Przejdź do treści
Menu

21 paź

Como — Manchester United: typ AI na mecz

Mecz Como — Manchester United odbędzie się 21 października. Zakład modeli AI: Como wygra po kursie 2.29 (głosy: 7 z 14).

opublikowano · zaktualizowano czasu polskiego

Como
Manchester United

zakład modeli AI: Como wygra

2.29

zakład modeli AI · Za tym zakładem — 7 z 14, za innymi — 7

Panel podzielony

Nasze typy piłkarskie do tej pory: 86 trafień · 63 pudła · 5 zwrotów · +3,46 j. Wszystkie wyniki

prawdopodobny wynik

1:113%kurs 6.66

2:1 9%1:0 8%2:0 8%

Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 8 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.

Kursy na mecz

ostatnia aktualizacja linii 18.10 05:18

wynik12.29 — zgodny z naszym zakładem+0.03X3.73+0.1122.88−0.03
liczba goli 2.5O1.64−0.04U2.27+0.05
obie strzelątak1.52−0.03nie2.39+0.02
podw. szansa1X1.41+0.01121.29+0.01X21.62
handicapH1 −13.42+0.05H2 +11.28−0.02

W ciągu 3 dni wygrana: Como: kurs wzrósł z 2.26 do 2.29 — zakładów na gospodarzy jest mniej.

skróty
  • 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
  • O/U — liczba goli powyżej/poniżej linii
  • H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
  • 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — Como: 2.29 → 2.29 od publikacjiZobacz

Największa zmiana: Manchester United, z 2.91 do 2.88.

Como2.26 → 2.29nasz zakładRemis3.62 → 3.73Manchester United2.91 → 2.88
2.503.003.5015 paź16 paź17 paź18 paźPublikacja · 2.29Remis 3.73Manchester United 2.88Como 2.29

Zmiany kursów

Zmiany kursów na rynku 1X2
KiedyComo · nasz zakładRemisManchester United
Publikacja naszego zakładu (wygrana: Como) po kursie 2.29
2.29+0.013.73+0.032.88+0.03
2.28+0.023.70+0.082.85−0.06
2.26otwarcie3.62otwarcie2.91otwarcie
40 odczytów · kursy zmieniły się 2 razy

Najwięcej modeli AI stawia na zwycięstwo drużyny Como. Podobne zakłady w tym samym kierunku: jeszcze 2 modele AI — zakład bez remisu na drużynę Como. Jeszcze 4 — na to, że obie drużyny strzelą. Pozostałe głosy (3) — na powyżej 2.5 gola.

Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

Kursy w tej analizie — stan na 17.10 o 12:03 czasu polskiego

Como dyktuje warunki u siebie, a początek sezonu to potwierdza: w sześciu meczach 12 goli strzelonych i osiem straconych, xG 1,98 wobec 1,28, 59,7% posiadania piłki przy 50% rywali i 20 strzałów na mecz wobec 16,5. Manchester United na wyjazdach zachował czyste konto tylko w 21% spotkań, podczas gdy gospodarze u siebie nie tracili gola w 53%. To końcówka poprzedniego sezonu, ale jesienią Anglicy tych liczb nie podważyli: osiem goli strzelonych, osiem straconych i xG 1,12 wobec 1,47. Rynek daje miejscowym 41% szans, a drużyna, która kreuje więcej i częściej utrzymuje się przy piłce, ma wystarczającą przewagę, by sięgnąć po komplet — stawiamy na zwycięstwo Como, kurs 2.29.

Gdzie możemy się mylić

Manchester United rzadko wraca z wyjazdu bez gola, bo zdarzyło się to tylko w 11% meczów, a w 74% trafiały obie drużyny. Jedna akcja wystarczy więc, by Como straciło trzy punkty. Na dwa dni przed spotkaniem zwycięstwo gospodarzy podrożało z 2.26 do 2.29, a lekki deszcz na Giuseppe Sinigaglia przeszkadza raczej tym, którzy budują akcje krótkim podaniem.

  • Za zakładem — 7 z 14 modeli AI: to najczęstsza odpowiedź, ale druga połowa wybrała coś innego.

Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy

Statystyki i forma

Ostatnie mecze

wszystkie rozgrywki · najnowsze u góry
Como
Ostatnie mecze: Como
DataRywalBoiskoWynikRezultat
14.10Feyenoord RotterdamW2:3xG 1.3–0.7P
11.10AS RomaSerie AD0:0xG 1.5–1.1R
20.09FrosinoneSerie AW0:2xG 2.1–2.2P
14.09ParmaSerie AD2:1xG 3.0–1.1Z
10.09RB LipskD4:1Z
04.09GenoaSerie AW4:1Z
Manchester United
Ostatnie mecze: Manchester United
DataRywalBoiskoWynikRezultat
13.10Atlético MadrytW0:2xG 1.0–1.5P
10.10Tottenham HotspurPremier LeagueD1:1xG 0.9–1.7R
20.09FulhamPremier LeagueW1:1xG 1.6–1.6R
16.09Brighton & Hove AlbionPuchar Ligi AngielskiejD2:3P
13.09Manchester CityPremier LeagueD0:1xG 1.0–1.1P
10.09Sabah BakuD4:0Z

D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek

Tabela

Miejsca drużyn w tabeli: Liga Mistrzów
#DrużynaMZ-R-PBZ–BSPktForma
11Szachtar Donieck21-1-04–24RZ
12Como21-0-16–43ZP
13Manchester United21-0-14–23ZP
14Villarreal21-0-15–43PZ

wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej

18:45Lille–Galatasaray StambułNasz typ:BTTS tak1.60za tym typem 8 z 16 modeli AI1 2.17X 3.682 3.1521:00Real Madryt–RB LipskNasz typ:H1 (−1.5)1.71Za tym zakładem — 6 z 15, w tym samym kierunku — jeszcze 11 1.27X 6.482 9.4221:00Inter Mediolan–Szachtar DonieckNasz typ:H1 (−1.5)1.57Za tym zakładem — 5 z 14, w tym samym kierunku — jeszcze 11 1.21X 7.022 11.60