Przejdź do treści
Menu

Jutro

Celje — Omonia Nikozja: typ AI na mecz

Mecz Celje — Omonia Nikozja odbędzie się 15 października. Zakład modeli AI: Omonia Nikozja wygra po kursie 2.78 (głosy: 6 z 16, w tę samą stronę — jeszcze 3).

opublikowano czasu polskiego

Celje
Omonia Nikozja

zakład modeli AI: Omonia Nikozja wygra

2.78

Teraz 2.74 · 2.78 w chwili publikacji

zakład modeli AI · Za tym zakładem — 6 z 16, w tę samą stronę — jeszcze 3

Nasze typy piłkarskie do tej pory: 56 trafień · 34 pudła · 3 zwroty · +10,13 j. Wszystkie wyniki

prawdopodobny wynik

1:112%kurs 6.33

0:2 11%0:1 10%1:2 10%

Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 8 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.

Kursy na mecz

ostatnia aktualizacja linii 14.10 05:20

wynik12.48+0.06X3.39+0.0122.74 — zgodny z naszym zakładem−0.04
suma goli 2.5O1.82+0.01U1.99
obie strzelątak1.63−0.01nie2.17+0.01
podw. szansa1X1.42121.30+0.01X21.51−0.02
handicapH1 −14.02+0.18H2 +11.22−0.01

W ciągu 4 dni wygrana: Omonia Nikozja: kurs spadł z 2.78 do 2.74 — pieniądze płyną na gości.

skróty
  • 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
  • O/U — suma goli powyżej/poniżej linii
  • H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
  • 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — Omonia Nikozja: 2.78 → 2.74 od publikacjiZobacz

Od publikacji kurs naszego zakładu (wygrana: Omonia Nikozja) spadł z 2.78 do 2.74: rynek ocenia go teraz jako bardziej prawdopodobny.

Celje2.42 → 2.48Remis3.38 → 3.39Omonia Nikozja2.78 → 2.74nasz zakład
2.402.602.803.003.203.4010 paź11 paź12 paź13 paź14 paźPublikacja · 2.78Remis 3.39Omonia Nikozja 2.74Celje 2.48

Zmiany kursów

Zmiany kursów na rynku 1X2
KiedyCeljeRemisOmonia Nikozja · nasz zakład
2.48+0.013.39−0.012.74
2.47+0.013.40+0.022.74−0.04
2.46+0.013.38−0.022.78+0.01
2.45+0.033.40+0.022.77−0.01
Publikacja naszego zakładu (wygrana: Omonia Nikozja) po kursie 2.78
2.423.382.78−0.01
2.423.382.79+0.01
2.42otwarcie3.38otwarcie2.78otwarcie
54 odczyty · kursy zmieniły się 6 razy

Najwięcej modeli AI — za zwycięstwo drużyny Omonia Nikozja. Bliskie zakłady w tę samą stronę: jeszcze 3 modele AI — to, że Omonia Nikozja nie przegra. Jeszcze po 2 za powyżej 2.5 gola, za poniżej 2.5 gola i za to, że co najmniej jedna drużyna nie strzeli. Jeszcze jeden — za to, że obie drużyny strzelą.

  • 6 z 162nasz zakładkurs 2.78GrokKimiGLMMistralNemotron SuperNemotron Ultra
  • 3 z 16X2w tę samą stronękurs 1.53QwenDeepSeek FlashMiniMax
  • 2 z 16O 2.5kurs 1.81SonarXiaomi MiMo
  • 2 z 16U 2.5kurs 1.99ClaudeGemini
  • 2 z 16BTTS niekurs 2.16ChatGPTDeepSeek
  • 1 z 16BTTS takkurs 1.64Dots3-Note

Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

Kursy w tej analizie — stan na 12.10 o 10:41 czasu polskiego

Omonia Nikozja w rozpoczętym sezonie strzeliła 12 goli i straciła trzy w sześciu meczach, a Celje w tych samych sześciu spotkaniach ma cztery trafienia przy pięciu stratach i zero punktów w tabeli — Cypryjczycy mają ich trzy. Podróż gościom nie przeszkadza: w 18 wyjazdowych meczach poprzedniego sezonu Omonia w połowie z nich zachowała czyste konto, a średnia bramkowa tych spotkań dochodziła do 3,3 gola. Kursy od dwóch dni nie drgnęły ani o setną, a goście dostają 34% szans — dla zespołu, który wygrał trzy domowe mecze z rzędu i strzela po dwa gole na spotkanie, to niemało.

Gdzie możemy się mylić

Na własnym terenie Celje przenosi jednak grę w niskie tempo: średnia liczba goli w domowych spotkaniach to 1,8, powyżej 2.5 gola padło tylko w co piątym meczu, a w 40% miejscowi wcale nie stracili bramki. Do tego wysokie wyjazdowe liczby Omonii pochodzą głównie z ligi cypryjskiej, gdzie opór jest wyraźnie słabszy. Stawiamy na zwycięstwo Omonii Nikozja po kursie 2.78, choć w takim meczu jednego gola przewagi może zabraknąć.

  • Bukmacherzy: więcej szans na zwycięstwo drużyny Celje.

Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy

Kontuzje i zawieszenia

odczyt 12.10 10:06
Celje

brak nieobecnych na liście

Omonia Nikozja

brak nieobecnych na liście

trenerzy: Zoran Zeljkovic · H. Berg

Ostatnie mecze

wszystkie rozgrywki · najnowsze u góry
Celje
Ostatnie mecze: Celje
DataRywalBoiskoWynikRezultat
10.10Aluminij1. SNLD1:0Z
20.09Mura1. SNLW0:0R
16.09Bayer LeverkusenW0:2xG 0.9–1.9P
12.09Bravo1. SNLW1:2P
06.09Koper1. SNLD0:1P
02.09Aluminij1. SNLW2:0Z
Omonia Nikozja
Ostatnie mecze: Omonia Nikozja
DataRywalBoiskoWynikRezultat
09.10Karmiotissa1. DivisionW3:0Z
20.09Krasava Ypsonas1. DivisionD4:1Z
16.09Celta VigoD1:0xG 0.3–1.2Z
12.09Apollon Limassol1. DivisionD0:0R
07.09Aris1. DivisionW4:1Z
03.09PafosSuperpucharD0:1P

D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek

Tabela

UEFA Europa League
Miejsca drużyn w tabeli: Liga Europy
#DrużynaMZ-R-PBZ–BSPktForma
15Sunderland11-0-01–03Z
16Omonia Nikozja11-0-01–03Z
17Sturm Graz10-1-00–01R
30AC Milan10-0-10–20P
31Celje10-0-10–20P
32Olympique Marsylia10-0-11–40P

wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej

Inne mecze kolejki

Cały terminarz Ligi Europy
18:45Olympique Lyon–Crystal PalaceNasz typ:O 2.51.66za tym typem 8 z 16 modeli AI1 2.19X 3.592 3.0718:45AZ Alkmaar–Hapoel Beer SzewaNasz typ:H1 (−1)1.42Za tym zakładem — 2 z 15, w tę samą stronę — jeszcze 31 1.29X 5.572 8.9918:45Lech Poznań–Bayer LeverkusenNasz typ:BTTS tak1.53za tym typem 9 z 16 modeli AI1 4.59X 4.262 1.64