Kupon AKO na 21 października
6 zdarzeń z meczów dnia, po jednym na mecz, od najpewniejszego do najbardziej ryzykownego. Gotowego kuponu tu nie ma: weź tyle wierszy, ile chcesz, a przy każdym zobaczysz szansę i kurs zestawu do tego miejsca.
Drabinka zdarzeń
| # | Mecz | Zdarzenie | Prawdopodobieństwo | Pierwsze N razem |
|---|---|---|---|---|
| Inter Mediolan — Szachtar DonieckLM · 21:00 CEST | Inter Mediolan wygra1.21 | 78% | ten wiersz78% · 1.21 | |
| Lille — Galatasaray StambułLM · 18:45 CEST | Powyżej 1.5 gola1.21 | 77% | pierwsze 260% · 1.46 | |
| Sporting Lizbona — LASKLM · 21:00 CEST | Sporting Lizbona wygra1.25 | 76% | pierwsze 346% · 1.83 | |
| Real Madryt — RB LipskLM · 21:00 CEST | Real Madryt wygra1.26 | 75% | pierwsze 434% · 2.31 | |
| Aston Villa — Viking StavangerLM · 21:00 CEST | Aston Villa wygra1.26 | 75% | pierwsze 526% · 2.91 | |
| Como — Manchester UnitedLM · 18:45 CEST | Como lub remis1.40 | 67% | pierwsze 617% · 4.07 | |
Zaznacz zdarzenia na drabince, a policzymy kurs i szansę twojego zestawu. Twój kupon0Kurs—Nasza szansa— | ||||
Prawdopodobieństwo szansa wyceniona przez rynek w kursie zdarzenia.
Pierwsze N razem szansa, że wejdą wszystkie zdarzenia do tego wiersza włącznie, i łączny kurs takiego kuponu.
zestaw do tego wiersza wchodzi w ponad połowie przypadkóww mniej niż połowierzadziej niż co piąty raz. Kolor opisuje zestaw, nie jakość samego zdarzenia.
O tym kuponie
Inter Mediolan podejmujący Szachtar Donieck nie pozostawia wielu wątpliwości: w pięciu bezpośrednich meczach goście ani razu nie zdołali pokonać bramkarza mediolańczyków, a typ na to, że Inter Mediolan wygra, ma 78% szans przy kursie 1.21. Handicap (-1.5) nie jest tu konieczny, bo do trafienia typu wystarczy jakakolwiek wygrana gospodarzy. Podobny pragmatyzm widać w starciu Sporting Lizbona kontra LASK: ofensywa lizbończyków ma wyraźną przewagę w xG (1.93 do 0.98), a do kuponu w zupełności wystarcza, że Sporting Lizbona wygra, bez konieczności zwycięstwa różnicą co najmniej dwóch bramek, co daje 76% szans zamiast 56% przy głównym typie. Zestawienie uzupełnia Lille przeciwko Galatasaray Stambuł, gdzie obie defensywy mają swoje problemy, a goście stracili 12 goli w pięciu spotkaniach. Zamiast wymogu trafień z obu stron na kupon trafia powyżej 1.5 gola z 77% szans.
W kolejnych meczach ryzyko rośnie. Pojedynki Real Madryt kontra RB Lipsk oraz Aston Villa z Viking Stavanger również uproszczono do czystych sukcesów faworytów: kursy wynoszą po 1.26 przy 75% szans na to, że Real Madryt wygra, i tyle samo na to, że Aston Villa wygra. W obu przypadkach wystarczy wygrana choćby jednym golem, bez potrzeby triumfu różnicą co najmniej dwóch bramek. Najtrudniejszym punktem zestawu jest Como z Manchester United, gdzie zamiast czystego zwycięstwa gospodarzy po kursie 2.29 wybrano Como lub remis po kursie 1.4. Przy 59.7% posiadania piłki i 20 strzałach na mecz Włochom wystarczy brak porażki przed własną publicznością, lecz szanse na to wynoszą 67% i to to spotkanie zadecyduje o losach całego kuponu. Pierwsze trzy typy łącznie dają 46% szans przy kursie 1.83, a całe sześć zdarzeń to 17% i łączny kurs 4.07.
Pytania o ten kupon
Jaki jest kupon AKO na 21 października?
6 zdarzeń z meczów dnia, od meczu Inter Mediolan — Szachtar Donieck (Inter Mediolan wygra, kurs 1.21) do meczu Como — Manchester United (Como lub remis, kurs 1.40). Trzy pierwsze razem dają kurs 1.83 i według naszej oceny wchodzą w 46% przypadków, a wszystkie 6 to kurs 4.07 i 17%.
Ile zdarzeń wziąć na kupon AKO?
Im więcej zdarzeń, tym niższa szansa i tym mocniej mnoży się marża bukmachera. Na tej drabince trzy pierwsze wchodzą w 46%, pięć pierwszych w 26%, a wszystkie 6 w 17% przypadków.