Dziś
Osasuna — Racing Santander: typ AI na mecz
Mecz Osasuna — Racing Santander odbędzie się 18 października. Zakład modeli AI: poniżej 2.5 gola po kursie 2.22 (głosy: 6 z 15).
- LaLiga, kolejka 9 z 38
- +15°, bezchmurnie, wiatr 20 km/h
- Estadio El Sadar, Pamplona
opublikowano czasu polskiego


zakład modeli AI: Poniżej 2.5 gola
2.22Teraz 2.31 · 2.22 w chwili publikacji
zakład modeli AI · Za tym zakładem — 6 z 15, za innymi — 9
Panel podzielonyNasze typy piłkarskie do tej pory: 86 trafień · 63 pudła · 5 zwrotów · +3,46 j. Wszystkie wyniki
prawdopodobny wynik
2:1 10%2:0 8%1:0 8%
Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 8 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.
Kursy na mecz
W ciągu 2 dni remis: kurs wzrósł z 3.58 do 3.72 — zakładów na remis jest mniej.
skróty
- 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
- O/U — liczba goli powyżej/poniżej linii
- H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
- 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — Poniżej 2.5: 2.22 → 2.31 od publikacjiZobacz
Od publikacji kurs naszego zakładu (poniżej 2.5 gola) wzrósł z 2.22 do 2.31: rynek ocenia go teraz jako mniej prawdopodobny.
Zmiany kursów
| Kiedy | Powyżej 2.5 | Poniżej 2.5 · nasz zakład |
|---|---|---|
| 1.63+0.01 | 2.31−0.01 | |
| 1.62+0.01 | 2.32−0.01 | |
| 1.61−0.06 | 2.33+0.10 | |
| Publikacja naszego zakładu (poniżej 2.5 gola) po kursie 2.22 | ||
| 1.67−0.01 | 2.23+0.02 | |
| 1.68+0.01 | 2.21−0.01 | |
| 1.67otwarcie | 2.22otwarcie | |
Typ modeli AI i analiza
Najwięcej modeli AI stawia na poniżej 2.5 gola. Jeszcze 3 — na zwycięstwo drużyny Osasuna. Pozostałe głosy (6) — inne zakłady: handicap Osasuna, liczbę goli, „obie strzelą” i podwójną szansę.
- 6 z 15U 2.5nasz zakładkurs 2.22DeepSeek
GrokQwenMiniMaxMistralXiaomi MiMo - 3 z 151kurs 2.00ChatGPT
GeminiDeepSeek Flash
- 2 z 15DNB 1kurs 1.46
SonarNemotron Super - 2 z 15O 2.5kurs 1.67Kimi
GLM - 1 z 15BTTS takkurs 1.56
Dots3-Note - 1 z 15X2kurs 1.80Claude
Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.
Kursy w tej analizie — stan na 16.10 o 17:20 czasu polskiego
Wszystkie cztery domowe mecze Osasuny w tym sezonie zakończyły się poniżej 2.5 gola: średnio 1.3 gola na spotkanie, 0.5 strzelonego i 0.8 straconego, a w połowie występów na El Sadar gospodarze zachowali czyste konto. Nie ma też kim atakować — zabraknie sześciu piłkarzy, wśród nich Romaina Del Castillo z dziewięcioma golami w poprzednim sezonie, a także Kike Barji i Raúla Moro. Racing Santander na wyjeździe również często kończy bez bramki, bo nie trafił w dwóch z czterech meczów na obcym terenie, a dwie drużyny sąsiadujące w dolnych rejonach tabeli z ośmioma punktami po ośmiu kolejkach raczej nie rzucą się do przodu.
Gdzie możemy się mylić
Problem w tym, że wyjazdowa defensywa Racingu Santander to największa bolączka jego sezonu: cztery stracone gole na mecz, ani jednego czystego konta poza domem i powyżej 2.5 gola w trzech z czterech wyjazdów. Jeśli wczesna bramka zmusi gospodarzy do otwarcia się, przy 11 golach gości w sześciu kolejkach wynik może uciec daleko od ostrożnego, zamkniętego scenariusza. Mimo to stawiamy na poniżej 2.5 gola, kurs 2.22.
- Za zakładem — 6 z 15 modeli AI: to najczęstsza odpowiedź, ale ponad połowa wybrała coś innego.
Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy
Statystyki i forma
Kontuzje i zawieszenia
- K. BarjaNAP · 31 meczów w 2025/26mięsieńnie zagra
- A. Bonelpoza kadrąnie zagra
- R. Del CastilloNAP · 9 goli w 2025/26mięsieńnie zagra
- J. HerrandoOBR · 32 mecze w 2025/26mięsieńnie zagra
- R. MoroNAP · 14 meczów w 2025/26mięsieńnie zagra
- A. OrozNAP · 31 meczów w 2025/26uraznie zagra
- S. ErikssonBR · 6 meczów w 2025/26barknie zagra
trenerzy: Miguel Ramis Luis · Jose Lopez · główne ustawienia sezonu: 5-4-1 · 4-2-3-1
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Boisko | Wynik | Rezultat |
|---|---|---|---|---|
| 11.10 | Real Betis | W | 2:5xG 1.9–2.9 | P |
| 19.09 | Rayo Vallecano | D | 1:1xG 0.5–1.0 | R |
| 16.09 | Atlético Madryt | W | 0:4 | P |
| 12.09 | Espanyol Barcelona | D | 0:2 | P |
| 06.09 | Deportivo Alavés | W | 2:5xG 1.6–1.2 | P |
| 31.08 | Getafe | D | 1:0xG 1.7–0.7 | Z |
| Data | Rywal | Boisko | Wynik | Rezultat |
|---|---|---|---|---|
| 11.10 | Valencia | D | 2:2xG 1.3–1.7 | R |
| 19.09 | Celta Vigo | W | 0:5xG 0.8–2.1 | P |
| 16.09 | FC Barcelona | W | 2:7 | P |
| 12.09 | Deportivo Alavés | D | 2:1 | Z |
| 05.09 | Rayo Vallecano | W | 2:3xG 0.5–1.6 | P |
| 28.08 | Elche | D | 3:2xG 1.7–1.0 | Z |
D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek
Średnie w sezonie
| własne / rywala | LaLiga | ||
|---|---|---|---|
| gole | 1 / 2.3 | 1.6 / 2.9 | 1.5 |
| xG | 1.3 / 1.6 | 1.4 / 2.1 | 1.5 |
| strzały | 9.6 / 13.8 | 11.5 / 15.9 | 13.4 |
| strzały celne | 4 / 4.3 | 4.9 / 6.6 | 4.7 |
| rzuty rożne | 3.1 / 5 | 4.8 / 8.4 | 4.9 |
| faule | 13.9 / 12.8 | 14.4 / 14 | 12.4 |
| żółte kartki | 2.8 / 1.8 | 2.6 / 2.5 | 2.1 |
| mecze powyżej 2.5 | 50% | 88% | |
| obie strzelały | 50% | 75% | |
| czyste konta | 25% | 0% | |
| bez gola | 38% | 25% | |
| u siebie / na wyjeździe | |||
| gole | 0.5 / 0.8 | 1 / 4 | |
| średnia liczba goli | 1.3 | 5 | |
| mecze powyżej 2.5 | 0% | 75% | |
| obie strzelały | 25% | 50% | |
- Osasuna: mniej goli niż średnia ligi — 1,0 wobec 1,5
- Racing Santander strzela rzadziej niż średnia ligi — 11,5 strzału wobec 13,4
- Osasuna bez zwycięstwa w 5 ostatnich meczach ligowych
- „u siebie / na wyjeździe” — podział według roli w tym meczu: dla Osasuna tylko mecze domowe w sezonie, dla Racing Santander tylko wyjazdowe
Bezpośrednie mecze
3–0–3wygrane: Osasuna · remisy · wygrane: Racing Santander
| Mecz | Wynik | Data | Rozgrywki |
|---|---|---|---|
| Osasuna — Racing Santander | 2:0 | 24.07.26 | mecz towarzyski |
| Osasuna — Racing Santander | 0:1 | 02.08.25 | mecz towarzyski |
| Racing Santander — Osasuna | 2:4 | 13.05.12 | |
| Osasuna — Racing Santander | 0:2 | 15.01.12 | |
| Osasuna — Racing Santander | 3:1 | 13.03.11 | |
| Racing Santander — Osasuna | 4:1 | 31.10.10 |
- obie strzeliły w 3 z 6 ostatnich meczów bezpośrednich
- powyżej 2.5 gola — w 3 z 6
Tabela
| # | Drużyna | M | Z-R-P | BZ–BS | Pkt | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 | Getafe | 8 | 2-2-4 | 4–10 | 8 | RRPZP |
| 15 | Racing Santander | 8 | 2-2-4 | 13–23 | 8 | PZPPR |
| 16 | Osasuna | 8 | 2-2-4 | 8–18 | 8 | PPPRP |
| 17 | Levante | 7 | 1-3-3 | 11–15 | 6 | ZRPPR |
wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej
Gole według minut
- 0-1503
- 16-3013
- 31-4512
- 46-6053
- 61-7523
- 76-9003
- 0-1522
- 16-3043
- 31-4556
- 46-6021
- 61-7513
- 76-9007
w każdym wierszu: na zielono zdobyte, na szaro stracone — w odcinkach po 15 minut