Przejdź do treści
Menu

22 paź

Dinamo Zagrzeb — NEC Nijmegen: typ AI na mecz

Mecz Dinamo Zagrzeb — NEC Nijmegen odbędzie się 22 października. Zakład modeli AI: Dinamo Zagrzeb wygra po kursie 1.71 (głosy: 10 z 14).

opublikowano czasu polskiego

Dinamo Zagrzeb
NEC Nijmegen

zakład modeli AI: Dinamo Zagrzeb wygra

1.71

zakład modeli AI · Za tym zakładem — 10 z 14, za innymi — 4

Nasze typy piłkarskie do tej pory: 86 trafień · 63 pudła · 5 zwrotów · +3,46 j. Wszystkie wyniki

prawdopodobny wynik

1:111%kurs 7.73

2:1 9%1:2 7%2:0 7%

Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 4 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.

Kursy na mecz

ostatnia aktualizacja linii 18.10 05:20

wynik11.70 — zgodny z naszym zakładem−0.01X4.01−0.0224.43−0.01
liczba goli 3O1.86U1.87
obie strzelątak1.55nie2.31−0.02
podw. szansa1X1.21121.24X22.11+0.02
handicapH1 −12.14−0.02H2 +11.68+0.01
skróty
  • 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
  • O/U — liczba goli powyżej/poniżej linii
  • H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
  • 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — Dinamo Zagrzeb: 1.71 → 1.70 od publikacjiZobacz

Ten rynek prawie się nie ruszył: Dinamo Zagrzeb 1.71 → 1.70, Remis 4.03 → 4.01, NEC Nijmegen 4.44 → 4.43.

Dinamo Zagrzeb1.71 → 1.70nasz zakładRemis4.03 → 4.01NEC Nijmegen4.44 → 4.43
1.752.504.0017 paź18 paźPublikacja · 1.71NEC Nijmegen 4.43Remis 4.01Dinamo Zagrzeb 1.70

Zmiany kursów

Zmiany kursów na rynku 1X2
KiedyDinamo Zagrzeb · nasz zakładRemisNEC Nijmegen
1.70−0.014.01−0.024.43−0.01
Publikacja naszego zakładu (wygrana: Dinamo Zagrzeb) po kursie 1.71
1.71otwarcie4.03otwarcie4.44otwarcie
16 odczytów · kursy zmieniły się 1 raz

Najwięcej modeli AI stawia na zwycięstwo drużyny Dinamo Zagrzeb. Podobne zakłady w tym samym kierunku: jeszcze 5 modeli AI — handicap Dinamo Zagrzeb (−1) i handicap Dinamo Zagrzeb (−1.5). Jeszcze 2 — na powyżej 2.5 gola. Pozostałe głosy (2) — każdy na własny zakład: liczbę goli i „obie strzelą”.

Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

Kursy w tej analizie — stan na 17.10 o 22:50 czasu polskiego

Faworytem bukmacherów jest Dinamo Zagrzeb, a kursy nie drgnęły ani raz w ciągu ostatniej doby. Początek sezonu to potwierdza: w sześciu meczach Dinamo strzeliło 11 goli i straciło osiem, a NEC Nijmegen ma pięć trafień przy 13 stratach. Oczekiwane gole mówią to samo — 1.84 wykreowanego i 1.42 dopuszczonego u gospodarzy wobec 1.39 i 1.84 u Holendrów. W tabeli Ligi Europy Dinamo zajmuje 14. miejsce z czterema punktami po dwóch kolejkach, NEC Nijmegen z jednym punktem jest 27.

Gdzie możemy się mylić

Pytanie brzmi, czy Dinamo utrzyma swój scenariusz do końca. Miejscowi chętnie oddają piłkę rywalowi (48.6% posiadania), a NEC Nijmegen to zespół, który lubi prowadzić grę przez kontrolę (53.3%) i w poprzednim sezonie na wyjazdach niemal zawsze znajdował swoje trafienie. Dochodzi do tego napięty terminarz z ligą chorwacką i pucharem — część podstawowego składu może dostać odpoczynek. Mimo to stawiamy na zwycięstwo Dinama Zagrzeb, kurs 1.71.

Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy

Statystyki i forma

Ostatnie mecze

wszystkie rozgrywki · najnowsze u góry
Dinamo Zagrzeb
Ostatnie mecze: Dinamo Zagrzeb
DataRywalBoiskoWynikRezultat
15.10AnderlechtD1:0xG 2.1–1.1Z
10.10Hajduk SplitHNLW1:2xG 1.4–1.1P
04.10VukovarpucharW4:0Z
20.09NK Lokomotiva ZagrebHNLD3:2xG 1.9–1.4Z
16.09Hapoel Beer SzewaW0:0R
12.09NK OsijekHNLW2:4xG 1.9–2.0P
NEC Nijmegen
Ostatnie mecze: NEC Nijmegen
DataRywalBoiskoWynikRezultat
15.10Lewski SofiaD1:1xG 2.1–1.4R
10.10Ajax AmsterdamEredivisieW1:1xG 1.1–1.9R
20.09GO Ahead EaglesEredivisieD1:1xG 1.0–2.3R
17.09Juventus TurynW0:5P
12.09CambuurEredivisieW0:3P
08.09ExcelsiorEredivisieD2:2xG 1.4–1.8R

D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek

Tabela

Miejsca drużyn w tabeli: Liga Europy
#DrużynaMZ-R-PBZ–BSPktForma
13Stade Rennais21-1-02–14RZ
14Dinamo Zagrzeb21-1-01–04RZ
15Crystal Palace21-0-16–33ZP
26Sturm Graz20-1-10–31RP
27NEC Nijmegen20-1-11–61PR
28Celta Vigo20-0-21–30PP

wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej

Inne mecze kolejki

Cały terminarz Ligi Europy
18:45Lech Poznań–SunderlandNasz typ:21.64za tym typem 8 z 15 modeli AI1 4.95X 4.022 1.6418:45Juventus Turyn–Stade RennaisNasz typ:H1 (−1)2.03Za tym zakładem — 8 z 16, w tym samym kierunku — jeszcze 31 1.58X 4.132 5.3318:45Sturm Graz–Olympique MarsyliaNasz typ:U 2.52.12za tym typem 6 z 15 modeli AI1 3.46X 3.592 2.02