Przejdź do treści
Menu

Jutro

Benfica Lizbona — Celtic Glasgow: typ AI na mecz

Mecz Benfica Lizbona — Celtic Glasgow odbędzie się 15 października. Zakład modeli AI: handicap Benfica Lizbona (−1.5) po kursie 1.73 (głosy: 14 z 16).

opublikowano czasu polskiego

Benfica Lizbona
Celtic Glasgow

zakład modeli AI: Handicap Benfica Lizbona (−1.5)

1.73

Teraz 1.69 · 1.73 w chwili publikacji

zakład modeli AI · Za tym zakładem — 14 z 16, za innymi — 2

Nasze typy piłkarskie do tej pory: 56 trafień · 34 pudła · 3 zwroty · +10,13 j. Wszystkie wyniki

prawdopodobny wynik

2:011%kurs 6.66

3:0 11%2:1 8%3:1 8%

Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 8 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.

Kursy na mecz

ostatnia aktualizacja linii 14.10 05:20

wynik11.24−0.01X6.06+0.22210.56+0.61
suma goli 2.5O1.43−0.04U2.69+0.12
obie strzelątak1.87−0.02nie1.87+0.03
podw. szansa1X1.05−0.01121.10−0.02X23.89+0.05
handicapH1 −1.51.69 — zgodny z naszym zakładem−0.04H2 +1.52.15+0.06

W ciągu 4 dni wygrana: Celtic Glasgow: kurs wzrósł z 9.95 do 10.56 — zakładów na gości jest mniej.

skróty
  • 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
  • O/U — suma goli powyżej/poniżej linii
  • H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
  • 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — Benfica Lizbona −1.5: 1.73 → 1.69 od publikacjiZobacz

Od publikacji kurs naszego zakładu (handicap: Benfica Lizbona −1.5) spadł z 1.73 do 1.69: rynek ocenia go teraz jako bardziej prawdopodobny.

Benfica Lizbona −1.51.73 → 1.69nasz zakładCeltic Glasgow +1.52.09 → 2.15
1.701.801.902.002.1010 paź11 paź12 paź13 paź14 paźPublikacja · 1.73Celtic Glasgow +1.5 2.15Benfica Lizbona −1.5 1.69

Zmiany kursów

Zmiany kursów na rynku Handicap −1.5
KiedyBenfica Lizbona −1.5 · nasz zakładCeltic Glasgow +1.5
1.69−0.012.15
1.702.15+0.02
Publikacja naszego zakładu (handicap: Benfica Lizbona −1.5) po kursie 1.73
1.70−0.032.13+0.04
1.73otwarcie2.09otwarcie
54 odczyty · kursy zmieniły się 3 razy

Najwięcej modeli AI — za handicap Benfica Lizbona (−1.5). Jeszcze 2 — za powyżej 2.5 gola.

  • 14 z 16H1 (−1.5)nasz zakładkurs 1.73ChatGPTClaudeDeepSeekGeminiGrokKimiDeepSeek FlashGLMMiniMaxMistralSonarXiaomi MiMoDots3-NoteNemotron Super
  • 2 z 16O 2.5kurs 1.47QwenNemotron Ultra

Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

Kursy w tej analizie — stan na 12.10 o 10:42 czasu polskiego

Benfica Lizbona w sześciu oficjalnych meczach nowego sezonu strzeliła 15 goli i straciła cztery, a w lidze portugalskiej wygrała u siebie wszystkie trzy spotkania, średnio 4,7 bramki strzelonej i 0,7 straconej na mecz. U Celticu Glasgow bilans wygląda odwrotnie: sześć goli strzelonych i osiem straconych w tych samych sześciu meczach, a w poprzednim sezonie Szkoci nie strzelili gola w co piątym wyjazdowym spotkaniu. Rynek czyta to jednoznacznie, kurs 1.25 na gospodarzy przy 10.11 na Celtic, a handicap (-1.5) na Benfikę według wyceny bukmacherów jest trafiony w około 55% przypadków. Kursy nie drgnęły od dwóch dni i to jest nasz typ.

Gdzie możemy się mylić

Argument przeciwny też ma swoją wagę. W wyjazdowych meczach Celticu w poprzednim sezonie obie drużyny strzelały w 63% przypadków, a jedna strata od razu wymagałaby od Benfiki trzech własnych trafień. Goście dużo utrzymują się przy piłce i strzelają celnie nie rzadziej niż gospodarze, więc wczesny gol w Lizbonie i gra z kontry całkowicie zmieniłyby obraz spotkania. Jedyna wizyta Celticu na Estadio da Luz, w 2012 roku, zakończyła się wynikiem 2:1.

Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy

Kontuzje i zawieszenia

odczyt 12.10 10:07
Benfica Lizbona

brak nieobecnych na liście

Celtic Glasgow

brak nieobecnych na liście

trenerzy: Marco Silva · M. O'Neill

Ostatnie mecze

wszystkie rozgrywki · najnowsze u góry
Benfica Lizbona
Ostatnie mecze: Benfica Lizbona
DataRywalBoiskoWynikRezultat
11.10Vitória SCliga portugalskaD2:0xG 2.8–0.5Z
20.09FC Portoliga portugalskaW1:3xG 0.8–1.3P
16.09AC MilanW2:0xG 0.6–1.0Z
13.09GIL Vicenteliga portugalskaD3:1Z
09.09Moreirenseliga portugalskaW4:0Z
05.09Maritimoliga portugalskaW3:0xG 1.3–0.1Z
Celtic Glasgow
Ostatnie mecze: Celtic Glasgow
DataRywalBoiskoWynikRezultat
11.10Motherwellliga szkockaW2:0xG 2.9–1.1Z
20.09Rangersliga szkockaD0:1xG 0.7–1.2P
17.09FerencvárosD1:3P
13.09RangersPuchar Ligi AngielskiejW0:3P
09.09ST Johnstoneliga szkockaW1:0Z
05.09ST Mirrenliga szkockaW2:1xG 2.9–1.7Z

D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek

Bezpośrednie mecze

ostatnie 2

1–1–0wygrane: Benfica Lizbona · remisy · wygrane: Celtic Glasgow

Ostatnie mecze bezpośrednie
MeczWynikDataRozgrywki
Benfica Lizbona — Celtic Glasgow2:120.11.12Liga Mistrzów
Celtic Glasgow — Benfica Lizbona0:019.09.12Liga Mistrzów

Tabela

UEFA Europa League
Miejsca drużyn w tabeli: Liga Europy
#DrużynaMZ-R-PBZ–BSPktForma
6Ferencváros11-0-03–13Z
7Benfica Lizbona11-0-02–03Z
8Bayer Leverkusen11-0-02–03Z
27Lewski Sofia10-0-10–10P
28Celtic Glasgow10-0-11–30P
29TSG Hoffenheim10-0-10–20P

wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej

Inne mecze kolejki

Cały terminarz Ligi Europy
21:00Bournemouth–Sturm GrazNasz typ:BTTS tak1.90za tym typem 9 z 16 modeli AI1 1.19X 7.122 12.6421:00Olympique Marsylia–Olympiakos PireusNasz typ:X21.70Za tym zakładem — 7 z 16, w tę samą stronę — jeszcze 31 2.27X 3.502 2.9621:00Stade Rennais–OFI KretaNasz typ:H1 (−1.5)1.75Za tym zakładem — 9 z 16, w tę samą stronę — jeszcze 21 1.24X 6.062 10.78