Przejdź do treści
Menu

22 paź

Ferencváros — Torreense: typ AI na mecz

Mecz Ferencváros — Torreense odbędzie się 22 października. Zakład modeli AI: handicap Ferencváros (−1.5) po kursie 2.03 (głosy: 11 z 15, w tym samym kierunku — jeszcze 1).

opublikowano czasu polskiego

Ferencváros
Torreense

zakład modeli AI: Handicap Ferencváros (−1.5)

2.03

zakład modeli AI · Za tym zakładem — 11 z 15, w tym samym kierunku — jeszcze 1

Nasze typy piłkarskie do tej pory: 86 trafień · 63 pudła · 5 zwrotów · +3,46 j. Wszystkie wyniki

prawdopodobny wynik

2:011%kurs 6.81

1:1 10%2:1 10%1:0 9%

Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 4 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.

Kursy na mecz

ostatnia aktualizacja linii 18.10 05:20

wynik11.38X4.9127.66
liczba goli 3O1.95U1.79
obie strzelątak1.83nie1.89
podw. szansa1X1.10121.17X23.00
handicapH1 −1.52.03 — zgodny z naszym zakłademH2 +1.51.77

W ciągu doby linia na wynik stoi: ceny nie drgnęły nawet o jeden krok kursu.

skróty
  • 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
  • O/U — liczba goli powyżej/poniżej linii
  • H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
  • 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — Ferencváros −1.5: 2.03 → 2.03 od publikacjiZobacz

Ten rynek prawie się nie ruszył: Ferencváros −1.5 2.03 → 2.03, Torreense +1.5 1.77 → 1.77.

Ferencváros −1.52.03 → 2.03nasz zakładTorreense +1.51.77 → 1.77
1.801.902.0017 paź18 paźPublikacja · 2.03Ferencváros −1.5 2.03Torreense +1.5 1.77

Zmiany kursów

Zmiany kursów na rynku Handicap −1.5
KiedyFerencváros −1.5 · nasz zakładTorreense +1.5
Publikacja naszego zakładu (handicap: Ferencváros −1.5) po kursie 2.03
2.03otwarcie1.77otwarcie
15 odczytów · kursy się nie zmieniły

Najwięcej modeli AI stawia na handicap Ferencváros (−1.5). Podobne zakłady w tym samym kierunku: jeszcze 3 modele AI — handicap Ferencváros (−1) i zwycięstwo drużyny Ferencváros. Jeszcze 2 — na powyżej 2.5 gola. Jeszcze jeden — na to, że co najmniej jedna drużyna nie strzeli.

Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

Kursy w tej analizie — stan na 17.10 o 22:50 czasu polskiego

Ferencváros w sześciu meczach nowego sezonu strzelił 16 goli i stracił sześć, oddaje 15.4 strzału na mecz, z czego 5.4 celnych. Torreense w tych samych sześciu spotkaniach ma pięć bramek zdobytych i siedem straconych, 4.3 strzału, 1.3 celnego i zaledwie 25.8% posiadania piłki — z przodu praktycznie nie ma czym tworzyć. W tabeli Węgrzy są siódmi z 6 punktami, Portugalczycy dziewiętnastymi z 3, a zwycięstwo gospodarzy wyceniono na 1.38, czyli około 69% szans. Od Ferencvárosu oczekuje się kontroli, a handicap (-1.5) wymaga dokładnie tego, co pokazywali u siebie na wiosnę: cztery zwycięstwa i jeden remis, 2.4 gola strzelonego i 0.6 straconego na mecz. Stawiamy na Ferencváros z handicapem (-1.5), kurs 2.03.

Gdzie możemy się mylić

Problem leży z tyłu. Pod własną bramką Ferencváros dopuszcza 1.79 xG, a jeśli Torreense od pierwszej minuty cofnie się głęboko i zwolni tempo, zwycięstwo jedną bramką pogrzebie ten typ. Do tego terminarz między Ligą Europy a mistrzostwami Węgier: część podstawowego składu może dostać odpoczynek, a ze świeżymi rezerwowymi miejscowi zwykle tracą ostrość.

Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy

Statystyki i forma

Ostatnie mecze

wszystkie rozgrywki · najnowsze u góry
Ferencváros
Ostatnie mecze: Ferencváros
DataRywalBoiskoWynikRezultat
15.10Viktoria PilznoD2:1xG 2.4–2.0Z
10.10Debreceni VSCliga węgierskaD1:1xG 1.6–1.6R
20.09Nyiregyhazaliga węgierskaW1:1R
17.09Celtic GlasgowW3:1Z
12.09DEACMagyar KupaW7:0Z
06.09Ujpestliga węgierskaD2:2R
Torreense
Ostatnie mecze: Torreense
DataRywalBoiskoWynikRezultat
15.10SunderlandD1:2xG 0.1–1.8P
10.10TondelaLiga Portugal 2W0:1P
17.09LillestrømW2:1Z
11.09LeixoesLiga Portugal 2D0:0R
05.09Benfica BLiga Portugal 2W2:0Z
29.08VizelaLiga Portugal 2D0:3P

D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek

Tabela

Miejsca drużyn w tabeli: Liga Europy
#DrużynaMZ-R-PBZ–BSPktForma
6Omonia Nikozja22-0-04–06ZZ
7Ferencváros22-0-05–26ZZ
8Olympique Lyon22-0-05–36ZZ
18OFI Kreta21-0-13–23ZP
19Torreense21-0-13–33ZP
20AZ Alkmaar21-0-12–23PZ

wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej

Inne mecze kolejki

Cały terminarz Ligi Europy
18:45Lech Poznań–SunderlandNasz typ:21.64za tym typem 8 z 15 modeli AI1 4.95X 4.022 1.6418:45Juventus Turyn–Stade RennaisNasz typ:H1 (−1)2.03Za tym zakładem — 8 z 16, w tym samym kierunku — jeszcze 31 1.58X 4.132 5.3318:45Dinamo Zagrzeb–NEC NijmegenNasz typ:11.71za tym typem 10 z 14 modeli AI1 1.70X 4.012 4.43