Przejdź do treści
Menu

Jutro

Getafe — Rayo Vallecano: typ AI na mecz

Mecz Getafe — Rayo Vallecano odbędzie się 19 października. Zakład modeli AI: poniżej 2.5 gola po kursie 1.50; dwa kierunki zebrały tyle samo głosów, więc wybraliśmy ten bliższy linii bukmacherskiej.

opublikowano czasu polskiego

Getafe
Rayo Vallecano

zakład modeli AI: Poniżej 2.5 gola

1.50

zakład modeli AI · Dwa kierunki zebrały tyle samo głosów, wybrano ten bliższy linii

Nasze typy piłkarskie do tej pory: 86 trafień · 63 pudła · 5 zwrotów · +3,46 j. Wszystkie wyniki

prawdopodobny wynik

1:115%kurs 5.63

0:0 12%1:0 10%0:1 10%

Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 9 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.

Kursy na mecz

ostatnia aktualizacja linii 17.10 23:20

wynik12.93+0.04X3.00+0.0222.65−0.01
liczba goli 2.5O2.59U1.50 — zgodny z naszym zakładem
obie strzelątak2.06+0.02nie1.70−0.01
podw. szansa1X1.47+0.01121.38+0.01X21.41
handicapH1 +11.17+0.01H2 −14.71−0.07

W ciągu 2 dni wygrana: Getafe: kurs wzrósł z 2.89 do 2.93 — zakładów na gospodarzy jest mniej.

skróty
  • 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
  • O/U — liczba goli powyżej/poniżej linii
  • H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
  • 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiGetafe 2.89 → 2.93 w ciągu 2 dni · 29 odczytówZobacz

Ten rynek prawie się nie ruszył: Getafe 2.89 → 2.93, Remis 2.98 → 3.00, Rayo Vallecano 2.66 → 2.65.

Getafe2.89 → 2.93Remis2.98 → 3.00Rayo Vallecano2.66 → 2.65
2.702.802.903.0016 paź17 paźRemis 3.00Getafe 2.93Rayo Vallecano 2.65

Zmiany kursów

Zmiany kursów na rynku 1X2
KiedyGetafeRemisRayo Vallecano
2.93+0.013.002.65−0.01
2.92+0.013.002.66−0.01
2.91+0.013.002.67
2.90+0.013.00+0.022.67+0.01
2.89otwarcie2.98otwarcie2.66otwarcie
29 odczytów · kursy zmieniły się 4 razy

Głosy rozłożyły się po równo: po 5 na poniżej 2.5 gola i na remis. Pozostałe głosy (5) — inne zakłady: „obie strzelą”, „obie strzelą — nie”, handicap Rayo Vallecano i zwycięstwo drużyny Rayo Vallecano.

Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

Kursy w tej analizie — stan na 16.10 o 17:21 czasu polskiego

Niski, mozolny mecz to najbardziej naturalna kontynuacja dla tej pary. Getafe rozegrało u siebie cztery spotkania przy średniej 1,5 gola, w żadnym z nich nie padły trzy bramki, gospodarze tracili 0,5 gola na mecz i dwa razy zachowali czyste konto. Z przodu jest głucho: 0,8 xG i 34,8% posiadania piłki w sześciu oficjalnych meczach sezonu. Bezpośrednie mecze mówią to samo — sześć remisów w ostatnich dziesięciu, a w sześciu ostatnich derbach ani razu nie padły więcej niż dwa gole, w tym 1:1 w styczniu i dwa bezbramkowe remisy w 2024 roku. Rynek też skłania się do niskiego wyniku, dając około 64% szans na poniżej 2.5 gola.

Gdzie możemy się mylić

Niepokoi wyjazdowy profil Rayo Vallecano: w czterech meczach na obcych boiskach za każdym razem strzelały obie drużyny, a trzy bramki i więcej padły w trzech z tych czterech spotkań. Wątpliwości dodaje też terminarz Getafe z Ligą Konferencji — po europejskim tygodniu Bordalas może przetasować skład, a takie mecze zwykle się otwierają. Mimo tego nasz typ to poniżej 2.5 gola, kurs 1.50.

  • Dwa kierunki zebrały tyle samo modeli AI: zakład wzięliśmy z tego, którego kurs jest bliżej linii.

Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy

Ostatnie mecze

wszystkie rozgrywki · najnowsze u góry
Getafe
Ostatnie mecze: Getafe
DataRywalBoiskoWynikRezultat
15.10Universitatea CraiovaLiga KonferencjiW1:1xG 1.4–0.6R
10.10FC BarcelonaW0:3xG 0.1–1.9P
20.09MálagaD1:0xG 0.9–0.5Z
17.09Real BetisW0:1P
13.09Deportivo La CoruñaD1:1R
07.09Celta VigoD1:1xG 0.7–1.0R
Rayo Vallecano
Ostatnie mecze: Rayo Vallecano
DataRywalBoiskoWynikRezultat
10.10Athletic BilbaoD0:0xG 0.0–0.1R
19.09OsasunaW1:1xG 1.0–0.5R
15.09Espanyol BarcelonaD2:1xG 1.5–1.5Z
12.09Real MadrytW1:4P
05.09Racing SantanderD3:2xG 1.6–0.5Z
31.08FC BarcelonaW2:5xG 1.1–2.8P

D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek

Średnie w sezonie

2026/27 · średnio na mecz
własne / rywalaGetafeRayo VallecanoLaLiga
gole0.5 / 1.31.6 / 2.31.5
xG0.6 / 1.31.3 / 1.81.5
strzały10.8 / 14.513.4 / 16.613.4
strzały celne2.5 / 4.94.6 / 5.64.7
rzuty rożne3.8 / 5.85.3 / 6.14.9
faule14.3 / 13.313.4 / 13.112.4
żółte kartki2.9 / 2.42.4 / 1.72.1
mecze powyżej 2.525%71%
obie strzelały25%100%
czyste konta25%0%
bez gola50%0%
u siebie / na wyjeździe
gole1 / 0.51.3 / 3
średnia liczba goli1.54.3
mecze powyżej 2.50%75%
obie strzelały50%100%

Bezpośrednie mecze

ostatnie 10

0–6–4wygrane: Getafe · remisy · wygrane: Rayo Vallecano

Ostatnie mecze bezpośrednie
MeczWynikDataRozgrywki
Getafe — Rayo Vallecano0:203.05.26
Rayo Vallecano — Getafe1:102.01.26
Rayo Vallecano — Getafe1:002.05.25
Getafe — Rayo Vallecano0:024.08.24
Rayo Vallecano — Getafe0:013.04.24
Getafe — Rayo Vallecano0:202.01.24
Getafe — Rayo Vallecano1:112.02.23
Rayo Vallecano — Getafe0:014.10.22
Getafe — Rayo Vallecano0:008.05.22
Rayo Vallecano — Getafe3:018.09.21

Tabela

Miejsca drużyn w tabeli: LaLiga
#DrużynaMZ-R-PBZ–BSPktForma
12Espanyol Barcelona82-2-411–118RZPPR
13Rayo Vallecano72-2-311–168ZPZR
14Getafe82-2-44–108RRPZP
15Racing Santander82-2-413–238PZPPR

wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej

Gole według minut

sezon ligowy
Getafe
  • 0-1501
  • 16-3011
  • 31-4502
  • 46-6001
  • 61-7512
  • 76-9023
Rayo Vallecano
  • 0-1532
  • 16-3025
  • 31-4511
  • 46-6062
  • 61-7501
  • 76-9004

w każdym wierszu: na zielono zdobyte, na szaro stracone — w odcinkach po 15 minut

Inne mecze kolejki

Cały terminarz LaLigi
21:00Real Madryt–FC SevillaNasz typ:H1 (−1.5)1.68za tym typem 9 z 15 modeli AI1 1.24X 6.622 11.3318:30Málaga–Real SociedadNasz typ:BTTS tak1.62za tym typem 8 z 14 modeli AI1 3.29X 3.522 2.1916:15Celta Vigo–Deportivo AlavésNasz typ:U 2.51.67za tym typem 9 z 15 modeli AI1 2.21X 3.322 3.43