Przejdź do treści
Menu

1 lis

Eintracht Frankfurt — Hamburger SV: typ AI na mecz

Mecz Eintracht Frankfurt — Hamburger SV odbędzie się 1 listopada. Zakład modeli AI: powyżej 2.5 gola po kursie 1.42.

opublikowano · zaktualizowano czasu polskiego

Eintracht Frankfurt
Hamburger SV

zakład modeli AI: Powyżej 2.5 gola

1.42

Rynek wycenia tę opcję na 66%

zakład modeli AI · Za tym zakładem lub odważniejszym w tym samym kierunku — 7 z 14, za innymi — 7

Mniej niż połowa za zakładem

Nasze typy piłkarskie do tej pory: 163 trafienia · 135 pudeł · 7 zwrotów · −5,80 j. Wszystkie wyniki

prawdopodobny wynik

1:110%kurs 8.59

2:1 9%2:0 7%3:1 7%

Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 7 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.

Kursy na mecz

ostatnia aktualizacja linii 27.10 04:17

wynik11.68+0.01X4.27−0.0724.34−0.09
liczba goli 3.5O2.09+0.01U1.76−0.01
obie strzelątak1.44−0.01nie2.62+0.02
podw. szansa1X1.21121.21X22.16−0.04
handicapH1 −12.11+0.01H2 +11.73

W ciągu 2 dni wygrana: Hamburger SV: kurs spadł z 4.43 do 4.34 — pieniądze płyną na gości.

skróty
  • 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
  • O/U — liczba goli powyżej/poniżej linii
  • H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
  • 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiHamburger SV 4.43 → 4.34 w ciągu 2 dni · 7 odczytówZobacz

Ten rynek prawie się nie ruszył: Eintracht Frankfurt 1.67 → 1.68, Remis 4.34 → 4.27, Hamburger SV 4.43 → 4.34.

Eintracht Frankfurt1.67 → 1.68Remis4.34 → 4.27Hamburger SV4.43 → 4.34
1.752.503.004.0018 godz.brak danych25 paź26 paź27 paźHamburger SV 4.34Remis 4.27Eintracht Frankfurt 1.68

Zmiany kursów

Zmiany kursów na rynku 1X2
KiedyEintracht FrankfurtRemisHamburger SV
1.684.274.34+0.01
25 paź – 26 paź · brak odczytów przez 18 godz.
1.68+0.014.27−0.074.33−0.10
1.67otwarcie4.34otwarcie4.43otwarcie
7 odczytów · kursy zmieniły się 2 razy

Najwięcej modeli AI stawia na powyżej 2.5 gola. Jeszcze 4 — na zwycięstwo drużyny Eintracht Frankfurt. Pozostałe głosy (3) — inne zakłady: „obie strzelą” i liczbę goli.

Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

Kursy w tej analizie — stan na 25.10 o 14:02 czasu polskiego

Mecze Eintrachtu Frankfurt przed własną publicznością toczą się przy średniej 3.3 gola, a dwie trzecie z nich przebiły linię 2.5. W ośmiu spotkaniach Bundesligi i Pucharu frankfurtczycy strzelili 21 bramek i stracili 17, przy xG 1.73 w ataku i 2.08 z tyłu. Hamburger SV na wyjazdach ani razu nie zachował czystego konta, jego mecze w roli gościa idą średnio na cztery gole, a dwie trzecie z nich również zakończyło się powyżej 2.5. Rynek daje 66% szans, że padnie powyżej 2.5 gola, i liczby obu drużyn prowadzą w tym samym kierunku — stawiamy na powyżej 2.5 gola, kurs 1.42.

Gdzie możemy się mylić

A jeśli Hamburger SV znowu nic nie wykreuje? Na obcych boiskach pozostał bez gola w dwóch z trzech spotkań, w całym sezonie strzelił zaledwie dziewięć bramek przy 41.3% posiadania piłki i 3.6 strzału na bramkę. Remis 1:1 w Hamburgu w grudniu 2025 roku przypomina, że te kluby potrafią też rozegrać ospały wieczór z paroma okazjami.

  • Za zakładem — 7 z 14 modeli AI: to najczęstsza odpowiedź, ale druga połowa wybrała coś innego.

Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy

Ostatnie mecze

wszystkie rozgrywki · najnowsze u góry · stan na 27.10
Eintracht Frankfurt
Ostatnie mecze: Eintracht Frankfurt
DataRywalBoiskoWynikRezultat
24.10Borussia DortmundW0:1xG 0.9–1.6P
16.101. FC KölnD1:0xG 1.8–0.8Z
10.10RB LipskW0:6xG 1.5–4.0P
02.10Eintracht Braunschweigmecz towarzyskiD4:0Z
19.09SC FreiburgD2:2xG 2.2–3.1R
12.09FSV Mainz 05W3:1xG 2.0–2.1Z
Hamburger SV
Ostatnie mecze: Hamburger SV
DataRywalBoiskoWynikRezultat
24.10SC PaderbornW0:1xG 0.5–1.2P
17.10VfB StuttgartD1:0xG 1.5–1.7Z
10.10TSG HoffenheimW3:2xG 1.3–0.9Z
04.10FC Kopenhagamecz towarzyskiD2:0Z
19.091. FC KölnD2:1Z
13.09RB LipskW0:5xG 1.1–2.4P

D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek

Średnie w sezonie

2026/27 · średnio na mecz
własne / rywalaEintracht FrankfurtHamburger SVBundesliga
gole1.4 / 2.40.9 / 2.31.8
xG1.7 / 2.11 / 1.81.8
strzały13.7 / 17.610.7 / 18.715.4
strzały celne5.4 / 6.73.3 / 5.75.4
rzuty rożne4.7 / 5.33.7 / 65.3
faule10.6 / 12.314.4 / 12.711.3
żółte kartki2.3 / 1.11.4 / 1.61.8
mecze powyżej 2.571%57%
obie strzelały57%29%
czyste konta14%14%
bez gola29%57%
u siebie / na wyjeździe
gole1.3 / 20.8 / 2.5
średnia liczba goli3.33.3
mecze powyżej 2.567%50%
obie strzelały67%25%

Bezpośrednie mecze

ostatnie 10

5–4–1wygrane: Eintracht Frankfurt · remisy · wygrane: Hamburger SV

Ostatnie mecze bezpośrednie
MeczWynikDataRozgrywki
Eintracht Frankfurt — Hamburger SV1:202.05.26
Hamburger SV — Eintracht Frankfurt1:120.12.25
Eintracht Frankfurt — Hamburger SV3:005.05.18
Hamburger SV — Eintracht Frankfurt1:212.12.17
Eintracht Frankfurt — Hamburger SV0:018.03.17
Hamburger SV — Eintracht Frankfurt0:321.10.16
Eintracht Frankfurt — Hamburger SV0:019.02.16
Hamburger SV — Eintracht Frankfurt0:019.09.15
Eintracht Frankfurt — Hamburger SV2:128.02.15
Hamburger SV — Eintracht Frankfurt1:228.09.14

Tabela

Miejsca drużyn w tabeli: Bundesliga
#DrużynaMZ-R-PBZ–BSPktForma
10TSG Hoffenheim73-0-414–149ZPPZZ
11Hamburger SV73-0-46–169PZZZP
121. FC Köln72-2-38–118RPZPR
13SC Paderborn72-2-36–98PZPRZ
14Eintracht Frankfurt72-2-310–178ZRPZP
15VfB Stuttgart72-0-510–136PPZPP

wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej

Gole według minut

sezon ligowy
Eintracht Frankfurt
  • 0-1553
  • 16-3000
  • 31-4523
  • 46-6023
  • 61-7511
  • 76-9016
Hamburger SV
  • 0-1511
  • 16-3003
  • 31-4522
  • 46-6012
  • 61-7502
  • 76-9035

w każdym wierszu: na zielono zdobyte, na szaro stracone — w odcinkach po 15 minut

Inne mecze kolejki

Cały terminarz Bundesligi
15:30Union Berlin–1. FC KölnNasz typ:DNB 11.86za tym typem 7 z 15 modeli AI1 2.48X 3.592 2.6218:30Bayern Monachium–Borussia DortmundNasz typ:H1 (−1.5)1.80Za tym zakładem lub odważniejszym — 7 z 16, w tym samym kierunku — jeszcze 11 1.35X 5.632 7.0015:30Borussia Mönchengladbach–SC PaderbornNasz typ:O 2.51.47za tym typem 7 z 16 modeli AI1 1.90X 3.972 3.50