Przejdź do treści
Menu

21 paź

Inter Mediolan — Szachtar Donieck: typ AI na mecz

Mecz Inter Mediolan — Szachtar Donieck odbędzie się 21 października. Zakład modeli AI: handicap Inter Mediolan (−1.5) po kursie 1.57 (głosy: 5 z 14, w tym samym kierunku — jeszcze 1).

opublikowano czasu polskiego

Inter Mediolan
Szachtar Donieck

zakład modeli AI: Handicap Inter Mediolan (−1.5)

1.57

zakład modeli AI · Za tym zakładem — 5 z 14, w tym samym kierunku — jeszcze 1

Panel podzielony

Nasze typy piłkarskie do tej pory: 86 trafień · 63 pudła · 5 zwrotów · +3,46 j. Wszystkie wyniki

prawdopodobny wynik

3:010%kurs 8.21

2:0 10%4:0 8%3:1 8%

Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 8 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.

Kursy na mecz

ostatnia aktualizacja linii 18.10 05:18

wynik11.21X7.02+0.11211.60+0.31
liczba goli 3.5O1.84U1.97−0.02
obie strzelątak1.72−0.01nie2.03
podw. szansa1X1.05+0.01121.11+0.01X24.35+0.04
handicapH1 −21.90−0.01H2 +21.90−0.01

W ciągu 2 dni wygrana: Szachtar Donieck: kurs wzrósł z 11.29 do 11.60 — zakładów na gości jest mniej.

skróty
  • 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
  • O/U — liczba goli powyżej/poniżej linii
  • H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
  • 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiSzachtar Donieck 11.29 → 11.60 w ciągu 2 dni · 27 odczytówZobacz

Ten rynek prawie się nie ruszył: Inter Mediolan 1.21 → 1.21, Remis 6.91 → 7.02, Szachtar Donieck 11.29 → 11.60.

Inter Mediolan1.21 → 1.21Remis6.91 → 7.02Szachtar Donieck11.29 → 11.60
1.201.752.504.006.001016 paź17 paź18 paźSzachtar Donieck 11.60Remis 7.02Inter Mediolan 1.21

Zmiany kursów

Zmiany kursów na rynku 1X2
KiedyInter MediolanRemisSzachtar Donieck
1.217.02+0.1111.60+0.31
1.21otwarcie6.91otwarcie11.29otwarcie
27 odczytów · kursy zmieniły się 1 raz

Najwięcej modeli AI stawia na handicap Inter Mediolan (−1.5). Podobne zakłady w tym samym kierunku: jeszcze 2 modele AI — zwycięstwo drużyny Inter Mediolan i handicap Inter Mediolan (−1). Jeszcze po 3 na to, że obie drużyny strzelą i na powyżej 3.5 gola. Pozostałe głosy (2) — każdy na własny zakład: liczbę goli i „obie strzelą — nie”.

Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

Kursy w tej analizie — stan na 17.10 o 12:01 czasu polskiego

Inter Mediolan podejmuje Szachtar Donieck w Lidze Mistrzów z osobliwym bilansem bezpośrednich spotkań: w pięciu meczach Szachtar nie strzelił rywalowi ani jednego gola. Na konto mediolańczyków idą dwa zwycięstwa i trzy bezbramkowe remisy, a w Mediolanie Inter wygrał 2:0 w listopadzie 2021 roku i 5:0 w sierpniu 2020 roku. Na koniec poprzedniego sezonu gospodarze notowali u siebie ponad trzy gole na mecz, a atak pracuje i teraz: 14 bramek w pięciu oficjalnych spotkaniach przy 58,6% posiadania piłki. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi zaledwie 1.21, a szanse na wygraną różnicą co najmniej dwóch bramek wyceniane są na 60%.

Gdzie możemy się mylić

Niepokoi defensywa miejscowych: 11 straconych goli w tych samych pięciu meczach, podczas gdy Szachtar w swojej serii strzelił 14 bramek i stracił tylko jedną. Jedna dokładna kontra gości sprawia, że typ z handicapem (-1.5) dla Interu nie ma żadnego marginesu bezpieczeństwa. Mimo tego ryzyka stawiamy na handicap (-1.5) dla Interu Mediolan.

  • Za zakładem — 5 z 14 modeli AI, w tym samym kierunku — jeszcze 1: to najczęstsza odpowiedź, ale ponad połowa wybrała coś innego.

Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy

Ostatnie mecze

wszystkie rozgrywki · najnowsze u góry
Inter Mediolan
Ostatnie mecze: Inter Mediolan
DataRywalBoiskoWynikRezultat
13.10Club BruggeD3:4xG 4.3–4.3P
10.10ParmaSerie AD3:0xG 2.5–0.5Z
03.10Lumezzanemecz towarzyskiD2:0Z
19.09AS RomaSerie AW2:2R
14.09UdineseSerie AD5:3Z
08.09Real MadrytW1:2P
Szachtar Donieck
Ostatnie mecze: Szachtar Donieck
DataRywalBoiskoWynikRezultat
14.10AEK AtenyD3:1xG 1.4–1.4Z
09.10Veres RivnePremier LeagueW3:0Z
02.10Kryvbas KRmecz towarzyskiD3:0Z
20.09LNZ CherkasyPremier LeagueD3:0Z
17.09VilkhivtsipucharW3:0Z
14.09ChornomoretsPremier LeagueD2:0Z

D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek

Bezpośrednie mecze

ostatnie 5

2–3–0wygrane: Inter Mediolan · remisy · wygrane: Szachtar Donieck

Ostatnie mecze bezpośrednie
MeczWynikDataRozgrywki
Inter Mediolan — Szachtar Donieck2:024.11.21
Szachtar Donieck — Inter Mediolan0:028.09.21
Inter Mediolan — Szachtar Donieck0:009.12.20
Szachtar Donieck — Inter Mediolan0:027.10.20
Inter Mediolan — Szachtar Donieck5:017.08.20Liga Europy

Tabela

Miejsca drużyn w tabeli: Liga Mistrzów
#DrużynaMZ-R-PBZ–BSPktForma
10Bayern Monachium21-1-08–34ZR
11Szachtar Donieck21-1-04–24RZ
12Como21-0-16–43ZP
28Fenerbahçe Stambuł20-1-11–71RP
29Inter Mediolan20-0-24–60PP
30FC Porto20-0-22–50PP

wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej

21:00Real Madryt–RB LipskNasz typ:H1 (−1.5)1.71Za tym zakładem — 6 z 15, w tym samym kierunku — jeszcze 11 1.27X 6.482 9.4221:00Bayern Monachium–ArsenalNasz typ:O 2.51.62za tym typem 8 z 15 modeli AI1 2.15X 3.752 3.1321:00Club Brugge–RC LensNasz typ:O 2.51.61za tym typem 10 z 15 modeli AI1 2.09X 3.842 3.23