Przejdź do treści
Menu

Dziś

Astralis — Sashi Esport: typ modeli AI, Stake Pulse Beat III

Seria Astralis — Sashi Esport zostanie rozegrana 14 października — faza grupowa, Stake Pulse Beat III 2026, do dwóch zwycięstw. Zakład modeli AI: Astralis wygra po kursie 1.20 — tak odpowiedziało 15 z 15 modeli. Poniżej: analiza, kursy, forma drużyn w seriach, składy z ratingiem graczy i pula map.

opublikowano czasu polskiego

Astralis
Sashi Esport

zakład modeli AI: Astralis wygra

1.20

zakład modeli AI · Za tym zakładem — 15 z 15

Kursy na mecz

linia z chwili głosowania modeli AI, 12.10 o 12:03 czasu polskiego

Zwycięzca serii11.20 — zgodny z naszym zakładem25.26

Od pierwszego odczytu kurs na zwycięzcę serii stoi w miejscu.

skróty
  • 1, 2 — wygrana Astralis lub Sashi Esport w serii
  • H1, H2 — handicap mapowy: −1.5 oznacza wygranie serii bez straty mapy, +1.5 — zdobycie co najmniej jednej mapy
  • O, U — suma map powyżej lub poniżej: powyżej 2.5 oznacza, że seria dojdzie do trzeciej mapy

Typ modeli AI i analiza

Każdy z 15 modeli AI wybrał zwycięstwo drużyny Astralis.

  • 15 z 151nasz zakładkurs 1.20ChatGPTClaudeDeepSeekGeminiGrokKimiQwenDeepSeek FlashGLMMiniMaxSonarXiaomi MiMoDots3-NoteNemotron SuperNemotron Ultra

Kurs — cena w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

Różnicę klas widać od razu w rankingu Valve: Astralis zajmuje 10. miejsce, Sashi Esport 73. Duńczycy wygrali osiem z ostatnich dziesięciu serii, a rywalami byli Nemiga, Luminosity, BIG i FaZe. Sashi Esport w tym samym okresie zanotował tylko dwa zwycięstwa i przegrywał z Glitch (216. miejsce) oraz Prestige (154. miejsce). Pula map układa się podobnie: własny pick Ancient to u Astralis bilans 13-5, a Cache, główny wybór Sashi Esport, idzie u Duńczyków 11-2. Anubis, gdzie rywal ma bilans 4-1, Astralis banuje jako pierwszą mapę w 13 z 17 serii.

Gdzie możemy się mylić

Stawiamy na zwycięstwo Astralis, kurs 1.20 — przewaga klasy i veto map są po stronie Duńczyków. Szybkiego zamknięcia serii nie trzeba jednak oczekiwać: mecze BO3 drużyny Astralis dochodziły do trzeciej mapy w 16 z 22 przypadków. Jedyny bezpośredni mecz w ciągu dwóch lat padł łupem Sashi Esport, który wygrał Inferno 13:11. Do tego dziewięć dni bez gry i ani jednej mapy w ostatnim tygodniu — w meczu otwarcia Stake Pulse Beat III może to kosztować jedną mapę.

Forma, składy i mapy

pula map: Ancient, Anubis, Cache, Dust2, Inferno, Mirage, Nuke

Astralis

10. miejsce w rankingu Valve · 1674 punkty

skład · rating gracza z pół roku

  • HooXi5.57
  • jabbi6.23
  • ryu6.16
  • Staehr6.53
  • phzy6.21

ostatnie serie · 8 zwycięstw, 2 porażki

  • W3-1Nemiga#14Stake Ranked Episode 404.10
  • W2-1Luminosity#16Stake Ranked Episode 404.10
  • W2-0fnatic#35Stake Ranked Episode 403.10
  • W2-1BIG#25Stake Ranked Episode 403.10
  • W2-1FaZe#26Stake Ranked Episode 402.10
  • P1-2Alliance#24Stake Ranked Episode 401.10
  • P1-2100 Thieves#28Stake Pulse Beat II26.09
  • W2-1Betclic#45Stake Pulse Beat II25.09
  • W2-0FOKUS#48Stake Pulse Beat II21.09
  • W2-1Sangal#40Stake Pulse Beat II21.09

mapy z 90 dni

35–30, różnica rund +125; do trzeciej mapy doszło 16 z 22 serii do dwóch zwycięstw

Wygrane rundy po stronie CT 59%, po stronie T 50%, rundy pistoletowe 50%

Od poprzedniej serii — 9 dni, map w tym tygodniu — 0

pula map z 90 dni

MapaW–PRundy ±PickiBany
Ancient13–5+5213
Cache11–2+731
Nuke4–7+1214
Inferno3–6−222
Dust21–5−128
Mirage3–3+136
Anubis0–2−1114

Pierwszym banem usuwa Anubis w 13 z 17 serii

Sashi Esport

73. miejsce w rankingu Valve · 1131 punktów

skład · rating gracza z pół roku

  • Hatz
  • acoR6.39
  • Anlelele5.98
  • Zyphon6.34
  • TjP5.92

ostatnie serie · 2 zwycięstwa, 8 porażek

  • P0-1BC.Game#50Journey Autumn 202602.10
  • P0-1Voca#68Journey Autumn 202602.10
  • P0-1Glitch#216Journey Autumn 202602.10
  • W1-0BASEMENT BOYS#102Journey Autumn 202602.10
  • P0-1Prestige#154Journey Autumn 202602.10
  • P1-2Nemesis#29Stake Ranked Episode 5: Closed Qualifier26.09
  • W2-09INE#79Stake Ranked Episode 5: Closed Qualifier25.09
  • P0-2Sangal#40Stake Pulse Beat II21.09
  • P0-2FOKUS#48Stake Pulse Beat II21.09
  • P1-2Color#57CCT Europe 2026 Series 814.09

mapy z 90 dni

37–32, różnica rund +46; do trzeciej mapy doszło 14 z 25 serii do dwóch zwycięstw

Wygrane rundy po stronie CT 52%, po stronie T 51%, rundy pistoletowe 51%

Od poprzedniej serii — 11 dni, map w tym tygodniu — 0

pula map z 90 dni

MapaW–PRundy ±PickiBany
Nuke9–8+138
Cache10–6+26132
Dust24–7−810
Inferno6–4+113
Ancient4–5−138
Anubis4–1+198
Mirage0–1−220

Pierwszym banem usuwa Mirage w 19 z 24 serii

bezpośrednie serie z dwóch lat

1 seria: Astralis — 0 zwycięstw, Sashi Esport — 1 zwycięstwo

  • P0-1Inferno 11-13Perfect World Shanghai Major 2024: European RMR B21.11

Ranking Valve na 5 października

Inne mecze CS2

Wszystkie mecze
10:309z–Aurora GamingNasz typ:U 2.51.67za tym typem 10 z 14 modeli AI1 3.702 1.3512:00HOTU–fnaticNasz typ:21.85za tym typem 14 z 15 modeli AI1 2.082 1.8513:00Team Falcons–NIPNasz typ:O 2.52.50za tym typem 10 z 15 modeli AI1 1.252 4.7615:30Legacy–PARIVISIONNasz typ:O 2.52.00za tym typem 7 z 14 modeli AI1 1.692 2.38