Przejdź do treści
Menu

Dziś

HOTU — fnatic: typ modeli AI, Stake Pulse Beat III

Seria HOTU — fnatic zostanie rozegrana 14 października — faza grupowa, Stake Pulse Beat III 2026, do dwóch zwycięstw. Zakład modeli AI: fnatic wygra po kursie 1.85 — tak odpowiedziało 14 z 15 modeli. Poniżej: analiza, kursy, forma drużyn w seriach, składy z ratingiem graczy i pula map.

opublikowano czasu polskiego

HOTU
fnatic

zakład modeli AI: fnatic wygra

1.85

zakład modeli AI · Za tym zakładem — 14 z 15, za innymi — 1

Kursy na mecz

linia z chwili głosowania modeli AI, 12.10 o 12:03 czasu polskiego

Zwycięzca serii12.0821.85 — zgodny z naszym zakładem

Od pierwszego odczytu kurs na HOTU wzrósł: 2.08 → 2.13, na fnatic — 1.85 → 1.85. Pieniądze idą na fnatic.

skróty
  • 1, 2 — wygrana HOTU lub fnatic w serii
  • H1, H2 — handicap mapowy: −1.5 oznacza wygranie serii bez straty mapy, +1.5 — zdobycie co najmniej jednej mapy
  • O, U — suma map powyżej lub poniżej: powyżej 2.5 oznacza, że seria dojdzie do trzeciej mapy

Typ modeli AI i analiza

Najwięcej modeli AI — za zwycięstwo drużyny fnatic. Jeszcze jeden — za zwycięstwo drużyny HOTU.

  • 14 z 152nasz zakładkurs 1.85ChatGPTClaudeDeepSeekGeminiGrokKimiQwenDeepSeek FlashGLMMiniMaxMistralSonarXiaomi MiMoNemotron Ultra
  • 1 z 151kurs 2.08Nemotron Super

Kurs — cena w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

fnatic wygrał z HOTU 2:1 zaledwie cztery dni temu i było to jego drugie zwycięstwo w trzech bezpośrednich seriach w ciągu dwóch lat. W ostatnich 90 dniach mapowe liczby są blisko siebie: fnatic ma bilans 50-26 i różnicę rund +153, HOTU 51-32 i +111, ale w rankingu Valve wyżej stoi HOTU — 31. miejsce przeciwko 35. Najmocniej rzuca się w oczy Cache, mapa wybierana przez HOTU najczęściej, bo 13 razy: fnatic ma tam bilans 15-2, rywal 12-9. Pierwszy ban fnatic we wszystkich 22 przypadkach to Nuke, a więc mapa, na której HOTU ma bilans 7-4.

Gdzie możemy się mylić

Notowania wskazują na niemal równą serię z lekkim wskazaniem na fnatic, a mecze bezpośrednie tę przewagę potwierdzają — stawiamy na zwycięstwo fnatic, kurs 1.85. Veto map nie jest jeszcze znane i właśnie tam czai się ryzyko: HOTU banuje Inferno jako pierwszą mapę w 24 z 28 serii i potrafi sprowadzić rywala na Dust2, gdzie fnatic ma bilans 3-6, a w poprzednim bezpośrednim meczu HOTU wygrał tę mapę 13:9. Obie drużyny często dociągają do trzeciej mapy — HOTU w 14 z 33 serii, fnatic w 15 z 29 — przy czym w ciągu tygodnia fnatic rozegrał dziewięć map, a rywal pięć.

Forma, składy i mapy

pula map: Ancient, Anubis, Cache, Dust2, Inferno, Mirage, Nuke

HOTU

31. miejsce w rankingu Valve · 1437 punktów

skład · rating gracza z pół roku

  • n0rb3r76.20
  • kade05.77
  • mizu6.43
  • dwushka6.22
  • frontales6.31

ostatnie serie · 7 zwycięstw, 3 porażki

  • P1-2fnatic#351win Private Club 2: Closed Qualifier10.10
  • W2-0Acend#631win Private Club 2: Closed Qualifier09.10
  • W2-1STATE#1231win Private Club 2: Closed Qualifier07.10
  • P0-3Virtus.pro#51Thunderpick World Championship 2026: Global Qualifier13.09
  • W2-1BBL#37Thunderpick World Championship 2026: Global Qualifier13.09
  • W2-0100 Thieves#28Thunderpick World Championship 2026: Global Qualifier12.09
  • W2-1Nemesis#29Thunderpick World Championship 2026: Global Qualifier10.09
  • P1-2Nemiga#141win Private Club 1: Closed Qualifier09.09
  • W2-0Wildcard#58Thunderpick World Championship 2026: Global Qualifier09.09
  • W2-0Betclic#451win Private Club 1: Closed Qualifier08.09

mapy z 90 dni

51–32, różnica rund +111; do trzeciej mapy doszło 14 z 33 serii do dwóch zwycięstw

Wygrane rundy po stronie CT 58%, po stronie T 49%, rundy pistoletowe 56%

Od poprzedniej serii — 4 dni, map w tym tygodniu — 5

pula map z 90 dni

MapaW–PRundy ±PickiBany
Cache12–9+11131
Anubis9–4+1865
Dust28–5+3662
Ancient8–5+106
Nuke7–4+2737
Mirage7–4+15110
Inferno0–1−624

Pierwszym banem usuwa Inferno w 24 z 28 serii

fnatic

35. miejsce w rankingu Valve · 1417 punktów

skład · rating gracza z pół roku

  • fEAR5.77
  • jambo6.62
  • jackasmo6.41
  • cairne6.32
  • mazay6.27

ostatnie serie · 6 zwycięstw, 4 porażki

  • W2-1HOTU#311win Private Club 2: Closed Qualifier10.10
  • W2-1K27#321win Private Club 2: Closed Qualifier09.10
  • W2-1Phantom#721win Private Club 2: Closed Qualifier07.10
  • P0-2Astralis#10Stake Ranked Episode 403.10
  • W2-0Alliance#24Stake Ranked Episode 403.10
  • W2-0B8#13Stake Ranked Episode 402.10
  • P1-2BIG#25Stake Ranked Episode 401.10
  • P1-2Nemesis#29Stake Ranked Episode 5: Closed Qualifier27.09
  • W2-0Iberian Soul#59Stake Ranked Episode 5: Closed Qualifier26.09
  • P1-2HEROIC#15Stake Pulse Beat II25.09

mapy z 90 dni

50–26, różnica rund +153; do trzeciej mapy doszło 15 z 29 serii do dwóch zwycięstw

Wygrane rundy po stronie CT 56%, po stronie T 54%, rundy pistoletowe 57%

Od poprzedniej serii — 4 dni, map w tym tygodniu — 9

pula map z 90 dni

MapaW–PRundy ±PickiBany
Cache15–2+668
Ancient11–5+3461
Anubis10–2+4051
Inferno7–4+175
Mirage4–7+410
Dust23–6−826
Nuke—22

Pierwszym banem usuwa Nuke w 22 z 22 serii

bezpośrednie serie z dwóch lat

3 serie: HOTU — 1 zwycięstwo, fnatic — 2 zwycięstwa

  • P1-2Dust2 13-9, Anubis 4-13, Cache 10-131win Private Club 2: Closed Qualifier10.10
  • P0-2Ancient 0-13, Dust2 3-13ESL Challenger League Season 52: Europe - Cup 114.07
  • W2-0Anubis 13-11, Dust2 13-1Roman Imperium Cup V22.02

Ranking Valve na 5 października

Inne mecze CS2

Wszystkie mecze
10:309z–Aurora GamingNasz typ:U 2.51.67za tym typem 10 z 14 modeli AI1 3.702 1.3512:00Astralis–Sashi EsportNasz typ:11.20za tym typem 15 z 15 modeli AI1 1.202 5.2613:00Team Falcons–NIPNasz typ:O 2.52.50za tym typem 10 z 15 modeli AI1 1.252 4.7615:30Legacy–PARIVISIONNasz typ:O 2.52.00za tym typem 7 z 14 modeli AI1 1.692 2.38