Przejdź do treści
Menu

Jutro

NEC Nijmegen — Lewski Sofia: typ AI na mecz

Mecz NEC Nijmegen — Lewski Sofia odbędzie się 15 października. Zakład modeli AI: NEC Nijmegen wygra po kursie 1.87 (głosy: 4 z 16, w tę samą stronę — jeszcze 2).

opublikowano czasu polskiego

NEC Nijmegen
Lewski Sofia

zakład modeli AI: NEC Nijmegen wygra

1.87

Teraz 1.81 · 1.87 w chwili publikacji

zakład modeli AI · Za tym zakładem — 4 z 16, w tę samą stronę — jeszcze 2

Panel podzielony

Nasze typy piłkarskie do tej pory: 56 trafień · 34 pudła · 3 zwroty · +10,13 j. Wszystkie wyniki

prawdopodobny wynik

2:011%kurs 9.42

2:1 10%3:0 9%1:1 9%

Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 8 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.

Kursy na mecz

ostatnia aktualizacja linii 14.10 05:20

wynik11.81 — zgodny z naszym zakładem−0.06X3.72+0.0524.13+0.30
suma goli 2.5O1.74−0.01U2.10+0.03
obie strzelątak1.65−0.02nie2.16+0.04
podw. szansa1X1.21−0.03121.25+0.01X21.98+0.07
handicapH1 −12.42−0.14H2 +11.55+0.05

W ciągu 4 dni wygrana: NEC Nijmegen: kurs spadł z 1.87 do 1.81 — pieniądze płyną na gospodarzy.

skróty
  • 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
  • O/U — suma goli powyżej/poniżej linii
  • H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
  • 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — NEC Nijmegen: 1.87 → 1.81 od publikacjiZobacz

Od publikacji kurs naszego zakładu (wygrana: NEC Nijmegen) spadł z 1.87 do 1.81: rynek ocenia go teraz jako bardziej prawdopodobny.

NEC Nijmegen1.87 → 1.81nasz zakładRemis3.67 → 3.72Lewski Sofia3.83 → 4.13
1.752.503.004.0010 paź11 paź12 paź13 paź14 paźPublikacja · 1.87Lewski Sofia 4.13Remis 3.72NEC Nijmegen 1.81

Zmiany kursów

Zmiany kursów na rynku 1X2
KiedyNEC Nijmegen · nasz zakładRemisLewski Sofia
1.81−0.013.72−0.014.13+0.06
1.82−0.013.73+0.044.07+0.01
1.833.69−0.014.06+0.02
1.83−0.043.70+0.034.04+0.20
Publikacja naszego zakładu (wygrana: NEC Nijmegen) po kursie 1.87
1.873.673.84+0.01
1.87otwarcie3.67otwarcie3.83otwarcie
54 odczyty · kursy zmieniły się 5 razy

Największa grupa modeli AI — za zwycięstwo drużyny NEC Nijmegen. Bliskie zakłady w tę samą stronę: jeszcze 2 modele AI — to, że NEC Nijmegen nie przegra i handicap NEC Nijmegen (−1). Jeszcze 4 — za powyżej 2.5 gola. Pozostałe głosy (6) — inne zakłady: „obie strzelą”, handicap Lewski Sofia, podwójną szansę i sumę goli.

  • 4 z 16O 2.5kurs 1.75QwenXiaomi MiMoDots3-NoteNemotron Ultra
  • 4 z 161nasz zakładkurs 1.87KimiDeepSeek FlashSonarNemotron Super
  • 3 z 16BTTS takkurs 1.67DeepSeekGeminiMistral
  • 1 z 161Xw tę samą stronękurs 1.24MiniMax
  • 1 z 16H2 (+1)kurs 1.50ChatGPT
  • 1 z 16X2kurs 1.91Claude
  • 1 z 16U 2.5kurs 2.07GLM
  • 1 z 16H1 (−1)w tę samą stronękurs 2.56Grok

Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

Kursy w tej analizie — stan na 12.10 o 10:42 czasu polskiego

W końcówce poprzedniego sezonu w domowych meczach NEC Nijmegen w 82% spotkań padało powyżej 2.5 gola, a sami gospodarze trafiali niemal zawsze. Inicjatywa wciąż należy do Holendrów: mają przewagę w posiadaniu piłki i oddają 11.5 strzału na mecz, przy 8.8 u Lewskiego Sofia, który celnie uderza średnio raz na spotkanie. Wiosenne liczby po transferach i zmianach trenerów ważą niewiele, a wyjazdowe statystyki Lewskiego zebrano zaledwie z pięciu gier, do tego z rywalami z ligi bułgarskiej, gdzie ekipa z Sofii cztery razy zachowała czyste konto. Kursy nie drgnęły od dwóch dni: połowa szans dla gospodarzy, 24% dla gości.

Gdzie możemy się mylić

Niepokoi start sezonu w wykonaniu gospodarzy. W sześciu meczach ligi holenderskiej i Ligi Europy zespół z Nijmegen strzelił pięć goli, stracił 15 i nie wygrał ani razu, a xG 1.06 do 1.77 pokazuje, że problem nie dotyczy wyłącznie defensywy. Lewski w tym samym okresie strzelił pięć i stracił pięć, a drużyna, która umie usiąść nisko i uderzać z kontry, jest w stanie wywieźć z Nijmegen punkt. Mimo to po stronie miejscowych jest zdecydowanie więcej sytuacji podbramkowych u siebie i stawiamy na zwycięstwo NEC Nijmegen, kurs 1.87.

  • Za zakładem — 4 z 16 modeli AI, w tę samą stronę — jeszcze 2; ponad połowa wybrała coś innego.

Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy

Kontuzje i zawieszenia

odczyt 12.10 10:07
NEC Nijmegen

brak nieobecnych na liście

Lewski Sofia

brak nieobecnych na liście

trenerzy: Dick Schreuder · Julio Velázquez

Ostatnie mecze

wszystkie rozgrywki · najnowsze u góry
NEC Nijmegen
Ostatnie mecze: NEC Nijmegen
DataRywalBoiskoWynikRezultat
10.10Ajax AmsterdamEredivisieW1:1xG 1.1–1.9R
20.09GO Ahead EaglesEredivisieD1:1xG 1.0–2.3R
17.09Juventus TurynW0:5P
12.09CambuurEredivisieW0:3P
08.09ExcelsiorEredivisieD2:2xG 1.4–1.8R
05.09Feyenoord RotterdamEredivisieD1:3xG 0.7–1.1P
Lewski Sofia
Ostatnie mecze: Lewski Sofia
DataRywalBoiskoWynikRezultat
11.10Cherno More Varnaliga bułgarskaW2:0Z
20.09Ludogoretsliga bułgarskaD—
17.09RB SalzburgD0:1P
13.09Botev Vratsaliga bułgarskaW0:0R
09.09CSKA SofiaSuperpucharD2:4P
05.09CSKA 1948liga bułgarskaD1:0Z

D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek

Tabela

UEFA Europa League
Miejsca drużyn w tabeli: Liga Europy
#DrużynaMZ-R-PBZ–BSPktForma
26AZ Alkmaar10-0-10–10P
27Lewski Sofia10-0-10–10P
28Celtic Glasgow10-0-11–30P
35Lech Poznań10-0-10–40P
36NEC Nijmegen10-0-10–50P

wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej

Inne mecze kolejki

Cały terminarz Ligi Europy
21:00Bournemouth–Sturm GrazNasz typ:BTTS tak1.90za tym typem 9 z 16 modeli AI1 1.19X 7.122 12.6421:00Olympique Marsylia–Olympiakos PireusNasz typ:X21.70Za tym zakładem — 7 z 16, w tę samą stronę — jeszcze 31 2.27X 3.502 2.9621:00Stade Rennais–OFI KretaNasz typ:H1 (−1.5)1.75Za tym zakładem — 9 z 16, w tę samą stronę — jeszcze 21 1.24X 6.062 10.78