ZAKOŃCZONY
100 Thieves — Sangal 2:0: wynik i typ modeli AI
Seria 100 Thieves — Sangal rozegrana 16 października (play-off, ćwierćfinał, Stake Pulse Beat III 2026) zakończyła się wynikiem 2:0. Zakład modeli AI — handicap mapowy: 100 Thieves (−1.5) po kursie 2.33 — tak odpowiedziało 5 z 16 modeli; zakład wszedł.
- Stake Pulse Beat III 2026
- Play-off, ćwierćfinał
- Do dwóch zwycięstw
- Transmisja
opublikowano · zaktualizowano czasu polskiego

zakład modeli AI: Handicap mapowy: 100 Thieves (−1.5)
2.33zakład modeli AI · Za tym zakładem — 5 z 16, w tym samym kierunku — jeszcze 2
Jakie były kursy na mecz
Od pierwszego odczytu kurs na 100 Thieves spadł: 1.54 → 1.39, na Sangal — 2.78 → 3.45. Pieniądze idą na 100 Thieves.
skróty
- 1, 2 — wygrana 100 Thieves lub Sangal w serii
- H1, H2 — handicap mapowy: −1.5 oznacza wygranie serii bez straty mapy, +1.5 — zdobycie co najmniej jednej mapy
- O, U — suma map powyżej lub poniżej: powyżej 2.5 oznacza, że seria dojdzie do trzeciej mapy
Jak przebiegła seria
- mapa 1100 Thieves47 min
- mapa 2100 Thieves37 min
Typ modeli AI i analiza
Największa grupa modeli AI — na handicap na mapach 100 Thieves (−1.5) — zakład wszedł. Podobne zakłady w tym samym kierunku: jeszcze 2 modele AI — zwycięstwo drużyny 100 Thieves. Jeszcze 5 — na powyżej 2.5 mapy — zakład nie wszedł. Pozostałe głosy (4) — na handicap na mapach Sangal (+1.5).
- 5 z 16H1 (−1.5)nasz zakładkurs 2.33QwenDeepSeek Flash
GLMMistralNemotron Ultraweszło - 2 z 161w tym samym kierunkukurs 1.43
Grok
Sonarweszło - 5 z 16O 2.5kurs 2.27DeepSeek
GeminiMiniMax
Dots3-NoteNemotron Supernie weszło - 4 z 16H2 (+1.5)kurs 1.69ChatGPTClaudeKimiXiaomi MiMonie weszło
Kurs — cena w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.
Veto map załatwia tu sporą część sprawy jeszcze przed pickami. 100 Thieves banuje Cache jako pierwszą mapę w 17 z 22 serii, a dla Sangal to druga najczęściej wybierana mapa własnego picku, z bilansem 11-4. Najlepsza część puli rywala znika więc z gry, zanim w ogóle dojdzie do wyborów. Własny pick Amerykanów jest ograny: Dust2 brali siedem razy i przeszli go z bilansem 12-2 w ciągu 90 dni, podczas gdy Sangal notuje tam 5-6.
Różnica klasy prowadzi w tę samą stronę: 28. miejsce w rankingu Valve przeciwko 40., siedem zwycięstw w ostatnich dziesięciu seriach i wygrana 2:1 z Liquid z 19. pozycji. W tym samym okresie Sangal przegrał 1:2 z NAVI Junior ze 128. miejsca. Notowania w ciągu 18 godzin zeszły z 1.54 na 1.43. Handicap (-1.5) wymaga wyniku 2:0, a dwie z trzech prawdopodobnych map już grają na korzyść faworyta, więc stawiamy na handicap mapowy 100 Thieves (-1.5), kurs 2.33.
Gdzie możemy się mylić
Veto map nie jest jeszcze znane, a Nuke to główna dziura w tym planie: Sangal ma tam 13-2 przy 5-5 drużyny 100 Thieves. Serie Amerykanów dochodziły do trzeciej mapy w 12 z 24 przypadków, a bezpośrednich meczów od dwóch lat brak, więc nie ma się do czego odwołać.
- Za zakładem — 5 z 16 modeli AI, w tym samym kierunku — jeszcze 2; ponad połowa wybrała coś innego.
Forma, składy i mapy
100 Thieves
28. miejsce w rankingu Valve · 1478 punktów
skład · rating gracza z pół roku
- dev1ce6.63
- rain6.27
- Gizmy5.85
- sirah6.09
- poiii6.37
ostatnie serie · 7 zwycięstw, 3 porażki
- W2-1Liquid#19Stake Pulse Beat III13.10
- W2-0JiJieHao#30Stake Pulse Beat III13.10
- P1-2JiJieHao#30Journey Autumn 202603.10
- W2-0Voca#68Journey Autumn 202602.10
- P0-1SINNERS#41Journey Autumn 202602.10
- W1-0Eternal Fire#33Journey Autumn 202602.10
- W1-0Nordic Partners#117Journey Autumn 202602.10
- W1-0Lilmix#167Journey Autumn 202602.10
- W1-0AnteikuJourney Autumn 202602.10
- P1-2HEROIC#15Stake Pulse Beat II26.09
mapy z 90 dni
42–25, różnica rund +113; do trzeciej mapy doszło 12 z 24 serii do dwóch zwycięstw
Wygrane rundy po stronie CT 55%, po stronie T 53%, rundy pistoletowe 56%
Od poprzedniej serii — 3 dni, map w tym tygodniu — 5
pula map z 90 dni
| Mapa | W–P | Rundy ± | Picki | Bany |
|---|---|---|---|---|
| Dust2 | 12–2 | +61 | 7 | 2 |
| Ancient | 6–5 | +19 | 1 | 7 |
| Anubis | 5–5 | −1 | 4 | 3 |
| Mirage | 7–3 | +32 | 4 | 7 |
| Nuke | 5–5 | +7 | 2 | 5 |
| Inferno | 5–4 | −7 | 2 | 3 |
| Cache | 2–1 | +2 | 19 |
Pierwszym banem usuwa Cache w 17 z 22 serii
Sangal
40. miejsce w rankingu Valve · 1362 punkty
skład · rating gracza z pół roku
- bnox6.24
- adamS6.46
- Joey6.32
- puuha5.79
- R4DYX6.20
ostatnie serie · 6 zwycięstw, 4 porażki
- W2-0Inner Circle#20Stake Pulse Beat III12.10
- W2-0Betclic#45Stake Pulse Beat III12.10
- P0-2Inner Circle#20Stake Pulse Beat III12.10
- P1-2NAVI Junior#128Roman Imperium Cup IX10.10
- W2-1PURE#174Roman Imperium Cup IX10.10
- W2-1G2 Ares#129Roman Imperium Cup IX09.10
- W2-0EAC#103Roman Imperium Cup IX09.10
- P1-2FaZe#26Roman Imperium Cup IX08.10
- W2-0OG#107Roman Imperium Cup IX08.10
- P0-1NAVI Junior#128Roman Imperium Cup IX07.10
mapy z 90 dni
45–25, różnica rund +94; do trzeciej mapy doszło 10 z 23 serii do dwóch zwycięstw
Wygrane rundy po stronie CT 54%, po stronie T 53%, rundy pistoletowe 56%
Od poprzedniej serii — 4 dni, map w tym tygodniu — 15
pula map z 90 dni
| Mapa | W–P | Rundy ± | Picki | Bany |
|---|---|---|---|---|
| Nuke | 13–2 | +57 | 4 | 1 |
| Cache | 11–4 | +40 | 3 | 1 |
| Anubis | 7–4 | +31 | 3 | |
| Dust2 | 5–6 | −23 | 2 | |
| Mirage | 6–5 | +5 | 2 | |
| Ancient | 3–4 | −16 | 5 | |
| Inferno | — | 9 |
Pierwszym banem usuwa Inferno w 9 z 10 serii
Ranking Valve na 5 października