Przejdź do treści
Menu

31 paź

Bayern Monachium — Borussia Dortmund: typ AI na mecz

Mecz Bayern Monachium — Borussia Dortmund odbędzie się 31 października. Zakład modeli AI: handicap Bayern Monachium (−1.5) po kursie 1.80; Bayern Monachium jest bez porażki od 5 meczów.

opublikowano · zaktualizowano czasu polskiego

Bayern Monachium
Borussia Dortmund

zakład modeli AI: Handicap Bayern Monachium (−1.5)

1.80

Rynek wycenia tę opcję na 53%

Teraz 1.86 · 1.80 w chwili publikacji

zakład modeli AI · Za tym zakładem lub odważniejszym — 7 z 16, w tym samym kierunku — jeszcze 1

Mniej niż połowa za zakładem

Nasze typy piłkarskie do tej pory: 163 trafienia · 135 pudeł · 7 zwrotów · −5,80 j. Wszystkie wyniki

prawdopodobny wynik

2:19%kurs 9.33

3:1 8%1:1 8%2:0 7%

Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 7 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.

Kursy na mecz

ostatnia aktualizacja linii 27.10 04:17

wynik11.35+0.01X5.63−0.2227.00−0.26
liczba goli 4.5O2.43+0.19U1.56−0.10
obie strzelątak1.42+0.04nie2.71−0.12
podw. szansa1X1.10121.13X23.17−0.13
handicapH1 −1.51.86 — zgodny z naszym zakładem+0.06H2 +1.51.98−0.06

W ciągu 2 dni wygrana: Borussia Dortmund: kurs spadł z 7.26 do 7.00 — pieniądze płyną na gości.

skróty
  • 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
  • O/U — liczba goli powyżej/poniżej linii
  • H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
  • 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — Bayern Monachium −1.5: 1.80 → 1.86 od publikacjiZobacz

Od publikacji kurs naszego zakładu (handicap: Bayern Monachium −1.5) wzrósł z 1.80 do 1.86: rynek ocenia go teraz jako mniej prawdopodobny.

Bayern Monachium −1.51.80 → 1.86nasz zakładBorussia Dortmund +1.52.04 → 1.98
1.801.902.002.1018 godz.brak danych25 paź26 paź27 paźPublikacja · 1.80Borussia Dortmund +1.5 1.98Bayern Monachium −1.5 1.86

Zmiany kursów

Zmiany kursów na rynku Handicap −1.5
KiedyBayern Monachium −1.5 · nasz zakładBorussia Dortmund +1.5
1.861.98−0.01
1.86+0.021.99−0.01
25 paź – 26 paź · brak odczytów przez 18 godz.
1.84+0.042.00−0.04
Publikacja naszego zakładu (handicap: Bayern Monachium −1.5) po kursie 1.80
1.80otwarcie2.04otwarcie
7 odczytów · kursy zmieniły się 3 razy

Najwięcej modeli AI stawia na handicap Bayern Monachium (−1.5). Podobne zakłady w tym samym kierunku: jeszcze 2 modele AI — zwycięstwo drużyny Bayern Monachium i handicap Bayern Monachium (−2.5). Jeszcze po 2 na to, że obie drużyny strzelą, na powyżej 3.5 gola i na to, że co najmniej jedna drużyna nie strzeli. Pozostałe głosy (2) — każdy na własny zakład: liczbę goli i handicap Borussia Dortmund.

Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

Kursy w tej analizie — stan na 25.10 o 14:02 czasu polskiego

Bayern Monachium wygrał w tym sezonie wszystkie trzy domowe mecze Bundesligi, strzelając średnio sześć goli na spotkanie i tracąc 0,7. W pięciu ostatnich meczach na wszystkich frontach monachijczycy strzelili 17 bramek i stracili cztery. Borussia Dortmund na wyjazdach wygląda znacznie skromniej: 1,3 gola na mecz i tylko w jednym z trzech wyjazdowych spotkań padło powyżej 2.5 gola. W dziesięciu ostatnich bezpośrednich meczach gospodarze mają sześć zwycięstw, trzy remisy i jedną porażkę, a rynek daje 53% szans na handicap (-1.5) dla Bayernu.

Z drugiej strony Klasyki od dawna nie kończą się dużą różnicą. Pięć ostatnich rozstrzygnęła przewaga najwyżej jednej bramki, w tym 2:1 w październiku 2025 roku i 1:2 w Superpucharze w sierpniu. Dortmund jest drugi z tym samym dorobkiem 14 punktów, na wyjazdach traci 0,7 gola na mecz i już pięć razy w tym sezonie zachował czyste konto, więc zwarta gra Kovaca może utrzymać wynik w granicach jednego gola.

Gdzie możemy się mylić

Mimo tego ryzyka stawiamy na handicap (-1.5) dla Bayernu Monachium, kurs 1.80 — potrzebne jest zwycięstwo gospodarzy różnicą co najmniej dwóch bramek.

  • Za zakładem — 7 z 16 modeli AI, w tym samym kierunku — jeszcze 1: to najczęstsza odpowiedź, ale druga połowa wybrała coś innego.

Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy

Ostatnie mecze

wszystkie rozgrywki · najnowsze u góry · stan na 27.10
Bayern Monachium
Ostatnie mecze: Bayern Monachium
DataRywalBoiskoWynikRezultat
25.10SC FreiburgW3:1Z
21.10ArsenalLiga MistrzówD2:2xG 2.5–1.7R
17.10RB LipskD6:1xG 3.5–0.9Z
13.10Viking StavangerLiga MistrzówW3:3xG 3.5–0.6R
10.10FC AugsburgW2:2xG 5.0–2.4R
18.09Union BerlinD7:0xG 3.7–0.3Z
Borussia Dortmund
Ostatnie mecze: Borussia Dortmund
DataRywalBoiskoWynikRezultat
24.10Eintracht FrankfurtD1:0xG 1.6–0.9Z
20.10Sabah BakuLiga MistrzówW2:1xG 3.8–1.5Z
17.10Union BerlinW0:0xG 1.4–0.9R
14.10Bodø/GlimtLiga MistrzówW0:1xG 0.8–1.2P
09.10Werder BremaD2:2xG 2.4–1.1R
19.09VfB StuttgartW1:0xG 1.3–0.9Z

D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek

Średnie w sezonie

2026/27 · średnio na mecz
własne / rywalaBayern MonachiumBorussia DortmundBundesliga
gole3.6 / 0.91.7 / 0.61.8
xG3.4 / 0.91.6 / 11.8
strzały23.3 / 915.3 / 11.115.4
strzały celne10.1 / 35.1 / 35.4
rzuty rożne9.1 / 36 / 4.15.3
faule10.6 / 9.310.7 / 11.911.3
żółte kartki0.9 / 2.32.1 / 21.8
mecze powyżej 2.586%43%
obie strzelały71%29%
czyste konta29%71%
bez gola14%14%
u siebie / na wyjeździe
gole6 / 0.71.3 / 0.7
średnia liczba goli6.72
mecze powyżej 2.5100%33%
obie strzelały67%33%

Bezpośrednie mecze

ostatnie 10

6–3–1wygrane: Bayern Monachium · remisy · wygrane: Borussia Dortmund

Ostatnie mecze bezpośrednie
MeczWynikDataRozgrywki
Borussia Dortmund — Bayern Monachium1:222.08.26Superpuchar
Borussia Dortmund — Bayern Monachium2:328.02.26
Bayern Monachium — Borussia Dortmund2:118.10.25
Bayern Monachium — Borussia Dortmund2:212.04.25
Borussia Dortmund — Bayern Monachium1:130.11.24
Bayern Monachium — Borussia Dortmund0:230.03.24
Borussia Dortmund — Bayern Monachium0:404.11.23
Bayern Monachium — Borussia Dortmund4:201.04.23
Borussia Dortmund — Bayern Monachium2:208.10.22
Bayern Monachium — Borussia Dortmund3:123.04.22

Tabela

Miejsca drużyn w tabeli: Bundesliga
#DrużynaMZ-R-PBZ–BSPktForma
1Bayern Monachium75-2-025–617ZZRZZ
2Borussia Dortmund75-2-012–417ZZRRZ
3SC Freiburg74-1-216–913ZRZPP

wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej

Gole według minut

sezon ligowy
Bayern Monachium
  • 0-1511
  • 16-3040
  • 31-4530
  • 46-6052
  • 61-7542
  • 76-9041
Borussia Dortmund
  • 0-1520
  • 16-3000
  • 31-4511
  • 46-6001
  • 61-7530
  • 76-9053

w każdym wierszu: na zielono zdobyte, na szaro stracone — w odcinkach po 15 minut

Inne mecze kolejki

Cały terminarz Bundesligi
15:30Borussia Mönchengladbach–SC PaderbornNasz typ:O 2.51.47za tym typem 7 z 16 modeli AI1 1.90X 3.972 3.5015:30Schalke 04–RB LipskNasz typ:21.84za tym typem 9 z 16 modeli AI1 3.77X 3.922 1.8615:30FC Augsburg–SC FreiburgNasz typ:O 2.51.48za tym typem 10 z 16 modeli AI1 2.93X 3.802 2.19