Przejdź do treści
Menu

21 paź

Real Madryt — RB Lipsk: typ AI na mecz

Mecz Real Madryt — RB Lipsk odbędzie się 21 października. Zakład modeli AI: handicap Real Madryt (−1.5) po kursie 1.71 (głosy: 6 z 15, w tym samym kierunku — jeszcze 1).

opublikowano czasu polskiego

Real Madryt
RB Lipsk

zakład modeli AI: Handicap Real Madryt (−1.5)

1.71

Teraz 1.67 · 1.71 w chwili publikacji

zakład modeli AI · Za tym zakładem — 6 z 15, w tym samym kierunku — jeszcze 1

Panel podzielony

Nasze typy piłkarskie do tej pory: 86 trafień · 63 pudła · 5 zwrotów · +3,46 j. Wszystkie wyniki

prawdopodobny wynik

2:010%kurs 9.69

1:1 10%2:1 10%1:0 8%

Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 9 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.

Kursy na mecz

ostatnia aktualizacja linii 18.10 05:18

wynik11.27−0.01X6.48+0.3429.42+0.81
liczba goli 3.5O1.67−0.05U2.22+0.07
obie strzelątak1.51−0.01nie2.41−0.02
podw. szansa1X1.07121.12+0.01X23.74+0.18
handicapH1 −1.51.67 — zgodny z naszym zakładem−0.04H2 +1.52.20+0.09

W ciągu 2 dni wygrana: RB Lipsk: kurs wzrósł z 8.61 do 9.42 — zakładów na gości jest mniej.

skróty
  • 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
  • O/U — liczba goli powyżej/poniżej linii
  • H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
  • 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiRB Lipsk 8.61 → 9.42 w ciągu 2 dni · 27 odczytówZobacz

Największa zmiana: Real Madryt, z 1.28 do 1.27.

Real Madryt1.28 → 1.27Remis6.14 → 6.48RB Lipsk8.61 → 9.42
1.201.752.504.006.001016 paź17 paź18 paźRB Lipsk 9.42Remis 6.48Real Madryt 1.27

Zmiany kursów

Zmiany kursów na rynku 1X2
KiedyReal MadrytRemisRB Lipsk
1.27+0.016.48+0.069.42+0.20
1.26−0.026.42+0.289.22+0.61
1.28otwarcie6.14otwarcie8.61otwarcie
27 odczytów · kursy zmieniły się 2 razy

Głosy rozłożyły się po równo: po 4 na handicap Real Madryt (−1.5) i na powyżej 3.5 gola. Pozostałe głosy (7) — inne zakłady: „obie strzelą”, liczbę goli, zwycięstwo drużyny Real Madryt i handicap Real Madryt.

Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

Kursy w tej analizie — stan na 17.10 o 12:01 czasu polskiego

Real Madryt zdobył maksimum punktów w dwóch meczach Ligi Mistrzów — sześć przy trzech RB Lipska, który jest dopiero 22. — a w sześciu spotkaniach sezonu strzelił 15 goli. U siebie madrytczycy zachowują czyste konto w blisko jednej trzeciej meczów, a RB Lipsk na wyjazdach sam nie trafia w 18% wyjazdów. Przy średniej około 3,2 gola w domowych meczach Realu zostaje miejsce na zwycięstwo różnicą co najmniej dwóch bramek, a więc nasz typ to handicap (-1.5) dla Realu Madryt. W ciągu doby kursy przesunęły się w stronę gospodarzy, z 1.28 na 1.26, a sam handicap bukmacherzy wyceniają na 55% szans.

Gdzie możemy się mylić

Argumenty przeciw też są. RB Lipsk strzelił w tym sezonie 14 goli i w oczekiwanych golach wyprzedza nawet Real (2,22 do 1,9), a miejscowi stracili dziewięć — goście mają czym odpowiedzieć na Bernabeu. Bezpośrednie mecze również obywały się bez pogromów: 1:1 w Madrycie w marcu 2024 roku i zwycięstwo Niemców 3:2 w październiku 2022 roku. Jeden szybki gol RB Lipska i typ z handicapem wisi na włosku.

  • Za zakładem — 6 z 15 modeli AI, w tym samym kierunku — jeszcze 1; ponad połowa wybrała coś innego.

Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy

Ostatnie mecze

wszystkie rozgrywki · najnowsze u góry
Real Madryt
Ostatnie mecze: Real Madryt
DataRywalBoiskoWynikRezultat
14.10AS RomaW4:3xG 1.5–1.5Z
10.10VillarrealLaLigaD1:0xG 1.5–0.6Z
20.09Atlético MadrytLaLigaW1:2xG 0.3–2.4P
15.09ElcheLaLigaW3:2xG 3.6–0.8Z
12.09Rayo VallecanoLaLigaD4:1xG 2.6–1.2Z
08.09Inter MediolanD2:1Z
RB Lipsk
Ostatnie mecze: RB Lipsk
DataRywalBoiskoWynikRezultat
13.10PSV EindhovenD1:0xG 2.1–1.4Z
10.10Eintracht FrankfurtBundesligaD6:0xG 4.1–1.5Z
20.09Bayer LeverkusenBundesligaW0:2xG 1.0–2.3P
13.09Hamburger SVBundesligaD5:0xG 2.4–1.1Z
10.09ComoW1:4P
05.09Werder BremaBundesligaW1:3xG 1.5–0.9P

D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek

Bezpośrednie mecze

ostatnie 4

2–1–1wygrane: Real Madryt · remisy · wygrane: RB Lipsk

Ostatnie mecze bezpośrednie
MeczWynikDataRozgrywki
Real Madryt — RB Lipsk1:106.03.24
RB Lipsk — Real Madryt0:113.02.24
RB Lipsk — Real Madryt3:225.10.22
Real Madryt — RB Lipsk2:014.09.22

Tabela

Miejsca drużyn w tabeli: Liga Mistrzów
#DrużynaMZ-R-PBZ–BSPktForma
7Arsenal22-0-04–06ZZ
8Real Madryt22-0-06–46ZZ
9Real Betis22-0-06–46ZZ
20AEK Ateny21-0-12–33ZP
21RB Lipsk21-0-12–43PZ
22Sabah Baku21-0-12–43PZ

wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej

21:00Inter Mediolan–Szachtar DonieckNasz typ:H1 (−1.5)1.57Za tym zakładem — 5 z 14, w tym samym kierunku — jeszcze 11 1.21X 7.022 11.6021:00Bayern Monachium–ArsenalNasz typ:O 2.51.62za tym typem 8 z 15 modeli AI1 2.15X 3.752 3.1321:00Club Brugge–RC LensNasz typ:O 2.51.61za tym typem 10 z 15 modeli AI1 2.09X 3.842 3.23