Przejdź do treści
Menu

22 paź

OFI Kreta — Bayer Leverkusen: typ AI na mecz

Mecz OFI Kreta — Bayer Leverkusen odbędzie się 22 października. Zakład modeli AI: handicap Bayer Leverkusen (−1.5) po kursie 1.98 (głosy: 12 z 15).

opublikowano czasu polskiego

OFI Kreta
Bayer Leverkusen

zakład modeli AI: Handicap Bayer Leverkusen (−1.5)

1.98

Teraz 1.72 · 1.98 w chwili publikacji

zakład modeli AI · Za tym zakładem — 12 z 15, za innymi — 3

Nasze typy piłkarskie do tej pory: 86 trafień · 63 pudła · 5 zwrotów · +3,46 j. Wszystkie wyniki

prawdopodobny wynik

1:110%kurs 9.70

1:2 10%0:2 10%0:1 8%

Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 4 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.

Kursy na mecz

ostatnia aktualizacja linii 18.10 05:20

wynik110.08+1.45X6.06+0.8721.26−0.09
liczba goli 2.5O1.36−0.09U2.92+0.31
obie strzelątak1.72+0.02nie2.03−0.02
podw. szansa1X3.82+0.56121.11−0.05X21.06−0.02
handicapH1 +1.52.12+0.27H2 −1.51.72 — zgodny z naszym zakładem−0.26

W ciągu 2 dni wygrana: OFI Kreta: kurs wzrósł z 8.63 do 10.08 — zakładów na gospodarzy jest mniej.

skróty
  • 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
  • O/U — liczba goli powyżej/poniżej linii
  • H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
  • 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — Bayer Leverkusen −1.5: 1.98 → 1.72 od publikacjiZobacz

Od publikacji kurs naszego zakładu (handicap: Bayer Leverkusen −1.5) spadł z 1.98 do 1.72: rynek ocenia go teraz jako bardziej prawdopodobny. Od 17 paź niższy kurs: Bayer Leverkusen −1.5, 1.98 → 1.72; OFI Kreta +1.5: 1.85 → 2.12.

OFI Kreta +1.51.85 → 2.12Bayer Leverkusen −1.51.98 → 1.72nasz zakład
1.701.801.902.002.1016 paź17 paź18 paźPublikacja · 1.98niższy kurs: Bayer Leverkusen −1.5OFI Kreta +1.5 2.12Bayer Leverkusen −1.5 1.72

Zmiany kursów

Zmiany kursów na rynku Handicap +1.5
KiedyOFI Kreta +1.5Bayer Leverkusen −1.5 · nasz zakład
Publikacja naszego zakładu (handicap: Bayer Leverkusen −1.5) po kursie 1.98
2.12+0.271.72−0.26
1.85otwarcie1.98otwarcie
31 odczytów · kursy zmieniły się 1 raz

Najwięcej modeli AI stawia na handicap Bayer Leverkusen (−1.5). Podobne zakłady w tym samym kierunku: jeszcze 3 modele AI — handicap Bayer Leverkusen (−1). Jeszcze 2 — na powyżej 2.5 gola. Jeszcze jeden — na to, że obie drużyny strzelą.

Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

Kursy w tej analizie — stan na 17.10 o 22:50 czasu polskiego

Bayer w sześciu meczach sezonu strzelił 18 goli i stracił tylko 5, a w oczekiwanych golach notuje 2.85 na mecz przy 1.15 dla rywali. OFI Kreta w tym samym okresie wypracowała zaledwie 0.42 xG, strzeliła dziewięć bramek i straciła siedem, a celnie oddaje 2.8 strzału na spotkanie. Przez dwa dni notowania ruszyły przeciwko Grekom: zwycięstwo gospodarzy podrożało z 8.63 do 10.08, a kurs na gości zjechał do 1.26, co odpowiada mniej więcej 75% szans na wygraną Bayeru. Przy takiej przewadze w kreowaniu okazji i 58% posiadania piłki po stronie Niemców zwycięstwo różnicą co najmniej dwóch bramek staje się realnym punktem odniesienia. Stawiamy na handicap Bayeru Leverkusen (-1.5), kurs 1.98.

Gdzie możemy się mylić

Jest i druga strona tego rachunku. Na wyjazdach Bayer rzadko zachowuje czyste konto, a OFI Kreta u siebie strzela regularnie, więc jeden stracony gol psuje całą kalkulację przy handicapie (-1.5). Trzecia kolejka Ligi Europy w ciepłym klimacie Krety wręcz zachęca do rotacji, a gościom może wystarczyć spokojna wygrana jedną bramką.

Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy

Statystyki i forma

Ostatnie mecze

wszystkie rozgrywki · najnowsze u góry
OFI Kreta
Ostatnie mecze: OFI Kreta
DataRywalBoiskoWynikRezultat
15.10Stade RennaisW1:2xG 0.1–1.5P
10.10AEK Atenyliga greckaW0:3xG 0.2–1.7P
20.09Asteras Tripolisliga greckaD2:2xG 0.9–0.7R
17.09TSG HoffenheimD2:0Z
12.09Olympiakos Pireusliga greckaW1:0Z
09.09Nestos ChrisoupolisPuchar GrecjiD3:0Z
Bayer Leverkusen
Ostatnie mecze: Bayer Leverkusen
DataRywalBoiskoWynikRezultat
15.10Lech PoznańW4:0xG 5.2–0.6Z
10.10FSV Mainz 05BundesligaW4:3xG 1.7–2.9Z
20.09RB LipskBundesligaD2:0xG 2.3–1.0Z
16.09CeljeD2:0xG 1.9–0.9Z
12.09FC AugsburgBundesligaW2:2R
05.09Union BerlinBundesligaD4:0xG 3.1–0.4Z

D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek

Tabela

Miejsca drużyn w tabeli: Liga Europy
#DrużynaMZ-R-PBZ–BSPktForma
1Juventus Turyn22-0-07–16ZZ
2Bayer Leverkusen22-0-06–06ZZ
3Benfica Lizbona22-0-06–16ZZ
17Jagiellonia Białystok21-0-14–33PZ
18OFI Kreta21-0-13–23ZP
19Torreense21-0-13–33ZP

wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej

Inne mecze kolejki

Cały terminarz Ligi Europy
18:45Lech Poznań–SunderlandNasz typ:21.64za tym typem 8 z 15 modeli AI1 4.95X 4.022 1.6418:45Juventus Turyn–Stade RennaisNasz typ:H1 (−1)2.03Za tym zakładem — 8 z 16, w tym samym kierunku — jeszcze 31 1.58X 4.132 5.3318:45Dinamo Zagrzeb–NEC NijmegenNasz typ:11.71za tym typem 10 z 14 modeli AI1 1.70X 4.012 4.43