ZAKOŃCZONY
Radomiak Radom — Motor Lublin 2:3: wynik i kursy
Mecz Radomiak Radom — Motor Lublin zakończył się wynikiem 2:3. Zakład modeli AI — obie drużyny strzelą: tak, po kursie 1.43; typ wszedł.
- Sędzia: Tomasz Kwiatkowski
- Ekstraklasa, kolejka 10 z 34
- +10°, pochmurno
- Stadion Radomiaka, Radom
opublikowano · zaktualizowano czasu polskiego


zakład modeli AI: Obie drużyny strzelą: tak
1.43zakład modeli AI · Za tym zakładem — 15 z 16, za innymi — 1
Nasze typy piłkarskie do tej pory: 56 trafień · 34 pudła · 3 zwroty · +10,13 j. Wszystkie wyniki
co oznaczają te liczby
- wszedł / nie wszedł
- Wynik zakładu po rozliczeniu kolejki: zysk lub strata przy stawce jednej jednostki po podanym kursie.
prawdopodobny wynik
2:1 9%1:2 8%1:0 7%
Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.
Jakie były kursy na mecz
W ciągu 7 dni remis: kurs wzrósł z 3.26 do 3.45 — zakładów na remis jest mniej.
skróty
- 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
- O/U — suma goli powyżej/poniżej linii
- H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
- 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — obie drużyny strzelą: 1.43 → 1.50 od publikacjiZobacz
Od publikacji kurs naszego zakładu (obie drużyny strzelą) wzrósł z 1.43 do 1.50: rynek ocenia go teraz jako mniej prawdopodobny.
Zmiany kursów
| Kiedy | Tak · nasz zakład | Nie |
|---|---|---|
| 1.50+0.02 | 2.43−0.04 | |
| 1.48+0.02 | 2.47−0.06 | |
| 1.46+0.01 | 2.53−0.03 | |
| 1.45 | 2.56+0.01 | |
| 1.45+0.01 | 2.55−0.05 | |
| 1.44−0.01 | 2.60+0.04 | |
| 1.45+0.02 | 2.56−0.07 | |
| 5 paź – 10 paź · brak odczytów przez 5 dni | ||
| Publikacja naszego zakładu (obie drużyny strzelą) po kursie 1.43 | ||
| 1.43otwarcie | 2.63otwarcie | |
Jak przebiegł mecz
- 9'
Christopher Simon ŻK - 18'
Kamil Lukoszek ŻK - 23'
Bartosz Bereszyński ŻK - 24'
Filip Koperski (Jan Grzesik)1:0 - 33'
Christos Donis ŻK - 38'
Makan Aiko ŻK - 45'
wszedł Lucas Lima Linhares, zszedł Elves Baldé - 53'
Mbaye Jacques Ndiaye (Makan Aiko)1:1 - 61'
wszedł Fabio Ronaldo Costa Conceicao, zszedł Makan Aiko - 61'
wszedł Marek Kristian Bartos, zszedł Bartosz Bereszyński - 61'
wszedł Guilherme Luiz, zszedł Bi Irié Fernand Gouré - 62'
wszedł Abdoul Tapsoba, zszedł Rafał Wolski - 70'
Karol Czubak rzut karny1:2 - 73'
wszedł Ibrahima Camará, zszedł Roberto Oliveira Alves - 77'
wszedł Mateusz Legowski, zszedł Rony Lopes - 80'
Steve Kingue (Ibrahima Camará)2:2 - 83'
wszedł Manu, zszedł Ronaldo Lumungo - 84'
Lucas Lima Linhares ŻK - 86'
Marek Kristian Bartos ŻK - 87'
wszedł Paskal Konrad Meyer, zszedł Yacine Bourhane - 90+2'
Christopher Simon2:3
| Radomiak Radom | wskaźnik | Motor Lublin |
|---|---|---|
| 0.90 | oczekiwane gole (xG) | 2.60 |
| 6 | strzały | 22 |
| 2 | celne | 11 |
| 45% | posiadanie piłki | 55% |
| 3 | rzuty rożne | 5 |
| 14 | faule | 16 |
| 7 | obrony | 0 |
| 2 | żółte kartki | 5 |
co oznaczają te liczby
- oczekiwane gole (xG)
- Ile goli średnio dają strzały takiej jakości i z takich pozycji. Pokazuje, na ile wynik oddaje grę: 0,6 xG przy dwóch golach to skuteczność, a nie przewaga w grze.
- ocena dostawcy
- Ocena zawodnika za mecz od dostawcy statystyk — nie nasza. Liczona z akcji z piłką i bez niej; nie przeliczamy jej i podajemy tak, jak jest.
Wyjściowe składy
- 1F. Majchrowicz6.1
- 13J. Grzesik6.1
- 72F. Koperski6.9
- 14S. Kingue7.3
- 3K. Szcześniak6.3
- 77C. Donis5.9
- 10R. Alves6.3
- 21Elves5.8
- 27R. Wolski6.2
- 90Ronaldo Afonso5.9
- 11F. Gouré6.4
- 8I. Camaráwszedł 73'6.6
- 18Manuwszedł 83'6.3
- 26Adrián Diéguez
- 99B. Gradecki
- 23K. Karasek
- 82Luquinhaswszedł 45'5.8
- 7C. Nunnely
- 80Guilherme Luizwszedł 61'6.5
- 28Romário Baró
- 15A. Tapsobawszedł 62'6.0
- 97Conrado
- 33G. Tratnik6.2
- 24F. Luberecki6.7
- 4T. Plavotić6.4
- 18B. Bereszyński6.2
- 17K. Lukoszek6.4
- 27Y. Bourhane6.6
- 70M. Aïko6.3
- 8C. Simon — najwyższa ocena dostawcy w meczu8.2
- 9Rony Lopes6.6
- 30M. Ndiaye8.2
- 10K. Czubak7.2
- 5A. Akatov
- 39M. Bartošwszedł 61'6.5
- 90Dominik Gregorski
- 23F. Haxha
- 2Paskal Konrad Meyerwszedł 87'6.1
- 71M. Popa
- 77Mateusz Posmyk
- 29T. Santos
- 47Alioune Tall
- 22M. Zlomanczuk
- 11Fábio Ronaldowszedł 61'5.9
- 6M. Łęgowskiwszedł 77'6.0
Typ modeli AI i analiza
Najwięcej modeli AI — na to, że obie drużyny strzelą — zakład wszedł. Jeszcze jeden — na to, że Motor Lublin nie przegra.
Kursy w tej analizie — stan na 09.10 o 13:22 czasu polskiego
Trzy ostatnie bezpośrednie mecze Radomiaka Radom i Motoru Lublin kończyły się trafieniami z obu stron: 1:1 w kwietniu 2026 roku, 2:2 we wrześniu 2025 roku i 2:3 w maju 2025 roku. Liczby gości to potwierdzają — we wszystkich czterech wyjazdowych spotkaniach Motoru strzelały obie drużyny, a lublinianie zdobywają średnio 1,3 gola i tracą 2 bramki na mecz, co daje 3,3 bramki w spotkaniu. Radomiak zachował u siebie czyste konto tylko w jednej piątej meczów, a w większości domowych spotkań gole padały po obu stronach. Rynek wycenia trafienia z obu stron na 65%, więc stawiamy na to, że obie drużyny strzelą, kurs 1.43.
Gdzie możemy się mylić
A co, jeśli atak gospodarzy znowu zamilknie? W pięciu ostatnich meczach Radomiak strzelił trzy gole przy ośmiu straconych, a u siebie w 40% spotkań w ogóle nie trafił do siatki. Ciężkiego, mozolnego wieczoru z jednym golem na dwie drużyny przy takim kursie wykluczyć nie można.
Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy
Statystyki i forma
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Boisko | Wynik | Rezultat |
|---|---|---|---|---|
| 02.10 | Pogoń Grod. Mazowieckimecz towarzyski | D | 7:2 | Z |
| 20.09 | Lech Poznań | W | 1:5 | P |
| 14.09 | Piast Gliwice | D | 0:2 | P |
| 05.09 | Widzew Łódź | W | 0:0 | R |
| 01.09 | Korona Kielce IIPuchar Polski | W | 1:0 | Z |
| Data | Rywal | Boisko | Wynik | Rezultat |
|---|---|---|---|---|
| 19.09 | Górnik Zabrze | D | 0:0 | R |
| 11.09 | Raków Częstochowa | W | 1:2 | P |
| 05.09 | Legia Warszawa | D | 2:3 | P |
| 01.09 | Legia WarszawaPuchar Polski | D | 3:0 | Z |
| 29.08 | Piast Gliwice | D | 0:2 | P |
D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek
Średnie w sezonie
| własne / rywala | Ekstraklasa | ||
|---|---|---|---|
| gole | 0.8 / 2.2 | 1 / 1.7 | 1.5 |
| mecze powyżej 2.5 | 67% | 56% | |
| obie strzelały | 56% | 67% | |
| czyste konta | 22% | 22% | |
| bez gola | 44% | 22% | |
| u siebie / na wyjeździe | |||
| gole | 1 / 1.4 | 1.3 / 2 | |
| średnia suma goli | 2.4 | 3.3 | |
| mecze powyżej 2.5 | 60% | 75% | |
| obie strzelały | 60% | 100% | |
- Radomiak Radom: mniej goli niż średnia ligi — 0,8 wobec 1,5
- Motor Lublin: mniej goli niż średnia ligi — 1,0 wobec 1,5
- Motor Lublin bez zwycięstwa w 5 ostatnich meczach ligowych
- „u siebie / na wyjeździe” — podział według roli w tym meczu: dla Radomiak Radom tylko mecze domowe w sezonie, dla Motor Lublin tylko wyjazdowe
Bezpośrednie mecze
1–3–4wygrane: Radomiak Radom · remisy · wygrane: Motor Lublin
| Mecz | Wynik | Data | Rozgrywki |
|---|---|---|---|
| Radomiak Radom — Motor Lublin | 1:1 | 06.04.26 | |
| Motor Lublin — Radomiak Radom | 2:2 | 29.09.25 | |
| Radomiak Radom — Motor Lublin | 2:3 | 24.05.25 | |
| Motor Lublin — Radomiak Radom | 1:0 | 02.12.24 | |
| Motor Lublin — Radomiak Radom | 1:1 | 12.07.24 | mecz towarzyski |
| Radomiak Radom — Motor Lublin | 2:1 | 02.02.24 | mecz towarzyski |
| Radomiak Radom — Motor Lublin | 1:2 | 17.07.21 | mecz towarzyski |
| Radomiak Radom — Motor Lublin | 1:2 | 16.07.21 | mecz towarzyski |
- obie strzeliły w 7 z 8 ostatnich meczów bezpośrednich
- powyżej 2.5 gola — w 5 z 8