR · Mouctar Diakhaby - 47'
Iván Martín2:1 - 58'
wszedł David Otorbi Ejededawe, zszedł Filip Ugrinic - 58'
wszedł Harvey Elliott, zszedł Daniel Raba Antolín - 61'
wszedł Andrés Martín, zszedł André Almeida - 61'
wszedł Aarón Martin Caricol, zszedł Pablo Ramon Parra - 65'
David Otorbi Ejededawe (Javi Guerra)2:2 - 72'
Pablo Maffeo ŻK - 75'
wszedł Pablo García, zszedł Sergio Canales - 85'
wszedł Aliou Dieng, zszedł Javi Guerra - 86'
wszedł Arnau Martínez López, zszedł Pablo Maffeo - 87'
wszedł Maguette Gueye, zszedł Matteo Prati - 87'
wszedł Asier Villalibre, zszedł Yassir Zabiri - 90+2'
Iván Martín ŻK
| Racing Santander | wskaźnik | Valencia |
|---|---|---|
| 1.35 | oczekiwane gole (xG) | 1.71 |
| 20 | strzały | 10 |
| 11 | celne | 2 |
| 54% | posiadanie piłki | 46% |
| 8 | rzuty rożne | 3 |
| 15 | faule | 10 |
| 0 | obrony | 9 |
| 3 | żółte kartki | 3 |
co oznaczają te liczby
- oczekiwane gole (xG)
- Ile goli średnio dają strzały takiej jakości i z takich pozycji. Pokazuje, na ile wynik oddaje grę: 0,6 xG przy dwóch golach to skuteczność, a nie przewaga w grze.
- ocena dostawcy
- Ocena zawodnika za mecz od dostawcy statystyk — nie nasza. Liczona z akcji z piłką i bez niej; nie przeliczamy jej i podajemy tak, jak jest.
Wyjściowe składy
- 13Julen Agirrezabala5.9
- 17Jorge Salinas5.8
- 24J. Belocian6.6
- 5Pablo Ramón6.0
- 2Álvaro Mantilla6.0
- 18M. Prati6.9
- 10Iñigo Vicente7.7
- 8André Almeida6.3
- 23Iván Martín8.0
- 20Sergio Canales6.2
- 21M. Zabiri8.0
- 19Iker Luque
- 11Andrés Martínwszedł 61'6.7
- 12Asier Villalibrewszedł 87'6.6
- 6Íñigo Sainz-Maza
- 4Manu Hernando
- 3Aarón Martínwszedł 61'6.2
- 9Juan Carlos Arana
- 15Pablo Garcíawszedł 75'6.8
- 31Laro Gómez
- 16Facundo González
- 14M. Gueyewszedł 87'5.6
- 7G. Guliashvili
- 1S. Dimitrievski7.5
- 14José Gayà6.4
- 12J. de Haas7.1
- 18Pepelu6.8
- 4M. Diakhaby6.3
- 24Pablo Maffeo5.7
- 8Javi Guerra7.1
- 2G. Rodríguez6.0
- 23F. Ugrinic6.4
- 19Dani Raba7.4
- 9Hugo Duro6.3
- 22Arnau Martínezwszedł 86'6.1
- 37Aimar Blázquez
- 36Iker Córdoba
- 7A. Danjumawszedł 45'6.9
- 15A. Diengwszedł 85'5.9
- 10H. Elliottwszedł 58'6.1
- 33Aaron Mayol
- 27David Otorbi — najwyższa ocena dostawcy w meczuwszedł 58'8.2
- 39R. Sato
- 5César Tárrega
- 21Jesús Vázquez
- 25K. van Oevelen
Typ modeli AI i analiza
Najwięcej modeli AI — na powyżej 2.5 gola — zakład wszedł. Jeszcze 6 — na to, że obie drużyny strzelą — zakład wszedł. Pozostałe głosy (3) — inne zakłady: zwycięstwo drużyny Racing Santander i podwójną szansę.
- 7 z 16O 2.5nasz zakładkurs 1.75ChatGPTClaudeDeepSeek
Gemini
GrokKimiMiniMaxweszło - 6 z 16BTTS takkurs 1.65Qwen
GLMMistralXiaomi MiMoNemotron SuperNemotron Ultraweszło - 2 z 161kurs 2.27DeepSeek Flash
Dots3-Notenie weszło - 1 z 161Xkurs 1.26
Sonarweszło
Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.
Kursy w tej analizie — stan na 09.10 o 13:21 czasu polskiego
Domowe mecze Racingu Santander mówią dokładnie to samo: wszystkie trzy zakończyły się powyżej 2.5 gola, a w każdym strzelały obie drużyny. W Santanderze gospodarze zdobywają 2.3 gola na mecz i tracą 1.7. Żadna z defensyw nie trzyma się kupy. Racing w ostatnich pięciu kolejkach ma dziewięć bramek strzelonych i 18 straconych, Valencia cztery i 12. Oba zespoły stoją obok siebie na dole tabeli LaLiga, 16. miejsce z 7 punktami przy 19. z 4, i żadnemu nie udaje się zachować czystego konta. Kursy wskazują na około 55% szans, że padnie powyżej 2.5 gola.
Gdzie możemy się mylić
Tylko Valencia na wyjazdach wygląda zupełnie inaczej: 0.7 gola na mecz, zaledwie jeden z trzech wyjazdowych meczów przekroczył tę linię, a w jednym zespół nie strzelił wcale. Czy po czterech porażkach w pięciu kolejkach wystarczy im inicjatywy w mżawce na El Sardinero, jeśli przyjadą cofnąć się do defensywy i czekać na błąd Racingu? Nasz typ to powyżej 2.5 gola, kurs 1.75.
- Za zakładem — 7 z 16 modeli AI: to najczęstsza odpowiedź, ale ponad połowa wybrała coś innego.
Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy
Statystyki i forma
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Boisko | Wynik | Rezultat |
|---|---|---|---|---|
| 19.09 | Celta Vigo | W | 0:5 | P |
| 16.09 | FC Barcelona | W | 2:7 | P |
| 12.09 | Deportivo Alavés | D | 2:1 | Z |
| 05.09 | Rayo Vallecano | W | 2:3 | P |
| 28.08 | Elche | D | 3:2 | Z |
| Data | Rywal | Boisko | Wynik | Rezultat |
|---|---|---|---|---|
| 20.09 | Real Sociedad | D | 2:3 | P |
| 15.09 | Deportivo Alavés | W | 1:0 | Z |
| 11.09 | FC Sevilla | W | 0:1 | P |
| 06.09 | FC Barcelona | D | 0:5 | P |
| 30.08 | Deportivo La Coruña | W | 1:3 | P |
D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek
Średnie w sezonie
| własne / rywala | LaLiga | ||
|---|---|---|---|
| gole | 1.6 / 2.9 | 0.8 / 1.9 | 1.5 |
| xG | 1.4 / 2.1 | 1 / 1.6 | 1.5 |
| strzały | 11.5 / 15.9 | 10.5 / 15.9 | 13.4 |
| strzały celne | 4.9 / 6.6 | 2.6 / 5.5 | 4.7 |
| rzuty rożne | 4.8 / 8.4 | 4.3 / 4.3 | 4.9 |
| faule | 14.4 / 14 | 10.5 / 11.3 | 12.4 |
| żółte kartki | 2.6 / 2.5 | 2.1 / 1.9 | 2.1 |
| mecze powyżej 2.5 | 88% | 50% | |
| obie strzelały | 75% | 38% | |
| czyste konta | 0% | 25% | |
| bez gola | 25% | 50% | |
| u siebie / na wyjeździe | |||
| gole | 2.3 / 1.8 | 1 / 1.5 | |
| średnia suma goli | 4 | 2.5 | |
| mecze powyżej 2.5 | 100% | 50% | |
| obie strzelały | 100% | 50% | |
- Racing Santander strzela rzadziej niż średnia ligi — 11,5 strzału wobec 13,4
- Valencia: mniej goli niż średnia ligi — 0,8 wobec 1,5
- „u siebie / na wyjeździe” — podział według roli w tym meczu: dla Racing Santander tylko mecze domowe w sezonie, dla Valencia tylko wyjazdowe