Przejdź do treści
Menu

ZAKOŃCZONY

FC Barcelona — Getafe 3:0: wynik i kursy

Mecz FC Barcelona — Getafe zakończył się wynikiem 3:0. Zakład modeli AI: handicap FC Barcelona (−2.5) po kursie 1.53; typ wszedł.

opublikowano · zaktualizowano czasu polskiego

FC Barcelona
Getafe

zakład modeli AI: Handicap FC Barcelona (−2.5)

1.53

zakład modeli AI · Za tym zakładem — 5 z 16, w tę samą stronę — jeszcze 5

Nasze typy piłkarskie do tej pory: 56 trafień · 34 pudła · 3 zwroty · +10,13 j. Wszystkie wyniki

wszedł+0,53 j.
co oznaczają te liczby
wszedł / nie wszedł
Wynik zakładu po rozliczeniu kolejki: zysk lub strata przy stawce jednej jednostki po podanym kursie.

prawdopodobny wynik

2:110%kurs 12.69

2:0 9%1:1 9%3:1 8%

Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 6 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.

Jakie były kursy na mecz

linia przed meczem, ostatnia aktualizacja 10.10 18:08

wynik11.10+0.06X11.07−6.33223.90−10.71
suma goli 4O2.15+0.37U1.69−0.32
obie strzelątak2.16−0.16nie1.64+0.08
handicapH1 −32.30+0.47H2 +31.62−0.40

W ciągu 17 dni wygrana: Getafe: kurs spadł z 34.61 do 23.90 — pieniądze płyną na gości.

skróty
  • 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
  • O/U — suma goli powyżej/poniżej linii
  • H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
Ruch liniiNasz zakład — FC Barcelona −2.5: 1.53 → 1.82 od publikacjiZobacz

Od publikacji kurs naszego zakładu (handicap: FC Barcelona −2.5) wzrósł z 1.53 do 1.82: rynek ocenia go teraz jako mniej prawdopodobny.

FC Barcelona −2.51.82 → 1.82nasz zakładGetafe +2.52.00 → 2.00
1.801.902.0010 paźPublikacja · 1.53Getafe +2.5 2.00FC Barcelona −2.5 1.82

Zmiany kursów

Zmiany kursów na rynku Handicap −2.5
KiedyFC Barcelona −2.5 · nasz zakładGetafe +2.5
1.82pierwszy odczyt2.00pierwszy odczyt
Publikacja naszego zakładu (handicap: FC Barcelona −2.5) po kursie 1.53
5 odczytów · kursy się nie zmieniły

Jak przebiegł mecz

do przerwy 2:0

protokół meczu · 10.10 22:00

FC Barcelona rozstrzygnęła sprawę jeszcze w pierwszej połowie: Anthony Gordon otworzył wynik w drugiej minucie, a Gabriel Jesus podwyższył na 2:0 w 30. Do przerwy Barcelona prowadziła 2:0. W całym meczu Getafe trafiło w bramkę raz, Barcelona osiem razy. Trzeciego gola, w 73. minucie, dołożył Jules Koundé po podaniu Lamine Yamala. Getafe obejrzało cztery żółte kartki, Barcelona dwie, czerwonej nie było. Liczby mówią o jednostronnym meczu: 1.97 xG wobec 0.14, a Barcelona miała 83% posiadania. Oddała 23 strzały, Getafe tylko cztery. Stawialiśmy na handicap Barcelony (-2.5), kurs 1.53. Typ trafiony. Zwycięstwo gospodarzy bukmacherzy wyceniali na 1.10, triumf Getafe na 23.90. Zakład na obie drużyny strzelą, wyceniany na 1.56 dla wariantu nie, trafił się - gole padały tylko z jednej strony.

  1. 2'FC BarcelonaAnthony Gordon1:0
  2. 30'FC BarcelonaGabriel Jesus2:0
  3. 34'GetafeKiko Femenia ŻK
  4. 37'Getafewszedł Abdel Abqar, zszedł Zaid Romero
  5. 45+2'GetafeJohan Mojica ŻK
  6. 46'FC BarcelonaDaniel Olmo Carvajal ŻK
  7. 61'FC Barcelonawszedł Fermín López, zszedł Pablo Martín Páez Gavira
  8. 61'FC Barcelonawszedł Pedri, zszedł Daniel Olmo Carvajal
  9. 65'Getafewszedł Martin Satriano, zszedł Iván Azón
  10. 65'Getafewszedł David Cordón Mancha, zszedł Johan Mojica
  11. 65'Getafewszedł Juan Sebastian Boselli Graf, zszedł Andrés García
  12. 71'GetafeJuan Sebastian Boselli Graf ŻK
  13. 71'FC Barcelonawszedł Marc Bernal, zszedł Rodrigo Hernandez Cascante
  14. 71'FC Barcelonawszedł Karim Adeyemi, zszedł Anthony Gordon
  15. 73'FC BarcelonaJules Koundé (Lamine Yamal)3:0
  16. 75'GetafeRamón Terrats ŻK
  17. 82'FC Barcelonawszedł Hamza Abdelkarim, zszedł Gabriel Jesus
  18. 85'Getafewszedł Saba Sazonov, zszedł Kiko Femenia
  19. 90+1'FC BarcelonaFermín López ŻK
Statystyki meczu FC Barcelona — Getafe
FC BarcelonawskaźnikGetafe
1.97oczekiwane gole (xG)0.14
23strzały4
8celne1
83%posiadanie piłki17%
9rzuty rożne3
9faule11
1obrony5
2żółte kartki4
co oznaczają te liczby
oczekiwane gole (xG)
Ile goli średnio dają strzały takiej jakości i z takich pozycji. Pokazuje, na ile wynik oddaje grę: 0,6 xG przy dwóch golach to skuteczność, a nie przewaga w grze.
ocena dostawcy
Ocena zawodnika za mecz od dostawcy statystyk — nie nasza. Liczona z akcji z piłką i bez niej; nie przeliczamy jej i podajemy tak, jak jest.

Wyjściowe składy

FC Barcelona

ustawienie 4-3-3 · trener H. Flick

wyjściowa jedenastkaocena dostawcy
  • 1Joan García7.1
  • 12X. Espart7.3
  • 18Gerard Martín7.3
  • 24Eric García6.6
  • 23J. Koundé7.8
  • 6Gavi6.9
  • 16Rodri7.2
  • 20Dani Olmo6.5
  • 17A. Gordon — najwyższa ocena dostawcy w meczu8.2
  • 9Gabriel Jesus7.8
  • 10Lamine Yamal7.6
rezerwowi
  • 29H. Abdelkarimwszedł 82'6.5
  • 14K. Adeyemiwszedł 71'7.1
  • 3Alejandro Balde
  • 22Marc Bernalwszedł 71'7.0
  • 2João Cancelo
  • 4B. Farinas
  • 7Fermínwszedł 61'7.0
  • 25D. Livaković
  • 8Pedriwszedł 61'7.2
  • 13W. Szczęsny
  • 5Pau Cubarsí Paredes
Getafe

ustawienie 5-4-1 · trener Pepe Bordalás

wyjściowa jedenastkaocena dostawcy
  • 13David Soria6.8
  • 22J. Mojica5.4
  • 24Z. Romero5.8
  • 8N. Gudelj6.4
  • 2D. Dakonam6.1
  • 17Kiko Femenía5.4
  • 11Ramón Terrats5.7
  • 6Mario Martín5.8
  • 16Francho Serrano5.7
  • 21Andrés García6.1
  • 20Iván Azón6.2
rezerwowi
  • 5A. Abqarwszedł 37'5.9
  • 15S. Boselliwszedł 65'5.6
  • 3Davinchiwszedł 65'5.9
  • 35Diego Ferrer
  • 1J. Letáček
  • 34Jesús Martínez Girón
  • 9Borja Mayoral
  • 28Alberto Risco
  • 10M. Satrianowszedł 65'6.2
  • 4S. Sazonovwszedł 85'6.0
  • 26J. Valou

Głosy rozłożyły się po równo: po 5 na handicap FC Barcelona (−2.5) (wszedł) i na to, że co najmniej jedna drużyna nie strzeli (wszedł). Pozostałe głosy (6) — inne zakłady: handicap FC Barcelona i sumę goli.

  • 5 z 16H1 (−2.5)nasz zakładkurs 1.53DeepSeek FlashGLMSonarNemotron SuperNemotron Ultraweszło
  • 5 z 16BTTS niekurs 1.56ChatGPTClaudeGeminiGrokKimiweszło
  • 3 z 16H1 (−3.5)w tę samą stronękurs 2.26DeepSeekMiniMaxMistralnie weszło
  • 1 z 16H1 (−3)w tę samą stronękurs 1.83Qwenzwrot
  • 1 z 16O 4.5kurs 2.20Xiaomi MiMonie weszło
  • 1 z 16H1 (−4.5)w tę samą stronękurs 3.46Dots3-Notenie weszło

Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

Kursy w tej analizie — stan na 09.10 o 13:21 czasu polskiego

Dystans między tymi drużynami widać po najprostszych liczbach. FC Barcelona wygrała pięć spotkań z rzędu, strzelając w nich 24 gole, a u siebie zdobywa średnio 4,7 bramki na mecz przy 1,3 straconej. Getafe w trzech wyjazdowych meczach sezonu nie trafiło ani razu i traci po 1,7 gola. W tabeli to pierwsze miejsce z 21 punktami przeciwko 11. z 8 punktami, a we wrześniu 2025 roku na Camp Nou gospodarze rozbili tego samego rywala 3:0. Rynek daje 62% szans na handicap (-2.5), a przy takiej skuteczności miejscowych zwycięstwo różnicą trzech bramek wygląda na realny scenariusz. Nasz typ to handicap (-2.5) dla FC Barcelony.

Gdzie możemy się mylić

Getafe potrafi zamienić taki wieczór w mozolną walkę. W dziesięciu bezpośrednich meczach FC Barcelona ma sześć zwycięstw i cztery remisy, w tym 1:1 ze stycznia 2025 roku i 0:0 z sierpnia 2023 roku, a we wrześniu 2024 roku gospodarze wymęczyli zaledwie 1:0. Jeśli goście cofną się głęboko i będą grać na czas, przewaga jednego czy dwóch goli nie wystarczy, by typ był trafiony. Do tego przez dwa tygodnie kursy przesunęły się nie na korzyść FC Barcelony.

Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy

Ostatnie mecze

wszystkie rozgrywki · najnowsze u góry
FC Barcelona
Ostatnie mecze: FC Barcelona
DataRywalBoiskoWynikRezultat
19.09FC SevillaW3:1Z
16.09Racing SantanderD7:2Z
13.09LevanteW4:2Z
09.09Feyenoord RotterdamLiga MistrzówD5:1Z
06.09ValenciaW5:0Z
Getafe
Ostatnie mecze: Getafe
DataRywalBoiskoWynikRezultat
20.09MálagaD1:0Z
17.09Real BetisW0:1P
13.09Deportivo La CoruñaD1:1R
07.09Celta VigoD1:1R
31.08OsasunaW0:1P

D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek

Średnie w sezonie

2026/27 · średnio na mecz
własne / rywalaFC BarcelonaGetafeLaLiga
gole4.3 / 0.90.5 / 1.31.5
xG3.7 / 10.6 / 1.31.5
strzały21.6 / 6.910.8 / 14.513.4
strzały celne8.3 / 2.92.5 / 4.94.7
rzuty rożne7.6 / 2.53.8 / 5.84.9
faule9.5 / 10.314.3 / 13.312.4
żółte kartki1.3 / 1.62.9 / 2.42.1
mecze powyżej 2.588%25%
obie strzelały50%25%
czyste konta50%25%
bez gola0%50%
u siebie / na wyjeździe
gole4.3 / 10 / 2
średnia suma goli5.32
mecze powyżej 2.575%50%
obie strzelały50%0%

Bezpośrednie mecze

ostatnie 10

6–4–0wygrane: FC Barcelona · remisy · wygrane: Getafe

Ostatnie mecze bezpośrednie
MeczWynikDataRozgrywki
Getafe — FC Barcelona0:225.04.26
FC Barcelona — Getafe3:021.09.25
Getafe — FC Barcelona1:118.01.25
FC Barcelona — Getafe1:025.09.24
FC Barcelona — Getafe4:024.02.24
Getafe — FC Barcelona0:013.08.23
Getafe — FC Barcelona0:016.04.23
FC Barcelona — Getafe1:022.01.23
Getafe — FC Barcelona0:015.05.22
FC Barcelona — Getafe2:129.08.21

Inne mecze kolejki

Wszystkie wyniki LaLigi
1:2Deportivo Alavés–Atlético MadrytNasz typ:2typ trafionyZa tym zakładem — 7 z 16, w tę samą stronę — jeszcze 11 4.38X 3.732 1.811:0Real Madryt–VillarrealNasz typ:O 3.5typ nietrafionyZa tym zakładem — 5 z 16, w tę samą stronę — jeszcze 31 1.36X 5.732 7.23ODWOŁANYRayo Vallecano–Athletic BilbaoNasz typ:22.56Za tym zakładem — 6 z 15, w tę samą stronę — jeszcze 11 2.76X 3.242 2.61