Przejdź do treści
Menu

Jutro

MIBR — BC.Game Esports: typ modeli AI, Stake Pulse Beat III

Seria MIBR — BC.Game Esports zostanie rozegrana 15 października — faza grupowa, mecz otwarcia, Stake Pulse Beat III 2026, do dwóch zwycięstw. Zakład modeli AI: MIBR wygra po kursie 1.75 — tak odpowiedziało 11 z 15 modeli. Poniżej: analiza, kursy, forma drużyn w seriach, składy z ratingiem graczy i pula map.

opublikowano czasu polskiego

MIBR
BC.Game Esports

zakład modeli AI: MIBR wygra

1.75

zakład modeli AI · Za tym zakładem — 11 z 15, za innymi — 4

Kursy na mecz

linia z chwili głosowania modeli AI, 12.10 o 12:03 czasu polskiego

Zwycięzca serii11.75 — zgodny z naszym zakładem22.17

Od pierwszego odczytu kurs na MIBR wzrósł: 1.75 → 1.79, na BC.Game Esports — 2.17 → 2.22. Pieniądze idą na BC.Game Esports.

skróty
  • 1, 2 — wygrana MIBR lub BC.Game Esports w serii
  • H1, H2 — handicap mapowy: −1.5 oznacza wygranie serii bez straty mapy, +1.5 — zdobycie co najmniej jednej mapy
  • O, U — suma map powyżej lub poniżej: powyżej 2.5 oznacza, że seria dojdzie do trzeciej mapy

Typ modeli AI i analiza

Najwięcej modeli AI — za zwycięstwo drużyny MIBR. Jeszcze 4 — za zwycięstwo drużyny BC.Game Esports.

  • 11 z 151nasz zakładkurs 1.75ChatGPTDeepSeekGeminiGrokKimiQwenGLMMiniMaxSonarXiaomi MiMoDots3-Note
  • 4 z 152kurs 2.17ClaudeDeepSeek FlashNemotron SuperNemotron Ultra

Kurs — cena w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

MIBR zajmuje 12. miejsce w rankingu Valve z 1585 punktami, BC.Game Esports jest 50. z 1318. Indywidualne ratingi dzieli mniej: insani 6.75 i tomaszin 6.35 po stronie MIBR, Senzu 6.84 i s1mple 6.70 u rywala. Różnicę robi poziom rywalizacji. Pięć zwycięstw i pięć porażek MIBR zebrał w meczach z FURIA (7. miejsce) i Legacy (2. miejsce), a sześć zwycięstw BC.Game padło na Sashi (73.), BASEMENT BOYS (102.) i Voca (68.), przy porażce 0:1 z Prestige (154. miejsce).

Veto map też pracuje na korzyść MIBR. We wszystkich 15 przypadkach pierwszym banem schodzi Dust2, czyli mapa, na której rywal ma bilans 4-0, a seria trafia na własne Mirage i Inferno z bilansem 9-3 z ostatnich 90 dni. Na tym opieramy typ na zwycięstwo MIBR, kurs 1.75.

Gdzie możemy się mylić

Ryzyko nazywa się Cache. BC.Game ma tam bilans 7-0 i to jej podstawowy pick, więc trzecia mapa jest całkiem realna — tak kończyły się 4 z 8 serii tej drużyny. Dochodzi jeszcze 25 dni bez meczu u MIBR przed Stake Pulse Beat III i jedyna bezpośrednia seria w ciągu dwóch lat, 2:1 w kwietniu, po której trudno cokolwiek wyrokować.

Forma, składy i mapy

pula map: Ancient, Anubis, Cache, Dust2, Inferno, Mirage, Nuke

MIBR

12. miejsce w rankingu Valve · 1585 punktów

skład · rating gracza z pół roku

  • nqz6.20
  • LNZ5.72
  • venomzera6.03
  • insani6.75
  • tomaszin6.35

ostatnie serie · 5 zwycięstw, 5 porażek

  • P0-2FURIA#7StarLadder StarSeries Fall 202619.09
  • W2-0NRG#47StarLadder StarSeries Fall 202619.09
  • W2-1magic#23StarLadder StarSeries Fall 202618.09
  • P1-2FURIA#7StarLadder StarSeries Fall 202617.09
  • P1-2Legacy#2FISSURE Playground 312.09
  • W2-0Alliance#24FISSURE Playground 311.09
  • P0-2BetBoom#11FISSURE Playground 310.09
  • W2-09z#17FISSURE Playground 309.09
  • W2-1The MongolZ#49FISSURE Playground 308.09
  • P0-2K27#32Intel Extreme Masters Beijing 2026: Global Qualifier03.09

mapy z 90 dni

27–18, różnica rund +57; do trzeciej mapy doszło 6 z 19 serii do dwóch zwycięstw

Wygrane rundy po stronie CT 57%, po stronie T 49%, rundy pistoletowe 51%

Od poprzedniej serii — 25 dni, map w tym tygodniu — 0

pula map z 90 dni

MapaW–PRundy ±PickiBany
Inferno9–3+374
Nuke6–5+163
Mirage4–4+654
Cache5–2+817
Ancient3–3−814
Anubis0–1−21
Dust2—15

Pierwszym banem usuwa Dust2 w 15 z 15 serii

BC.Game Esports

50. miejsce w rankingu Valve · 1318 punktów

skład · rating gracza z pół roku

  • Magisk6.17
  • s1mple6.70
  • asap6.48
  • Senzu6.84
  • mzinho6.12

ostatnie serie · 6 zwycięstw, 4 porażki

  • P1-2BBL#37Journey Autumn 202603.10
  • W1-0Sashi#73Journey Autumn 202602.10
  • W1-0BASEMENT BOYS#102Journey Autumn 202602.10
  • W1-0Voca#68Journey Autumn 202602.10
  • P0-1Prestige#154Journey Autumn 202602.10
  • W1-0Glitch#216Journey Autumn 202602.10
  • P1-2FOKUS#48PGL Masters Bucharest 2026: European Open Qualifier 104.09
  • W1-0GenOne#66PGL Masters Bucharest 2026: European Open Qualifier 104.09
  • P1-2100 Thieves#28Esports World Cup 2026: Open Qualifier09.08
  • W2-0OG#107Esports World Cup 2026: Open Qualifier09.08

mapy z 90 dni

21–8, różnica rund +109; do trzeciej mapy doszły 4 z 8 serii do dwóch zwycięstw

Wygrane rundy po stronie CT 64%, po stronie T 55%, rundy pistoletowe 61%

Od poprzedniej serii — 12 dni, map w tym tygodniu — 0

pula map z 90 dni

MapaW–PRundy ±PickiBany
Cache7–0+4132
Nuke3–4+72
Mirage4–1+231
Inferno3–1+1421
Dust24–0+342
Ancient0–1−88
Anubis0–1−23

Pierwszym banem usuwa Ancient w 8 z 8 serii

bezpośrednie serie z dwóch lat

1 seria: MIBR — 1 zwycięstwo, BC.Game Esports — 0 zwycięstw

  • W2-1Ancient 13-11, Overpass 11-13, Anubis 13-10PGL Bucharest 202605.04

Ranking Valve na 5 października

Inne mecze CS2

Wszystkie mecze
13:00Team Falcons–NIPNasz typ:O 2.52.50za tym typem 10 z 15 modeli AI1 1.252 4.7615:30Legacy–PARIVISIONNasz typ:O 2.52.00za tym typem 7 z 14 modeli AI1 1.692 2.3818:00FURIA–BetBoom TeamNasz typ:H1 (−1.5)2.33Za tym zakładem — 14 z 16, w tę samą stronę — jeszcze 11 1.452 3.1312:00Heroic–EnvyNasz typ:H1 (−1.5)2.63Za tym zakładem — 5 z 16, w tę samą stronę — jeszcze 41 1.472 2.70