Przejdź do treści
Menu

ZAKOŃCZONY

Málaga — Espanyol Barcelona 1:1: wynik i kursy

Mecz Málaga — Espanyol Barcelona zakończył się wynikiem 1:1. Zakład modeli AI: Espanyol Barcelona wygra po kursie 2.66; typ nie wszedł.

opublikowano · zaktualizowano czasu polskiego

Málaga
Espanyol Barcelona

zakład modeli AI: Espanyol Barcelona wygra

2.66

zakład modeli AI · Za tym zakładem — 5 z 16, w tę samą stronę — jeszcze 1

Panel podzielony

Nasze typy piłkarskie do tej pory: 56 trafień · 34 pudła · 3 zwroty · +10,13 j. Wszystkie wyniki

nie wszedł−1,00 j.
co oznaczają te liczby
wszedł / nie wszedł
Wynik zakładu po rozliczeniu kolejki: zysk lub strata przy stawce jednej jednostki po podanym kursie.

prawdopodobny wynik

1:113%kurs 5.86 — ten wynik padł

2:1 9%1:2 8%0:0 6%

Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 6 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.

Jakie były kursy na mecz

linia przed meczem, ostatnia aktualizacja 08.10 14:52

wynik12.73+0.33X3.18−0.0422.66 — zgodny z naszym zakładem−0.30
suma goli 2.5odczyt 27.09 15:07O2.08U1.80
obie strzeląodczyt 27.09 15:07tak1.77nie1.98
podw. szansaodczyt 27.09 15:071X1.39121.34X21.55
handicapodczyt 27.09 15:07H1 −0.52.39H2 +0.51.59

W ciągu 14 dni wygrana: Espanyol Barcelona: kurs spadł z 2.96 do 2.66 — pieniądze płyną na gości.

skróty
  • 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
  • O/U — suma goli powyżej/poniżej linii
  • H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
  • 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — Espanyol Barcelona: 2.66 → 2.66 od publikacji · Espanyol Barcelona — nowy faworyt w 1X2Zobacz

Espanyol Barcelona — faworyt od 8 paź: kurs 2.96 → 2.66, a Málaga 2.40 → 2.73.

Málaga2.40 → 2.73Remis3.22 → 3.18Espanyol Barcelona2.96 → 2.66nasz zakład
2.402.602.803.003.2011 dnibrak danych24 wrz25 wrz26 wrz27 wrz8 paźPublikacja · 2.66Espanyol Barcelona — nowy faworytRemis 3.18Málaga 2.73Espanyol Barcelona 2.66

Zmiany kursów

Zmiany kursów na rynku 1X2
KiedyMálagaRemisEspanyol Barcelona · nasz zakład
Publikacja naszego zakładu (wygrana: Espanyol Barcelona) po kursie 2.66
2.73+0.333.18−0.042.66−0.30
27 wrz – 8 paź · brak odczytów przez 11 dni
2.40otwarcie3.22otwarcie2.96otwarcie
53 odczyty · kursy zmieniły się 1 raz

Jak przebiegł mecz

do przerwy 0:1

protokół meczu · 10.10 14:00

Espanyol Barcelona prowadził od 13. minuty, gdy Bryan Zaragoza wykorzystał podanie Francisco Javier Hernandez Coarasa, i Málaga schodziła na przerwę przy wyniku 0:1. Gospodarze mieli więcej piłki, 58% wobec 42%, i oddali więcej strzałów, 15 wobec 9, ale do wyrównania doszło dopiero w doliczonym czasie: w 90+3. minucie trafił Adrian Nino, wprowadzony na boisko w 62. minucie, a asystę zaliczył Rafael Garrido Hierro. xG mówiło jednak o przewadze Espanyolu, 1.14 wobec 0.77 Málagi. Stawialiśmy na wygraną Espanyolu, wycenioną przez bukmacherów na 2.66 — typ nietrafiony. Przed meczem rynek dawał Máladze większe szanse, 2.73, niż remisowi, 3.18, a za wynik 1:1 w ofercie trzeba było zapłacić 5.86. Obie strony strzeliły, co pokrywa się z kursem 1.77 na taki scenariusz.

  1. 13'Espanyol BarcelonaBryan Zaragoza (Francisco Javier Hernandez Coarasa)0:1
  2. 24'Espanyol BarcelonaFrancisco Javier Hernandez Coarasa ŻK
  3. 28'Espanyol BarcelonaBryan Zaragoza ŻK
  4. 28'MálagaCarlos Puga ŻK
  5. 41'MálagaCarlos Ruiz Rubio ŻK
  6. 57'Espanyol Barcelonawszedł Urko Gonzalez, zszedł Francisco Javier Hernandez Coarasa
  7. 60'Espanyol BarcelonaOmar El Hilali ŻK
  8. 62'Málagawszedł Adam Aznou, zszedł Carlos Puga
  9. 62'Málagawszedł Adrian Nino, zszedł Rafael Rodríguez Ruiz
  10. 62'Málagawszedł Carlos Dotor, zszedł Joaquín Muñoz
  11. 66'MálagaCarlos Dotor ŻK
  12. 73'Espanyol Barcelonawszedł Álex Calatrava Torrado, zszedł Bryan Zaragoza
  13. 74'Málagawszedł Izan Merino, zszedł Fernando Calero
  14. 82'Espanyol Barcelonawszedł Roger Hinojo, zszedł Roberto Fernández Jaén
  15. 82'Espanyol Barcelonawszedł Pere Milla, zszedł Eduardo Expósito Jaén
  16. 82'Espanyol Barcelonawszedł Marcos Fernández, zszedł Tyrhys Dolan
  17. 82'Málagawszedł Haitam Abaida, zszedł Pablo Martínez Andrés
  18. 84'Espanyol BarcelonaClemens Riedel ŻK
  19. 87'Espanyol BarcelonaRoger Hinojo ŻK
  20. 89'MálagaAdam Aznou ŻK
  21. 90+3'MálagaAdrian Nino (Rafael Garrido Hierro)1:1
Statystyki meczu Málaga — Espanyol Barcelona
MálagawskaźnikEspanyol Barcelona
0.77oczekiwane gole (xG)1.14
15strzały9
7celne4
58%posiadanie piłki42%
8rzuty rożne2
10faule15
2obrony6
4żółte kartki5
co oznaczają te liczby
oczekiwane gole (xG)
Ile goli średnio dają strzały takiej jakości i z takich pozycji. Pokazuje, na ile wynik oddaje grę: 0,6 xG przy dwóch golach to skuteczność, a nie przewaga w grze.
ocena dostawcy
Ocena zawodnika za mecz od dostawcy statystyk — nie nasza. Liczona z akcji z piłką i bez niej; nie przeliczamy jej i podajemy tak, jak jest.

Wyjściowe składy

Málaga

ustawienie 4-1-4-1 · trener Funes

wyjściowa jedenastkaocena dostawcy
  • 1Alfonso Herrero6.6
  • 31Rafita7.1
  • 15Ángel Recio7.0
  • 20Fernando Calero6.5
  • 3Puga6.2
  • 14Rafa Rodríguez6.7
  • 11Joaquín Muñoz6.3
  • 18Pablo Martínez7.0
  • 22Dani Lorenzo6.7
  • 10David Larrubia6.8
  • 9Chupe6.4
rezerwowi
  • 7H. Abaidawszedł 82'6.4
  • 23Izan Merinowszedł 74'6.3
  • 8Carlos Dotorwszedł 62'6.5
  • 13Carlos López
  • 17Eneko Jauregi
  • 4Einar Galilea
  • 6Ramón Enríquez
  • 21Adrián Niño Heredia — najwyższa ocena dostawcy w meczuwszedł 62'8.2
  • 5Álex Pastor
  • 39Adam Aznou Ben Cheikhwszedł 62'5.8
  • 25Juan Berrocal
  • 30Andrés Céspedes
Espanyol Barcelona

ustawienie 4-2-3-1 · trener Manolo González

wyjściowa jedenastkaocena dostawcy
  • 1Ángel Fortuño7.5
  • 3Q. Hartman6.7
  • 6L. Cabrera6.8
  • 5C. Riedel7.0
  • 23O. El Hilali6.5
  • 10Pol Lozano6.5
  • 8Edu Expósito6.7
  • 15Bryan Zaragoza8.2
  • 28Javier Hernandez6.9
  • 24T. Dolan6.3
  • 9Roberto Fernández6.1
rezerwowi
  • 26Rafel Bauzà
  • 22Álex Calatravawszedł 73'6.4
  • 13M. Dmitrović
  • 16V. Drkušić
  • 18Marcos Fernándezwszedł 82'6.4
  • 4Urko Gonzálezwszedł 57'6.0
  • 21Roger Hinojowszedł 82'6.2
  • 11Pere Millawszedł 82'6.6
  • 14Unai Núñez
  • 7Javi Puado
  • 31Llorenç Serred
  • 20Gabriel Moscardo

Największa grupa modeli AI — na zwycięstwo drużyny Espanyol Barcelona — zakład nie wszedł. Bliskie zakłady w tę samą stronę: jeszcze 1 model AI — to, że Espanyol Barcelona nie przegra. Jeszcze 5 — na poniżej 2.5 gola — zakład wszedł. Pozostałe głosy (5) — inne zakłady: „obie strzelą” i zwycięstwo drużyny Málaga.

  • 5 z 16U 2.5kurs 1.80ChatGPTGeminiQwenDeepSeek FlashMiniMaxweszło
  • 5 z 162nasz zakładkurs 2.66ClaudeGrokXiaomi MiMoNemotron SuperNemotron Ultranie weszło
  • 3 z 16BTTS takkurs 1.77DeepSeekMistralDots3-Noteweszło
  • 2 z 161kurs 2.73KimiGLMnie weszło
  • 1 z 16X2w tę samą stronękurs 1.55Sonarweszło

Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

Kursy w tej analizie — stan na 09.10 o 13:21 czasu polskiego

Málaga zamyka tabelę LaLigi: trzy punkty w siedmiu kolejkach, a w pięciu ostatnich meczach dwa gole strzelone i dziewięć straconych. U siebie zdobywa średnio 0.7 gola, a w jednej trzeciej domowych spotkań nie trafiła do siatki ani razu. Espanyol Barcelona wygląda na wyjazdach bardziej zebrany: 1.3 gola strzelonego i tyle samo straconego na mecz, i żadnej podróży bez własnej bramki. Kursy przez dwa tygodnie przesunęły się na korzyść gości, z 2.96 na 2.66, a na gospodarzy poszły w górę z 2.40 na 2.73. Stawiamy na zwycięstwo Espanyolu Barcelona, kurs 2.66.

Gdzie możemy się mylić

Ryzyko jest jasne: Espanyol sam przegrał dwa mecze z rzędu i zajmuje dopiero 15. miejsce, więc na pewną kontrolę z jego strony trudno liczyć. Domowe mecze Málagi toczą się średnio przy 2 golach, a taki ostrożny, zamknięty mecz bez przestrzeni nieraz kończy się remisem.

  • Za zakładem — 5 z 16 modeli AI, w tę samą stronę — jeszcze 1; ponad połowa wybrała coś innego.

Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy

Ostatnie mecze

wszystkie rozgrywki · najnowsze u góry
Málaga
Ostatnie mecze: Málaga
DataRywalBoiskoWynikRezultat
20.09GetafeW0:1P
17.09VillarrealD1:3P
13.09Celta VigoW1:1R
06.09LevanteD0:0R
30.08Real MadrytW0:4P
Espanyol Barcelona
Ostatnie mecze: Espanyol Barcelona
DataRywalBoiskoWynikRezultat
18.09ElcheD1:3P
15.09Rayo VallecanoW1:2P
12.09OsasunaW2:0Z
06.09FC SevillaD1:1R
29.08Real SociedadW1:2P

D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek

Średnie w sezonie

2026/27 · średnio na mecz
własne / rywalaMálagaEspanyol BarcelonaLaLiga
gole0.5 / 1.61.4 / 1.41.5
xG0.8 / 1.61.2 / 1.21.5
strzały10.6 / 14.113 / 12.413.4
strzały celne2.6 / 5.53.9 / 54.7
rzuty rożne5.8 / 4.92.1 / 4.64.9
faule12.5 / 12.116.9 / 10.612.4
żółte kartki2.1 / 2.33.1 / 2.42.1
mecze powyżej 2.525%63%
obie strzelały50%75%
czyste konta13%25%
bez gola50%0%
u siebie / na wyjeździe
gole0.8 / 1.31.3 / 1.3
średnia suma goli22.5
mecze powyżej 2.525%50%
obie strzelały75%75%

Bezpośrednie mecze

ostatnie 1

0–0–1wygrane: Málaga · remisy · wygrane: Espanyol Barcelona

Ostatnie mecze bezpośrednie
MeczWynikDataRozgrywki
Espanyol Barcelona — Málaga3:002.09.20mecz towarzyski

Inne mecze kolejki

Wszystkie wyniki LaLigi
ODWOŁANYRayo Vallecano–Athletic BilbaoNasz typ:22.56Za tym zakładem — 6 z 15, w tę samą stronę — jeszcze 11 2.76X 3.242 2.611:2Deportivo Alavés–Atlético MadrytNasz typ:2typ trafionyZa tym zakładem — 7 z 16, w tę samą stronę — jeszcze 11 4.38X 3.732 1.813:0FC Barcelona–GetafeNasz typ:H1 (−2.5)typ trafionyZa tym zakładem — 5 z 16, w tę samą stronę — jeszcze 51 1.10X 11.072 23.90