Jutro
MIBR — BC.Game Esports: typ modeli AI, Stake Pulse Beat III
Seria MIBR — BC.Game Esports zostanie rozegrana 15 października — faza grupowa, mecz otwarcia, Stake Pulse Beat III 2026, do dwóch zwycięstw. Zakład modeli AI: MIBR wygra po kursie 1.75 — tak odpowiedziało 11 z 15 modeli. Poniżej: analiza, kursy, forma drużyn w seriach, składy z ratingiem graczy i pula map.
- Stake Pulse Beat III 2026
- Faza grupowa, mecz otwarcia
- Do dwóch zwycięstw
- Transmisja
opublikowano czasu polskiego


zakład modeli AI: MIBR wygra
1.75zakład modeli AI · Za tym zakładem — 11 z 15, za innymi — 4
Kursy na mecz
Od pierwszego odczytu kurs na MIBR wzrósł: 1.75 → 1.79, na BC.Game Esports — 2.17 → 2.22. Pieniądze idą na BC.Game Esports.
skróty
- 1, 2 — wygrana MIBR lub BC.Game Esports w serii
- H1, H2 — handicap mapowy: −1.5 oznacza wygranie serii bez straty mapy, +1.5 — zdobycie co najmniej jednej mapy
- O, U — suma map powyżej lub poniżej: powyżej 2.5 oznacza, że seria dojdzie do trzeciej mapy
Typ modeli AI i analiza
Najwięcej modeli AI — za zwycięstwo drużyny MIBR. Jeszcze 4 — za zwycięstwo drużyny BC.Game Esports.
MIBR zajmuje 12. miejsce w rankingu Valve z 1585 punktami, BC.Game Esports jest 50. z 1318. Indywidualne ratingi dzieli mniej: insani 6.75 i tomaszin 6.35 po stronie MIBR, Senzu 6.84 i s1mple 6.70 u rywala. Różnicę robi poziom rywalizacji. Pięć zwycięstw i pięć porażek MIBR zebrał w meczach z FURIA (7. miejsce) i Legacy (2. miejsce), a sześć zwycięstw BC.Game padło na Sashi (73.), BASEMENT BOYS (102.) i Voca (68.), przy porażce 0:1 z Prestige (154. miejsce).
Veto map też pracuje na korzyść MIBR. We wszystkich 15 przypadkach pierwszym banem schodzi Dust2, czyli mapa, na której rywal ma bilans 4-0, a seria trafia na własne Mirage i Inferno z bilansem 9-3 z ostatnich 90 dni. Na tym opieramy typ na zwycięstwo MIBR, kurs 1.75.
Gdzie możemy się mylić
Ryzyko nazywa się Cache. BC.Game ma tam bilans 7-0 i to jej podstawowy pick, więc trzecia mapa jest całkiem realna — tak kończyły się 4 z 8 serii tej drużyny. Dochodzi jeszcze 25 dni bez meczu u MIBR przed Stake Pulse Beat III i jedyna bezpośrednia seria w ciągu dwóch lat, 2:1 w kwietniu, po której trudno cokolwiek wyrokować.
Forma, składy i mapy
MIBR
12. miejsce w rankingu Valve · 1585 punktów
skład · rating gracza z pół roku
- nqz6.20
- LNZ5.72
- venomzera6.03
- insani6.75
- tomaszin6.35
ostatnie serie · 5 zwycięstw, 5 porażek
- P0-2FURIA#7StarLadder StarSeries Fall 202619.09
- W2-0NRG#47StarLadder StarSeries Fall 202619.09
- W2-1magic#23StarLadder StarSeries Fall 202618.09
- P1-2FURIA#7StarLadder StarSeries Fall 202617.09
- P1-2Legacy#2FISSURE Playground 312.09
- W2-0Alliance#24FISSURE Playground 311.09
- P0-2BetBoom#11FISSURE Playground 310.09
- W2-09z#17FISSURE Playground 309.09
- W2-1The MongolZ#49FISSURE Playground 308.09
- P0-2K27#32Intel Extreme Masters Beijing 2026: Global Qualifier03.09
mapy z 90 dni
27–18, różnica rund +57; do trzeciej mapy doszło 6 z 19 serii do dwóch zwycięstw
Wygrane rundy po stronie CT 57%, po stronie T 49%, rundy pistoletowe 51%
Od poprzedniej serii — 25 dni, map w tym tygodniu — 0
pula map z 90 dni
| Mapa | W–P | Rundy ± | Picki | Bany |
|---|---|---|---|---|
| Inferno | 9–3 | +37 | 4 | |
| Nuke | 6–5 | +16 | 3 | |
| Mirage | 4–4 | +6 | 5 | 4 |
| Cache | 5–2 | +8 | 1 | 7 |
| Ancient | 3–3 | −8 | 1 | 4 |
| Anubis | 0–1 | −2 | 1 | |
| Dust2 | — | 15 |
Pierwszym banem usuwa Dust2 w 15 z 15 serii
BC.Game Esports
50. miejsce w rankingu Valve · 1318 punktów
skład · rating gracza z pół roku
- Magisk6.17
- s1mple6.70
- asap6.48
- Senzu6.84
- mzinho6.12
ostatnie serie · 6 zwycięstw, 4 porażki
- P1-2BBL#37Journey Autumn 202603.10
- W1-0Sashi#73Journey Autumn 202602.10
- W1-0BASEMENT BOYS#102Journey Autumn 202602.10
- W1-0Voca#68Journey Autumn 202602.10
- P0-1Prestige#154Journey Autumn 202602.10
- W1-0Glitch#216Journey Autumn 202602.10
- P1-2FOKUS#48PGL Masters Bucharest 2026: European Open Qualifier 104.09
- W1-0GenOne#66PGL Masters Bucharest 2026: European Open Qualifier 104.09
- P1-2100 Thieves#28Esports World Cup 2026: Open Qualifier09.08
- W2-0OG#107Esports World Cup 2026: Open Qualifier09.08
mapy z 90 dni
21–8, różnica rund +109; do trzeciej mapy doszły 4 z 8 serii do dwóch zwycięstw
Wygrane rundy po stronie CT 64%, po stronie T 55%, rundy pistoletowe 61%
Od poprzedniej serii — 12 dni, map w tym tygodniu — 0
pula map z 90 dni
| Mapa | W–P | Rundy ± | Picki | Bany |
|---|---|---|---|---|
| Cache | 7–0 | +41 | 3 | 2 |
| Nuke | 3–4 | +7 | 2 | |
| Mirage | 4–1 | +23 | 1 | |
| Inferno | 3–1 | +14 | 2 | 1 |
| Dust2 | 4–0 | +34 | 2 | |
| Ancient | 0–1 | −8 | 8 | |
| Anubis | 0–1 | −2 | 3 |
Pierwszym banem usuwa Ancient w 8 z 8 serii
bezpośrednie serie z dwóch lat
1 seria: MIBR — 1 zwycięstwo, BC.Game Esports — 0 zwycięstw
- W2-1Ancient 13-11, Overpass 11-13, Anubis 13-10PGL Bucharest 202605.04
Ranking Valve na 5 października