ZAKOŃCZONY
Real Madryt — Villarreal 1:0: wynik i kursy
Mecz Real Madryt — Villarreal zakończył się wynikiem 1:0. Zakład modeli AI: powyżej 3.5 gola po kursie 1.71; typ nie wszedł.
- Sędzia: Isidro Díaz de Mera
- LaLiga, kolejka 8 z 38
- +20°, niewielkie zachmurzenie
- Estadio Santiago Bernabéu, Madrid
opublikowano · zaktualizowano czasu polskiego


zakład modeli AI: Powyżej 3.5 gola
1.71zakład modeli AI · Za tym zakładem — 5 z 16, w tę samą stronę — jeszcze 3
Panel podzielonyNasze typy piłkarskie do tej pory: 56 trafień · 34 pudła · 3 zwroty · +10,13 j. Wszystkie wyniki
co oznaczają te liczby
- wszedł / nie wszedł
- Wynik zakładu po rozliczeniu kolejki: zysk lub strata przy stawce jednej jednostki po podanym kursie.
prawdopodobny wynik
2:1 9%1:2 8%2:2 7%
Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 6 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.
Jakie były kursy na mecz
W ciągu 17 dni wygrana: Villarreal: kurs spadł z 9.24 do 7.23 — pieniądze płyną na gości.
skróty
- 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
- O/U — suma goli powyżej/poniżej linii
- H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
- 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — Powyżej 3.5: 1.71 → 1.71 od publikacjiZobacz
Ten rynek prawie się nie ruszył: Powyżej 3.5 1.71 → 1.71, Poniżej 3.5 2.19 → 2.17.
Zmiany kursów
| Kiedy | Powyżej 3.5 · nasz zakład | Poniżej 3.5 |
|---|---|---|
| 1.71−0.01 | 2.17+0.02 | |
| 1.72+0.01 | 2.15−0.04 | |
| 27 wrz – 10 paź · brak odczytów przez 13 dni | ||
| Publikacja naszego zakładu (powyżej 3.5 gola) po kursie 1.71 | ||
| 1.71otwarcie | 2.19otwarcie | |
Jak przebiegł mecz
O wyniku zdecydował gol Yan Diomande w 62. minucie, który VAR najpierw sprawdzał, a ostatecznie zaliczył. W 72. minucie sędzia po analizie VAR anulował trafienie Viniciusa, który następnie zobaczył czerwoną kartkę — od tej chwili Real Madryt kończył mecz w dziesięciu. Do przerwy było 0:0. Posiadanie wyniosło 54% dla Villarreal wobec 46% Realu. Strzałów padło 15 wobec 11 na korzyść gości, celnych po cztery z każdej strony. xG dawało 0.64 dla Villarreal przeciwko 0.99 dla Realu. Nasz typ to powyżej 3.5 gola, wyceniany na 1.71 — nietrafiony, padła tylko jedna bramka. Real Madryt do zwycięstwa bukmacherzy wycenili na 1.36, remis na 5.73. Triumf Villarreal kosztował 7.23, a notowania na wynik 1:0 sięgały 13.00.
- 10'
Renato Veiga ŻK - 19'
Jude Bellingham ŻK - 45'
wszedł Marc Cucurella, zszedł Álvaro Fernández Carreras - 52'
wszedł Vinícius, zszedł Trent Alexander-Arnold - 56'
wszedł Nathan-Dylan Saliba, zszedł Santi Comesaña - 56'
wszedł Carlos Romero, zszedł Juan Foyth - 62'
Yan Diomande (Federico Valverde)1:0 - 63'
weryfikacja VAR · Yan Diomande - 67'
wszedł Gerard Moreno, zszedł Ilias Akhomach Chakkour - 67'
wszedł Georges Mikautadze, zszedł Sergi Cardona Bermúdez - 68'
José Mário dos Santos Mourinho Félix ŻK - 72'
gol anulowany (VAR) · Vinícius - 72'
Vinícius CZK - 77'
wszedł Eduardo Camavinga, zszedł Arda Güler - 81'
Ibrahima Konaté ŻK - 83'
Antonio Rüdiger ŻK - 84'
Pau Navarro ŻK - 86'
wszedł Denzel Dumfries, zszedł Yan Diomande - 86'
wszedł Nizar El Jmili, zszedł Alberto Moleiro - 87'
Aurelien Tchouameni ŻK - 90+4'
Kylian Mbappé ŻK
| Real Madryt | wskaźnik | Villarreal |
|---|---|---|
| 0.99 | oczekiwane gole (xG) | 0.64 |
| 11 | strzały | 15 |
| 4 | celne | 4 |
| 46% | posiadanie piłki | 54% |
| 9 | rzuty rożne | 3 |
| 8 | faule | 13 |
| 4 | obrony | 3 |
| 5 | żółte kartki | 2 |
| 1 | czerwone kartki | 0 |
co oznaczają te liczby
- oczekiwane gole (xG)
- Ile goli średnio dają strzały takiej jakości i z takich pozycji. Pokazuje, na ile wynik oddaje grę: 0,6 xG przy dwóch golach to skuteczność, a nie przewaga w grze.
- ocena dostawcy
- Ocena zawodnika za mecz od dostawcy statystyk — nie nasza. Liczona z akcji z piłką i bez niej; nie przeliczamy jej i podajemy tak, jak jest.
Wyjściowe składy
- 1T. Courtois7.7
- 18Álvaro Fernández7.2
- 22A. Rüdiger6.8
- 16I. Konaté6.7
- 12T. Alexander-Arnold6.7
- 14A. Tchouaméni6.5
- 8F. Valverde7.7
- 25Y. Diomande — najwyższa ocena dostawcy w meczu8.2
- 5J. Bellingham6.5
- 15A. Güler6.8
- 10Kylian Mbappé6.3
- 6E. Camavingawszedł 77'6.6
- 17Marc Cucurellawszedł 45'6.6
- 24D. Dumfrieswszedł 86'6.1
- 19Carlos Espí
- 13A. Lunin
- 26Sergio Mestre
- 9Endrick
- 20Bernardo Silva
- 7Vinícius Júniorwszedł 52'5.9
- 27Thiago Pitarch
- 21Brahim Díaz
- 25P. Gulácsi6.5
- 23Sergi Cardona6.6
- 12Renato Veiga6.2
- 6Pau Navarro6.3
- 3A. Freeman7.3
- 18P. Gueye6.8
- 8J. Foyth6.8
- 10Alberto Moleiro5.9
- 14Santi Comesaña6.5
- 11Ilias Akhomach6.4
- 22Ayoze Pérez6.1
- 15S. Mouriño
- 7Gerard Morenowszedł 67'6.3
- 9G. Mikautadzewszedł 67'6.7
- 16C. Macia
- 28Joselillo Gaitán
- 27N. El Jmiliwszedł 86'6.2
- 5A. Diatta
- 2Logan Costa
- 21T. Oluwaseyi
- 1Luíz Júnior
- 20Carlos Romerowszedł 56'6.7
- 24N. Salibawszedł 56'7.0
Typ modeli AI i analiza
Najwięcej modeli AI — na powyżej 3.5 gola — zakład nie wszedł. Bliskie zakłady w tę samą stronę: jeszcze 3 modele AI — powyżej 2.5 gola i powyżej 3 gola. Jeszcze po 3 na to, że obie drużyny strzelą (nie wszedł) i na handicap Real Madryt (−1.5) (nie wszedł). Pozostałe głosy (2) — każdy na własny zakład: handicap Real Madryt i zwycięstwo drużyny Real Madryt.
- 5 z 16O 3.5nasz zakładkurs 1.71Claude
Gemini
GrokKimiQwennie weszło - 3 z 16BTTS takkurs 1.56ChatGPT
GLMXiaomi MiMonie weszło - 3 z 16H1 (−1.5)kurs 1.66DeepSeekDeepSeek FlashMiniMaxnie weszło
- 2 z 16O 2.5w tę samą stronękurs 1.24MistralNemotron Ultranie weszło
- 1 z 16H1 (−1)kurs 1.32
Sonarzwrot - 1 z 161kurs 1.33Nemotron Superweszło
- 1 z 16O 3w tę samą stronękurs 1.35
Dots3-Notenie weszło
Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.
Kursy w tej analizie — stan na 09.10 o 13:21 czasu polskiego
Dwa ostatnie bezpośrednie mecze zakończyły się 2:0 i 0:2, a Real Madryt radził sobie w nich bez wymiany ciosów. Rynek daje tylko 56% szans, że padnie powyżej 3.5 gola. U siebie Madryt notuje jednak 4.7 gola na mecz, a we wszystkich trzech spotkaniach na Bernabéu padło powyżej 2.5 gola. Villarreal w czterech wyjazdach ani razu nie zachował czystego konta, sam traci 1.8 bramki na mecz, a w trzech z tych czterech wyjazdów strzelały obie drużyny. Forma mówi to samo: Real w pięciu ostatnich meczach ma 12 goli strzelonych i sześć straconych, Villarreal dziewięć i osiem. W październiku 2025 roku na tym boisku było 3:1, a w maju 2024 drużyny rozegrały mecz zakończony wynikiem 4:4.
Gdzie możemy się mylić
Ostrożność budzi co innego: co czwarty wyjazd Villarreal kończy bez strzelonego gola, a styczniowe spotkanie przebiegło dokładnie według takiego scenariusza. Jeśli Real wyjdzie na prowadzenie do połowy drugiej części gry, spokojnie zrzuci tempo i na czwartą bramkę można się nie doczekać. Mimo to stawiamy na powyżej 3.5 gola.
- Za zakładem — 5 z 16 modeli AI, w tę samą stronę — jeszcze 3: to najczęstsza odpowiedź, ale druga połowa wybrała coś innego.
Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy
Statystyki i forma
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Boisko | Wynik | Rezultat |
|---|---|---|---|---|
| 20.09 | Atlético Madryt | W | 1:2 | P |
| 15.09 | Elche | W | 3:2 | Z |
| 12.09 | Rayo Vallecano | D | 4:1 | Z |
| 08.09 | Inter MediolanLiga Mistrzów | D | 2:1 | Z |
| 04.09 | Real Betis | W | 0:1 | P |
| Data | Rywal | Boisko | Wynik | Rezultat |
|---|---|---|---|---|
| 20.09 | Levante | D | 3:1 | Z |
| 17.09 | Málaga | W | 3:1 | Z |
| 14.09 | Real Betis | D | 1:2 | P |
| 08.09 | Borussia DortmundLiga Mistrzów | W | 2:3 | P |
| 05.09 | Deportivo La Coruña | D | 2:3 | P |
D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek
Średnie w sezonie
| własne / rywala | LaLiga | ||
|---|---|---|---|
| gole | 2.4 / 1 | 1.6 / 1.6 | 1.5 |
| xG | 2.5 / 1 | 2.1 / 1.3 | 1.5 |
| strzały | 17.9 / 13 | 15.9 / 12.6 | 13.4 |
| strzały celne | 7.1 / 4.4 | 6.3 / 3.8 | 4.7 |
| rzuty rożne | 7.1 / 4 | 6.8 / 4.4 | 4.9 |
| faule | 8.4 / 14.1 | 11 / 12.3 | 12.4 |
| żółte kartki | 2.3 / 2.8 | 1.6 / 2 | 2.1 |
| mecze powyżej 2.5 | 75% | 75% | |
| obie strzelały | 63% | 75% | |
| czyste konta | 25% | 0% | |
| bez gola | 13% | 25% | |
| u siebie / na wyjeździe | |||
| gole | 3.3 / 0.5 | 1.4 / 1.4 | |
| średnia suma goli | 3.8 | 2.8 | |
| mecze powyżej 2.5 | 75% | 60% | |
| obie strzelały | 50% | 60% | |
- Real Madryt: więcej goli niż średnia ligi — 2,4 wobec 1,5
- Villarreal strzela częściej niż średnia ligi — 15,9 strzału wobec 13,4
- „u siebie / na wyjeździe” — podział według roli w tym meczu: dla Real Madryt tylko mecze domowe w sezonie, dla Villarreal tylko wyjazdowe
Bezpośrednie mecze
6–2–2wygrane: Real Madryt · remisy · wygrane: Villarreal
| Mecz | Wynik | Data | Rozgrywki |
|---|---|---|---|
| Villarreal — Real Madryt | 0:2 | 24.01.26 | |
| Real Madryt — Villarreal | 3:1 | 04.10.25 | |
| Villarreal — Real Madryt | 1:2 | 15.03.25 | |
| Real Madryt — Villarreal | 2:0 | 05.10.24 | |
| Villarreal — Real Madryt | 4:4 | 19.05.24 | |
| Real Madryt — Villarreal | 4:1 | 17.12.23 | |
| Real Madryt — Villarreal | 2:3 | 08.04.23 | |
| Villarreal — Real Madryt | 2:3 | 19.01.23 | Puchar Króla |
| Villarreal — Real Madryt | 2:1 | 07.01.23 | |
| Villarreal — Real Madryt | 0:0 | 12.02.22 |
- obie strzeliły w 7 z 10 ostatnich meczów bezpośrednich
- powyżej 2.5 gola — w 7 z 10