Przejdź do treści
Menu

ZAKOŃCZONY

Aurora Gaming — 9z 2:0: wynik i typ modeli AI

Seria Aurora Gaming — 9z rozegrana 3 października (faza grupowa, 1. runda, ESL Pro League Season 24 2026) zakończyła się wynikiem 2:0. Zakład modeli AI: Aurora Gaming wygra po kursie 1.45 — tak odpowiedziało 14 z 14 modeli; zakład wszedł.

opublikowano · zaktualizowano czasu polskiego

Aurora Gaming
9z

zakład modeli AI: Aurora Gaming wygra

1.45

zakład modeli AI · Za tym zakładem — 14 z 14

wszedł+0,45 j.

Jakie były kursy na mecz

linia z chwili głosowania modeli AI, 01.10 o 09:27 czasu polskiego

Zwycięzca serii11.45 — zgodny z naszym zakładem23.13

Od pierwszego odczytu kurs na zwycięzcę serii stoi w miejscu.

skróty
  • 1, 2 — wygrana Aurora Gaming lub 9z w serii
  • H1, H2 — handicap mapowy: −1.5 oznacza wygranie serii bez straty mapy, +1.5 — zdobycie co najmniej jednej mapy
  • O, U — suma map powyżej lub poniżej: powyżej 2.5 oznacza, że seria dojdzie do trzeciej mapy

Jak przebiegła seria

  1. mapa 1Aurora Gaming39 min
  2. mapa 2Aurora Gaming50 min

Typ modeli AI i analiza

Każdy z 14 modeli AI postawił na zwycięstwo drużyny Aurora Gaming — zakład wszedł.

  • 14 z 141nasz zakładkurs 1.45ChatGPTClaudeDeepSeekGeminiGrokKimiQwenDeepSeek FlashGLMSonarXiaomi MiMoDots3-NoteNemotron SuperNemotron Ultraweszło

Kurs — cena w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

Aurora Gaming ma równiejszy rozkład ratingów: Wicadia 6.39, Jimpphat 6.31, XANTARES 6.24, podczas gdy u 9z wyraźnie odstają meyern 5.75 i max 5.87. W ostatnich 90 dniach Aurora Gaming zebrała bilans 26-16 w mapach przy różnicy rund +67, 9z zatrzymał się na 16-16 i -5. Świeże serie układają się tak samo: Aurora Gaming wygrała 2:1 z Vitality i 2:0 z Natus Vincere, a 9z przegrał cztery z pięciu ostatnich serii, w tym 0:2 z MIBR.

Jedyną bezpośrednią serię z ostatnich dwóch lat Aurora Gaming wygrała 2:0, w dodatku w jednostronnym stylu: Nuke 13:1 i Dust2 13:5, czyli na mapach, które 9z wybiera najczęściej. Na tym opiera się nasz typ — stawiamy na zwycięstwo Aurora Gaming, kurs 1.45.

Gdzie możemy się mylić

Największe ryzyko kryje się w veto map. 9z niemal zawsze banuje Anubis jako pierwszą mapę, 13 z 14 przypadków, a to główny pick Aurora Gaming, więc seria może trafić na mniej wygodny grunt. Do tego Aurora Gaming nie grała od 13 dni, a wyżej w rankingu Valve stoi 9z: 9. miejsce i 1606 punktów wobec 12. i 1552.

Forma, składy i mapy

pula map: Ancient, Anubis, Cache, Dust2, Inferno, Mirage, Nuke

Aurora Gaming

12. miejsce w rankingu Valve · 1552 punkty

skład · rating gracza z pół roku

  • XANTARES6.24
  • woxic6.23
  • Jimpphat6.31
  • kyxsan5.76
  • Wicadia6.39

ostatnie serie · 6 zwycięstw, 4 porażki

  • P1-3Vitality#5StarLadder StarSeries Fall 202620.09
  • W2-1Vitality#5StarLadder StarSeries Fall 202619.09
  • W2-0NRG#48StarLadder StarSeries Fall 202618.09
  • W2-0Natus Vincere#6StarLadder StarSeries Fall 202617.09
  • P1-2G2#11BLAST Open Fall 202631.08
  • W2-0M80#36BLAST Open Fall 202630.08
  • W2-0DENDELE#28BLAST Open Fall 202628.08
  • P0-2G2#11BLAST Open Fall 202626.08
  • P1-2FURIA#8Esports World Cup 202619.08
  • W2-0JiJieHao#58Esports World Cup 202615.08

mapy z 90 dni

26–16, różnica rund +67; do trzeciej mapy doszło 7 z 15 serii do dwóch zwycięstw

Wygrane rundy po stronie CT 61%, po stronie T 46%, rundy pistoletowe 61%

Od poprzedniej serii — 13 dni, map w tym tygodniu — 0

pula map z 90 dni

MapaW–PRundy ±PickiBany
Mirage6–4+331
Anubis5–3+188
Inferno4–3+46
Nuke6–0+392
Cache3–3+27
Dust22–2+336
Ancient0–1−2114

Pierwszym banem usuwa Ancient w 14 z 17 serii

9z

9. miejsce w rankingu Valve · 1606 punktów

skład · rating gracza z pół roku

  • meyern5.75
  • max5.87
  • luchov6.30
  • dgt6.39
  • HUASOPEEK6.07

ostatnie serie · 4 zwycięstwa, 6 porażek

  • P1-2G2#11FISSURE Playground 310.09
  • P0-2MIBR#16FISSURE Playground 309.09
  • W2-05star#89FISSURE Playground 308.09
  • P0-2Vitality#5BLAST Open Fall 202629.08
  • P0-2MOUZ#3BLAST Open Fall 202627.08
  • P1-2magic#23Esports World Cup 202616.08
  • P1-2FURIA#8Esports World Cup 202615.08
  • W1-0paiN#26Esports World Cup 202612.08
  • W3-0PARIVISION#12XSE Pro League 202612.07
  • W2-1Alliance#17XSE Pro League 202611.07

mapy z 90 dni

16–16, różnica rund −5; do trzeciej mapy doszło 5 z 11 serii do dwóch zwycięstw

Wygrane rundy po stronie CT 53%, po stronie T 47%, rundy pistoletowe 52%

Od poprzedniej serii — 23 dni, map w tym tygodniu — 0

pula map z 90 dni

MapaW–PRundy ±PickiBany
Nuke4–4−752
Dust24–3−25
Inferno2–4−314
Mirage3–2−34
Ancient1–2−114
Cache2–1+1112
Anubis—13

Pierwszym banem usuwa Anubis w 13 z 14 serii

bezpośrednie serie z dwóch lat

1 seria: Aurora Gaming — 1 zwycięstwo, 9z — 0 zwycięstw

  • W2-0Nuke 13-1, Dust2 13-5Intel Extreme Masters Cologne Major 202614.06

Ranking Valve na 7 września

Inne mecze CS2

Wszystkie mecze
2:0Vitality–1WINNasz typ:1typ trafionyza tym typem 11 z 11 modeli AI1 1.082 6.252:1Spirit–ShindeNNasz typ:1typ trafionyza tym typem 14 z 14 modeli AI1 1.062 10.002:0MOUZ–M80Nasz typ:1typ trafionyza tym typem 10 z 12 modeli AI1 1.182 5.880:2G2–Natus VincereNasz typ:1typ nietrafionyZa tym zakładem — 12 z 16, w tę samą stronę — jeszcze 31 1.892 2.08