Dziś
Real Madryt — FC Sevilla: typ AI na mecz
Mecz Real Madryt — FC Sevilla odbędzie się 18 października. Zakład modeli AI: handicap Real Madryt (−1.5) po kursie 1.68 (głosy: 9 z 15).
- LaLiga, kolejka 9 z 38
- +14°, pochmurno, wiatr 18 km/h
- Estadio Santiago Bernabéu, Madrid
opublikowano czasu polskiego


zakład modeli AI: Handicap Real Madryt (−1.5)
1.68Teraz 1.66 · 1.68 w chwili publikacji
zakład modeli AI · Za tym zakładem — 9 z 15, za innymi — 6
Nasze typy piłkarskie do tej pory: 86 trafień · 63 pudła · 5 zwrotów · +3,46 j. Wszystkie wyniki
prawdopodobny wynik
1:1 9%2:1 9%3:0 9%
Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 9 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.
Kursy na mecz
W ciągu 2 dni wygrana: FC Sevilla: kurs wzrósł z 9.34 do 11.33 — zakładów na gości jest mniej.
skróty
- 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
- O/U — liczba goli powyżej/poniżej linii
- H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
- 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiFC Sevilla 9.34 → 11.33 w ciągu 2 dni · 29 odczytówZobacz
Największa zmiana: Real Madryt, z 1.66 do 1.24.
Zmiany kursów
| Kiedy | Real Madryt | Remis | FC Sevilla |
|---|---|---|---|
| 1.24 | 6.62+0.01 | 11.33+0.04 | |
| 1.24 | 6.61+0.03 | 11.29+0.01 | |
| 1.24 | 6.58+0.08 | 11.28+0.25 | |
| 1.24 | 6.50+0.01 | 11.03+0.01 | |
| 1.24+0.02 | 6.49−0.19 | 11.02−0.57 | |
| 1.22−0.03 | 6.68+0.19 | 11.59+1.11 | |
| 1.25−0.41 | 6.49+0.54 | 10.48+1.02 | |
| 1.66 | 5.95+0.01 | 9.46+0.12 | |
| 1.66otwarcie | 5.94otwarcie | 9.34otwarcie |
Typ modeli AI i analiza
Najwięcej modeli AI stawia na handicap Real Madryt (−1.5). Podobne zakłady w tym samym kierunku: jeszcze 1 model AI — handicap Real Madryt (−2.5). Jeszcze 2 — na powyżej 2.5 gola. Pozostałe głosy (4) — każdy na własny zakład: liczbę goli, „obie strzelą”, „obie strzelą — nie” i handicap FC Sevilla.
- 8 z 15H1 (−1.5)nasz zakładkurs 1.68ChatGPTDeepSeekKimi
GLMMiniMaxMistral
SonarNemotron Super - 1 z 15H1 (−2.5)w tym samym kierunkukurs 2.61
Dots3-Note - 2 z 15O 2.5kurs 1.40
GrokDeepSeek Flash - 1 z 15U 3.5kurs 1.79
Gemini
- 1 z 15BTTS takkurs 1.82Xiaomi MiMo
- 1 z 15BTTS niekurs 1.92Qwen
- 1 z 15H2 (+1.5)kurs 2.18Claude
Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.
Kursy w tej analizie — stan na 16.10 o 17:21 czasu polskiego
FC Sevilla przyjedzie do Madrytu bez dwóch najskuteczniejszych napastników: Isaac Romero (5 goli) jest zawieszony, a Lucas Stassen leczy mięsień. W obronie zabraknie Marcao i I. Muñoza. Real Madryt wygrał wszystkie cztery domowe mecze, przy średnio 3,3 gola strzelonego i 0,5 straconego, a w dziesięciu ostatnich meczach bezpośrednich ma dziewięć zwycięstw i jeden remis. Przewagę potrzebną do handicapu (-1.5) gospodarze wypracowywali regularnie: 2:0 w grudniu 2025 roku, 2:0 na wyjeździe w maju 2025 i 4:2 w grudniu 2024. Przez dobę kurs na zwycięstwo Realu spadł z 1.66 do 1.22, a ruch szedł tylko w jedną stronę.
Gdzie możemy się mylić
Pytanie brzmi, kto weźmie na siebie drugie trafienie, skoro Vinicius odbywa zawieszenie, a Rodrygo leczy kolano. FC Sevilla na wyjazdach jeszcze nie przegrała: dwa zwycięstwa i dwa remisy przy średnio 2 golach strzelonych i 1,3 straconego. W maju Real wywiózł z tej rywalizacji tylko 1:0. Mimo tego stawiamy na handicap (-1.5) dla Realu Madryt, kurs 1.68.
Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy
Statystyki i forma
Kontuzje i zawieszenia
R. AsencioOBR · 38 meczów w 2025/26złamanie noginie zagra
Eder MilitaoOBR · 22 mecze w 2025/26mięsień dwugłowy udanie zagra
F. MendyOBR · 9 meczów w 2025/26biodronie zagra
RodrygoNAP · 32 mecze w 2025/26kolanonie zagra- Vinicius JuniorNAP · 23 gole w 2025/26czerwona kartkanie zagra
- MarcaoOBR · 13 meczów w 2025/26mięsieńnie zagra
- I. MunozOBRuraznie zagra
- I. RomeroNAP · 5 goli w 2025/26czerwona kartkanie zagra
- L. StassinNAP · 11 goli w 2025/26mięsieńnie zagra
- M. SierraNAP · 1 mecz w 2025/26urazpod znakiem zapytania
trenerzy: José Mourinho · Luis García · główne ustawienia sezonu: 4-2-3-1 · 4-2-3-1
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Boisko | Wynik | Rezultat |
|---|---|---|---|---|
| 14.10 | AS RomaLiga Mistrzów | W | 4:3xG 1.5–1.5 | Z |
| 10.10 | Villarreal | D | 1:0xG 1.4–0.6 | Z |
| 20.09 | Atlético Madryt | W | 1:2xG 0.3–2.4 | P |
| 15.09 | Elche | W | 3:2xG 3.6–0.8 | Z |
| 12.09 | Rayo Vallecano | D | 4:1 | Z |
| 08.09 | Inter MediolanLiga Mistrzów | D | 2:1xG 2.9–1.8 | Z |
| Data | Rywal | Boisko | Wynik | Rezultat |
|---|---|---|---|---|
| 12.10 | Levante | W | 3:3xG 2.2–1.9 | R |
| 02.10 | Aston Villamecz towarzyski | D | 1:3 | P |
| 19.09 | FC Barcelona | D | 1:3xG 0.4–3.5 | P |
| 16.09 | Deportivo La Coruña | W | 1:0 | Z |
| 11.09 | Valencia | D | 1:0 | Z |
| 06.09 | Espanyol Barcelona | W | 1:1xG 0.5–1.2 | R |
D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek
Średnie w sezonie
| własne / rywala | LaLiga | ||
|---|---|---|---|
| gole | 2.4 / 1 | 1.6 / 1.5 | 1.5 |
| xG | 2.5 / 1 | 1.1 / 1.3 | 1.5 |
| strzały | 17.9 / 13 | 11.9 / 12.4 | 13.4 |
| strzały celne | 7.1 / 4.4 | 4.3 / 4.6 | 4.7 |
| rzuty rożne | 7.1 / 4 | 3.1 / 3.8 | 4.9 |
| faule | 8.4 / 14.1 | 14.8 / 13.4 | 12.4 |
| żółte kartki | 2.3 / 2.8 | 3 / 1.9 | 2.1 |
| mecze powyżej 2.5 | 75% | 63% | |
| obie strzelały | 63% | 75% | |
| czyste konta | 25% | 25% | |
| bez gola | 13% | 0% | |
| u siebie / na wyjeździe | |||
| gole | 3.3 / 0.5 | 2 / 1.3 | |
| średnia liczba goli | 3.8 | 3.3 | |
| mecze powyżej 2.5 | 75% | 50% | |
| obie strzelały | 50% | 75% | |
- Real Madryt: więcej goli niż średnia ligi — 2,4 wobec 1,5
- FC Sevilla strzela rzadziej niż średnia ligi — 11,9 strzału wobec 13,4
- „u siebie / na wyjeździe” — podział według roli w tym meczu: dla Real Madryt tylko mecze domowe w sezonie, dla FC Sevilla tylko wyjazdowe
Bezpośrednie mecze
9–1–0wygrane: Real Madryt · remisy · wygrane: FC Sevilla
| Mecz | Wynik | Data | Rozgrywki |
|---|---|---|---|
| FC Sevilla — Real Madryt | 0:1 | 17.05.26 | |
| Real Madryt — FC Sevilla | 2:0 | 20.12.25 | |
| FC Sevilla — Real Madryt | 0:2 | 18.05.25 | |
| Real Madryt — FC Sevilla | 4:2 | 22.12.24 | |
| Real Madryt — FC Sevilla | 1:0 | 25.02.24 | |
| FC Sevilla — Real Madryt | 1:1 | 21.10.23 | |
| FC Sevilla — Real Madryt | 1:2 | 27.05.23 | |
| Real Madryt — FC Sevilla | 3:1 | 22.10.22 | |
| FC Sevilla — Real Madryt | 2:3 | 17.04.22 | |
| Real Madryt — FC Sevilla | 2:1 | 28.11.21 |
- obie strzeliły w 6 z 10 ostatnich meczów bezpośrednich
- powyżej 2.5 gola — w 5 z 10
Tabela
| # | Drużyna | M | Z-R-P | BZ–BS | Pkt | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | Real Betis | 8 | 6-1-1 | 14–9 | 19 | ZZZRZ |
| 4 | Real Madryt | 8 | 6-0-2 | 19–8 | 18 | PZZPZ |
| 5 | FC Sevilla | 8 | 4-2-2 | 13–12 | 14 | RZZPR |
| 6 | Real Sociedad | 8 | 4-1-3 | 12–15 | 13 | RZPZZ |
wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej
Gole według minut
- 0-1520
- 16-3033
- 31-4531
- 46-6013
- 61-7521
- 76-9062
- 0-1522
- 16-3012
- 31-4501
- 46-6052
- 61-7512
- 76-90+43
w każdym wierszu: na zielono zdobyte, na szaro stracone — w odcinkach po 15 minut