ZAKOŃCZONY
Team Falcons — Natus Vincere 2:1: wynik i typ modeli AI
Seria Team Falcons — Natus Vincere rozegrana 6 października (faza grupowa, 4. runda, ESL Pro League Season 24 2026) zakończyła się wynikiem 2:1. Zakład modeli AI: Team Falcons wygra po kursie 1.64 — tak odpowiedziało 6 z 16 modeli; zakład wszedł.
- ESL Pro League Season 24 2026
- Faza grupowa, 4. runda
- Do dwóch zwycięstw
- Transmisja
opublikowano · zaktualizowano czasu polskiego


zakład modeli AI: Team Falcons wygra
1.64zakład modeli AI · Za tym zakładem — 6 z 16, w tę samą stronę — jeszcze 5
Jakie były kursy na mecz
Od pierwszego odczytu kurs na Team Falcons wzrósł: 1.67 → 1.72, na Natus Vincere — 2.44 → 2.33. Pieniądze idą na Natus Vincere.
skróty
- 1, 2 — wygrana Team Falcons lub Natus Vincere w serii
- H1, H2 — handicap mapowy: −1.5 oznacza wygranie serii bez straty mapy, +1.5 — zdobycie co najmniej jednej mapy
- O, U — suma map powyżej lub poniżej: powyżej 2.5 oznacza, że seria dojdzie do trzeciej mapy
Jak przebiegła seria
- mapa 1Team Falcons51 min
- mapa 2Natus Vincere79 min
- mapa 3Team Falcons49 min
Typ modeli AI i analiza
Najwięcej modeli AI — na zwycięstwo drużyny Team Falcons — zakład wszedł. Bliskie zakłady w tę samą stronę: jeszcze 5 modeli AI — handicap na mapach Team Falcons (−1.5). Jeszcze 3 — na powyżej 2.5 mapy — zakład wszedł. Pozostałe głosy (2) — na handicap na mapach Natus Vincere (+1.5).
- 6 z 161nasz zakładkurs 1.64ChatGPTDeepSeek
Gemini
GrokMiniMax
Dots3-Noteweszło - 5 z 16H1 (−1.5)w tę samą stronękurs 2.78DeepSeek FlashMistral
SonarNemotron SuperNemotron Ultranie weszło - 3 z 16O 2.5kurs 2.08KimiQwenXiaomi MiMoweszło
- 2 z 16H2 (+1.5)kurs 1.54Claude
GLMweszło
Kurs — cena w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.
Cztery porażki Team Falcons w ostatnich dziesięciu seriach przyszły wyłącznie od Spirit i Vitality, pierwszej i trzeciej drużyny rankingu, a G2 i Aurora zostały odprawione 2:0, bez straty mapy. Natus Vincere w tym samym okresie ma cztery zwycięstwa i sześć porażek, a Aurora wygrała z nim serię 2:0. W rankingu Valve to 34. miejsce przeciwko 6. dla Team Falcons, a w statystykach indywidualnych m0NESY (6.99) i kyousuke (6.37) kontra Aleksib (5.41). Rundy pistoletowe Team Falcons wygrywa w 50% przypadków, Natus Vincere w 38%, a bilans bezpośrednich meczów z dwóch lat to 3-1 dla Team Falcons. Notowania przesunęły się w tę samą stronę: w ciągu sześciu godzin kurs 1.67 zmienił się w 1.64. Stawiamy na zwycięstwo Team Falcons przy kursie 1.64.
Gdzie możemy się mylić
Veto map nie jest jeszcze znane, ale pierwszy ban Natus Vincere to najczęściej Dust2, w 4 z 8 przypadków. To dokładnie ta mapa, którą Team Falcons wybiera sam i na której ma bilans 7-3, podczas gdy jego drugi pick, Ancient, daje tylko 1-4. Do tego Natus Vincere niedawno ograł G2 2:0 i urwał mapę Vitality, więc jest w stanie doprowadzić serię do trzeciej mapy.
Forma, składy i mapy
Team Falcons
6. miejsce w rankingu Valve · 1843 punkty
skład · rating gracza z pół roku
- NiKo6.28
- karrigan5.01
- TeSeS5.82
- m0NESY6.99
- kyousuke6.37
ostatnie serie · 6 zwycięstw, 4 porażki
- P1-2Vitality#3ESL Pro League Season 2405.10
- W2-0Aurora#9ESL Pro League Season 2404.10
- W2-0TYLOO#44ESL Pro League Season 2403.10
- P0-2Spirit#1BLAST Open Fall 202605.09
- W2-0G2#5BLAST Open Fall 202604.09
- P1-2MOUZ#4BLAST Open Fall 202631.08
- W2-1Legacy#2BLAST Open Fall 202629.08
- W2-1Lynn Vision#64BLAST Open Fall 202627.08
- P0-2Legacy#2Esports World Cup 202621.08
- W2-0The MongolZ#49Esports World Cup 202620.08
mapy z 90 dni
18–12, różnica rund +42; do trzeciej mapy doszło 5 z 12 serii do dwóch zwycięstw
Wygrane rundy po stronie CT 56%, po stronie T 52%, rundy pistoletowe 50%
Od poprzedniej serii — 1 dzień, map w tym tygodniu — 7
pula map z 90 dni
| Mapa | W–P | Rundy ± | Picki | Bany |
|---|---|---|---|---|
| Dust2 | 7–3 | +13 | 5 | |
| Ancient | 1–4 | −9 | 3 | 2 |
| Mirage | 3–2 | +3 | 4 | |
| Inferno | 3–1 | +16 | 4 | |
| Nuke | 2–1 | +11 | 1 | 1 |
| Anubis | 2–1 | +8 | ||
| Cache | — | 10 |
Pierwszym banem usuwa Cache w 10 z 10 serii
Natus Vincere
34. miejsce w rankingu Valve · 1427 punktów
skład · rating gracza z pół roku
- Aleksib5.41
- b1t6.39
- iM6.16
- w0nderful6.59
- makazze6.23
ostatnie serie · 4 zwycięstwa, 6 porażek
- W2-09z#17ESL Pro League Season 2405.10
- P1-2Vitality#3ESL Pro League Season 2404.10
- W2-0G2#5ESL Pro League Season 2403.10
- P1-2MOUZ#4StarLadder StarSeries Fall 202618.09
- P0-2Aurora#9StarLadder StarSeries Fall 202617.09
- P0-2G2#5BLAST Open Fall 202630.08
- W2-0paiN#54BLAST Open Fall 202628.08
- P1-2M80#22BLAST Open Fall 202626.08
- P0-2Legacy#2Esports World Cup 202620.08
- W2-1The MongolZ#49Esports World Cup 202615.08
mapy z 90 dni
12–13, różnica rund −7; do trzeciej mapy doszły 4 z 10 serii do dwóch zwycięstw
Wygrane rundy po stronie CT 54%, po stronie T 45%, rundy pistoletowe 38%
Od poprzedniej serii — 1 dzień, map w tym tygodniu — 7
pula map z 90 dni
| Mapa | W–P | Rundy ± | Picki | Bany |
|---|---|---|---|---|
| Inferno | 3–4 | +4 | ||
| Mirage | 2–4 | −20 | 3 | |
| Nuke | 3–1 | +14 | 3 | |
| Ancient | 0–3 | −22 | 3 | 1 |
| Cache | 3–0 | +16 | 1 | 4 |
| Anubis | 1–1 | +1 | 2 | |
| Dust2 | — | 7 |
Pierwszym banem usuwa Dust2 w 4 z 8 serii
bezpośrednie serie z dwóch lat
4 serie: Team Falcons — 3 zwycięstwa, Natus Vincere — 1 zwycięstwo
- W2-1Dust2 13-3, Mirage 7-13, Anubis 19-16Intel Extreme Masters Cologne Major 202614.06
- P1-2Mirage 13-9, Inferno 9-13, Dust2 9-13BLAST Open Spring 202620.03
- W2-0Nuke 13-2, Ancient 16-14ESL Pro League Season 2205.10
- W2-1Inferno 9-13, Mirage 13-11, Dust2 13-4Intel Extreme Masters Melbourne 202522.04
Ranking Valve na 5 października