Przejdź do treści
Menu

Jutro

Dinamo Zagrzeb — Anderlecht: typ AI na mecz

Mecz Dinamo Zagrzeb — Anderlecht odbędzie się 15 października. Zakład modeli AI: Dinamo Zagrzeb wygra po kursie 1.98 (głosy: 7 z 16, w tę samą stronę — jeszcze 2).

opublikowano czasu polskiego

Dinamo Zagrzeb
Anderlecht

zakład modeli AI: Dinamo Zagrzeb wygra

1.98

Teraz 2.01 · 1.98 w chwili publikacji

zakład modeli AI · Za tym zakładem — 7 z 16, w tę samą stronę — jeszcze 2

Nasze typy piłkarskie do tej pory: 56 trafień · 34 pudła · 3 zwroty · +10,13 j. Wszystkie wyniki

prawdopodobny wynik

2:110%kurs 8.01

1:1 9%2:0 9%3:1 8%

Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 9 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.

Kursy na mecz

ostatnia aktualizacja linii 14.10 05:20

wynik12.01 — zgodny z naszym zakładem+0.03X3.5123.57−0.05
suma goli 2.5O1.79+0.01U2.02+0.01
obie strzelątak1.65−0.02nie2.15+0.03
podw. szansa1X1.27121.28+0.01X21.80−0.01
handicapH1 −12.84+0.06H2 +11.40−0.01

W ciągu 4 dni linia na wynik stoi: ceny nie drgnęły nawet o jeden krok kursu.

skróty
  • 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
  • O/U — suma goli powyżej/poniżej linii
  • H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
  • 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — Dinamo Zagrzeb: 1.98 → 2.01 od publikacjiZobacz

Od publikacji kurs naszego zakładu (wygrana: Dinamo Zagrzeb) wzrósł z 1.98 do 2.01: rynek ocenia go teraz jako mniej prawdopodobny.

Dinamo Zagrzeb1.98 → 2.01nasz zakładRemis3.51 → 3.51Anderlecht3.62 → 3.57
2.002.503.003.5010 paź11 paź12 paź13 paź14 paźPublikacja · 1.98Anderlecht 3.57Remis 3.51Dinamo Zagrzeb 2.01

Zmiany kursów

Zmiany kursów na rynku 1X2
KiedyDinamo Zagrzeb · nasz zakładRemisAnderlecht
2.01+0.013.51−0.023.57−0.01
2.003.533.58−0.01
2.003.53+0.013.59
2.00+0.023.52+0.013.59−0.01
Publikacja naszego zakładu (wygrana: Dinamo Zagrzeb) po kursie 1.98
1.983.513.60−0.01
1.983.513.61−0.01
1.98otwarcie3.51otwarcie3.62otwarcie
54 odczyty · kursy zmieniły się 6 razy

Najwięcej modeli AI — za zwycięstwo drużyny Dinamo Zagrzeb. Bliskie zakłady w tę samą stronę: jeszcze 2 modele AI — handicap Dinamo Zagrzeb (−1). Jeszcze 6 — za powyżej 2.5 gola. Jeszcze jeden — za to, że obie drużyny strzelą.

  • 7 z 161nasz zakładkurs 1.98GeminiKimiQwenMistralSonarNemotron SuperNemotron Ultra
  • 6 z 16O 2.5kurs 1.78ChatGPTDeepSeekGrokGLMMiniMaxDots3-Note
  • 2 z 16H1 (−1)w tę samą stronękurs 2.78DeepSeek FlashXiaomi MiMo
  • 1 z 16BTTS takkurs 1.67Claude

Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

Kursy w tej analizie — stan na 12.10 o 10:42 czasu polskiego

Dinamo Zagrzeb w końcówce ubiegłego sezonu przekraczało u siebie linię 2.5 gola w 78% meczów, a w 39% zachowywało czyste konto. To liczby sprzed letniej przerwy, ale początek obecnego sezonu wygląda podobnie: 14 goli strzelonych i osiem straconych w sześciu spotkaniach ligi chorwackiej, pucharu i Ligi Europy. Anderlecht na wyjazdach nie strzelił gola w 35% meczów, a czyste konto zachował tylko w 15%. W dwóch bezpośrednich meczach w Lidze Europy w 2018 roku Belgowie nie wygrali ani razu — w październiku Dinamo zwyciężyło 2:0, a grudniowe spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. Kursy nie drgnęły od dwóch dni, gospodarze stoją na 1.98, czyli są faworytem bez większego marginesu bezpieczeństwa.

Gdzie możemy się mylić

Jest też druga strona medalu. Na wyjazdach tej jesieni Anderlecht ma w lidze belgijskiej dwa zwycięstwa i remis przy 1,7 gola strzelonego i 0,3 straconego na mecz, z 60.8% posiadania piłki i 5,2 strzału celnego na spotkanie. Zagrzebianie stracili już osiem bramek i przeciwko rywalowi, który tak długo utrzymuje się przy piłce, mogą oddać punkt na Maksimirze. Mimo tego stawiamy na zwycięstwo Dinama Zagrzeb, kurs 1.98.

Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy

Kontuzje i zawieszenia

odczyt 12.10 10:07
Dinamo Zagrzeb

brak nieobecnych na liście

Anderlecht

brak nieobecnych na liście

trenerzy: Mario Kovacevic · Vitor Bruno

Ostatnie mecze

wszystkie rozgrywki · najnowsze u góry
Dinamo Zagrzeb
Ostatnie mecze: Dinamo Zagrzeb
DataRywalBoiskoWynikRezultat
10.10Hajduk SplitHNLW1:2xG 1.4–1.1P
04.10VukovarpucharW4:0Z
20.09NK Lokomotiva ZagrebHNLD3:2xG 1.9–1.4Z
16.09Hapoel Beer SzewaW0:0R
12.09NK OsijekHNLW2:4xG 1.9–2.0P
09.09Bedem IvankovopucharW4:0Z
Anderlecht
Ostatnie mecze: Anderlecht
DataRywalBoiskoWynikRezultat
10.10Cercle Bruggeliga belgijskaW2:1xG 0.8–0.7Z
02.10Reimsmecz towarzyskiD3:0Z
19.09Zulte Waregemliga belgijskaD3:0xG 2.6–1.0Z
16.09Olympique LyonD1:2xG 1.4–1.3P
11.09KV Mechelenliga belgijskaW1:0Z
06.09Genkliga belgijskaD0:0R

D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek

Bezpośrednie mecze

ostatnie 2

1–1–0wygrane: Dinamo Zagrzeb · remisy · wygrane: Anderlecht

Ostatnie mecze bezpośrednie
MeczWynikDataRozgrywki
Dinamo Zagrzeb — Anderlecht0:013.12.18
Anderlecht — Dinamo Zagrzeb0:204.10.18

Tabela

UEFA Europa League
Miejsca drużyn w tabeli: Liga Europy
#DrużynaMZ-R-PBZ–BSPktForma
18Stade Rennais10-1-00–01R
19Dinamo Zagrzeb10-1-00–01R
20Hapoel Beer Szewa10-1-00–01R
22Real Sociedad10-0-11–20P
23Anderlecht10-0-11–20P
24Lillestrøm10-0-11–20P

wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej

Inne mecze kolejki

Cały terminarz Ligi Europy
21:00Bournemouth–Sturm GrazNasz typ:BTTS tak1.90za tym typem 9 z 16 modeli AI1 1.19X 7.122 12.6421:00Olympique Marsylia–Olympiakos PireusNasz typ:X21.70Za tym zakładem — 7 z 16, w tę samą stronę — jeszcze 31 2.27X 3.502 2.9621:00Stade Rennais–OFI KretaNasz typ:H1 (−1.5)1.75Za tym zakładem — 9 z 16, w tę samą stronę — jeszcze 21 1.24X 6.062 10.78