Przejdź do treści
Menu

22 paź

Lech Poznań — Sunderland: typ AI na mecz

Mecz Lech Poznań — Sunderland odbędzie się 22 października. Zakład modeli AI: Sunderland wygra po kursie 1.64 (głosy: 8 z 15).

opublikowano czasu polskiego

Lech Poznań
Sunderland

zakład modeli AI: Sunderland wygra

1.64

zakład modeli AI · Za tym zakładem — 8 z 15, za innymi — 7

Nasze typy piłkarskie do tej pory: 86 trafień · 63 pudła · 5 zwrotów · +3,46 j. Wszystkie wyniki

prawdopodobny wynik

1:112%kurs 7.09

1:2 10%0:2 8%0:1 7%

Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 4 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.

Kursy na mecz

ostatnia aktualizacja linii 18.10 05:20

wynik14.95X4.0221.64 — zgodny z naszym zakładem
liczba goli 2.5O1.81U2.00
obie strzelątak1.77nie1.95
podw. szansa1X2.21121.24X21.18
handicapH1 +11.70H2 −12.11

W ciągu doby linia na wynik stoi: ceny nie drgnęły nawet o jeden krok kursu.

skróty
  • 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
  • O/U — liczba goli powyżej/poniżej linii
  • H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
  • 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — Sunderland: 1.64 → 1.64 od publikacjiZobacz

Ten rynek prawie się nie ruszył: Lech Poznań 4.95 → 4.95, Remis 4.02 → 4.02, Sunderland 1.64 → 1.64.

Lech Poznań4.95 → 4.95Remis4.02 → 4.02Sunderland1.64 → 1.64nasz zakład
1.752.504.005.0017 paź18 paźPublikacja · 1.64Lech Poznań 4.95Remis 4.02Sunderland 1.64

Zmiany kursów

Zmiany kursów na rynku 1X2
KiedyLech PoznańRemisSunderland · nasz zakład
Publikacja naszego zakładu (wygrana: Sunderland) po kursie 1.64
4.95otwarcie4.02otwarcie1.64otwarcie
15 odczytów · kursy się nie zmieniły

Najwięcej modeli AI stawia na zwycięstwo drużyny Sunderland. Podobne zakłady w tym samym kierunku: jeszcze 1 model AI — handicap Sunderland (−1.5). Jeszcze 4 — na to, że obie drużyny strzelą. Pozostałe głosy (3) — inne zakłady: liczbę goli.

Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

Kursy w tej analizie — stan na 17.10 o 22:50 czasu polskiego

W pierwszych dwóch kolejkach Ligi Europy Sunderland zgarnął sześć punktów, Lech Poznań nie ma ani jednego i zajmuje w tabeli 36. miejsce. W pięciu meczach sezonu poznaniacy strzelili 10 goli i stracili 12, a to, co stworzyli i dopuścili, niemal się równoważy (xG 2.2 do 2.34). Sunderland w czterech spotkaniach ma 2.24 do 1.38, czyli pod własną bramką oddaje rywalom wyraźnie mniej sytuacji. Notowania od doby stoją w miejscu i nie drgnęły w żadną stronę.

Z drugiej strony u siebie w lidze Lech wygrał dwa z trzech meczów, zdobywając 2.7 gola na mecz i tracąc 1.3, a w Poznaniu zwykle gra się otwarcie. W końcówce poprzedniego sezonu obie drużyny strzelały tutaj w 88% spotkań i to poważna liczba. Atak Sunderlandu na wyjazdach wyglądał wtedy skromnie — 42% meczów na obcym terenie bez strzelonego gola, więc sama przewaga w jakości sytuacji może nie wystarczyć do trzech punktów.

Gdzie możemy się mylić

Mimo tego ryzyka bliżej nam do formy i bilansu gości. Nasz typ to zwycięstwo Sunderlandu, kurs 1.64.

Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy

Statystyki i forma

Ostatnie mecze

wszystkie rozgrywki · najnowsze u góry
Lech Poznań
Ostatnie mecze: Lech Poznań
DataRywalBoiskoWynikRezultat
15.10Bayer LeverkusenD0:4xG 0.6–5.2P
10.10Śląsk WrocławEkstraklasaW4:1xG 2.1–0.8Z
03.10Energie Cottbusmecz towarzyskiD2:2R
20.09Radomiak RadomEkstraklasaD5:1xG 4.0–1.0Z
17.09Crystal PalaceW0:4P
12.09Górnik ZabrzeEkstraklasaW1:2P
Sunderland
Ostatnie mecze: Sunderland
DataRywalBoiskoWynikRezultat
15.10TorreenseW2:1xG 1.8–0.1Z
10.10Brighton & Hove AlbionPremier LeagueD0:2xG 0.7–1.1P
20.09Manchester CityPremier LeagueW3:5xG 3.6–2.8P
16.09AZ AlkmaarD1:0xG 2.9–1.5Z
12.09ArsenalPremier LeagueD0:2P
08.09Hull CityPuchar Ligi AngielskiejD1:0Z

D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek

Tabela

Miejsca drużyn w tabeli: Liga Europy
#DrużynaMZ-R-PBZ–BSPktForma
8Olympique Lyon22-0-05–36ZZ
9Sunderland22-0-03–16ZZ
10Olympiakos Pireus22-0-03–16ZZ
35Celje20-0-20–50PP
36Lech Poznań20-0-20–80PP

wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej

Inne mecze kolejki

Cały terminarz Ligi Europy
18:45Juventus Turyn–Stade RennaisNasz typ:H1 (−1)2.03Za tym zakładem — 8 z 16, w tym samym kierunku — jeszcze 31 1.58X 4.132 5.3318:45Dinamo Zagrzeb–NEC NijmegenNasz typ:11.71za tym typem 10 z 14 modeli AI1 1.70X 4.012 4.4318:45Sturm Graz–Olympique MarsyliaNasz typ:U 2.52.12za tym typem 6 z 15 modeli AI1 3.46X 3.592 2.02