Przejdź do treści
Menu

22 paź

Omonia Nikozja — Benfica Lizbona: typ AI na mecz

Mecz Omonia Nikozja — Benfica Lizbona odbędzie się 22 października. Zakład modeli AI: handicap Benfica Lizbona (−1) po kursie 1.62 (głosy: 8 z 15, w tym samym kierunku — jeszcze 2).

opublikowano czasu polskiego

Omonia Nikozja
Benfica Lizbona

zakład modeli AI: Handicap Benfica Lizbona (−1)

1.62

Handicap azjatycki: zakład wchodzi przy wygranej drużyny Benfica Lizbona co najmniej dwoma golami; przy wygranej jednym golem — zwrot stawki.

zakład modeli AI · Za tym zakładem — 8 z 15, w tym samym kierunku — jeszcze 2

Nasze typy piłkarskie do tej pory: 86 trafień · 63 pudła · 5 zwrotów · +3,46 j. Wszystkie wyniki

prawdopodobny wynik

1:113%kurs 8.63

0:0 10%0:1 10%0:2 8%

Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 4 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.

Kursy na mecz

ostatnia aktualizacja linii 18.10 05:20

wynik17.22X4.8621.40
liczba goli 3O1.99U1.76
obie strzelątak1.81nie1.92
podw. szansa1X2.93121.17X21.10
handicapH1 +1.51.70H2 −1.52.13

W ciągu doby linia na wynik stoi: ceny nie drgnęły nawet o jeden krok kursu.

skróty
  • 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
  • O/U — liczba goli powyżej/poniżej linii
  • H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
  • 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiOmonia Nikozja 7.22 → 7.22 w ciągu doby · 15 odczytówZobacz

Ten rynek prawie się nie ruszył: Omonia Nikozja 7.22 → 7.22, Remis 4.86 → 4.86, Benfica Lizbona 1.40 → 1.40.

Omonia Nikozja7.22 → 7.22Remis4.86 → 4.86Benfica Lizbona1.40 → 1.40
1.301.752.504.006.0017 paź18 paźOmonia Nikozja 7.22Remis 4.86Benfica Lizbona 1.40

Zmiany kursów

Zmiany kursów na rynku 1X2
KiedyOmonia NikozjaRemisBenfica Lizbona
7.22otwarcie4.86otwarcie1.40otwarcie
15 odczytów · kursy się nie zmieniły

Najwięcej modeli AI stawia na handicap Benfica Lizbona (−1). Podobne zakłady w tym samym kierunku: jeszcze 5 modeli AI — handicap Benfica Lizbona (−1.5) i zwycięstwo drużyny Benfica Lizbona. Jeszcze 2 — na powyżej 2.5 gola. Pozostałe głosy (3) — każdy na własny zakład: handicap Omonia Nikozja, „obie strzelą” i podwójną szansę.

Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

Kursy w tej analizie — stan na 17.10 o 22:50 czasu polskiego

Omonia Nikozja gra u siebie bardzo szczelnie: trzy zwycięstwa z rzędu przy dwóch strzelonych i 0,7 straconego gola na mecz, a w sześciu spotkaniach sezonu Cypryjczycy strzelili 15 bramek i stracili tylko dwie. Zwycięstwo różnicą co najmniej dwóch bramek z takim rywalem to niełatwa sprawa. Benfica Lizbona kreuje jednak sytuacje na innym poziomie: 16 goli strzelonych i pięć straconych, 18,3 strzału na mecz oraz xG 1,89 przy 1,03 u przeciwników. Na wyjazdach Portugalczycy mają dwa zwycięstwa, remis i jedną porażkę, średnio 1,8 gola na mecz. Kurs na ich wygraną trzyma się na 1.40 i przez ostatnią dobę w ogóle się nie ruszył, a handicap (−1) wyceniany jest na 58% szans przy kursie 1.62. Właśnie na ten handicap stawiamy.

Gdzie możemy się mylić

Niepokoi charakter wyjazdowych meczów Benfiki w Lidze Europy: w 59% z nich strzelały obie drużyny, a jeden stracony gol w Nikozji zostawi zakład bez rozliczenia. Średnie z poprzedniego sezonu po transferach i zmianach trenerów niewiele znaczą, a na GSP Omonia potrafiła już nie pozwolić rywalom strzelić.

Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy

Ostatnie mecze

wszystkie rozgrywki · najnowsze u góry
Omonia Nikozja
Ostatnie mecze: Omonia Nikozja
DataRywalBoiskoWynikRezultat
15.10CeljeW3:0xG 2.1–1.0Z
09.10Karmiotissa1. DivisionW3:0Z
20.09Krasava Ypsonas1. DivisionD4:1Z
16.09Celta VigoD1:0xG 0.3–1.2Z
12.09Apollon Limassol1. DivisionD0:0R
07.09Aris1. DivisionW4:1Z
Benfica Lizbona
Ostatnie mecze: Benfica Lizbona
DataRywalBoiskoWynikRezultat
15.10Celtic GlasgowD4:1xG 3.2–1.4Z
11.10Vitória SCliga portugalskaD2:0xG 2.8–0.5Z
20.09FC Portoliga portugalskaW1:3xG 0.8–1.3P
16.09AC MilanW2:0xG 0.6–1.0Z
13.09GIL Vicenteliga portugalskaD3:1Z
09.09Moreirenseliga portugalskaW4:0Z

D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek

Tabela

Miejsca drużyn w tabeli: Liga Europy
#DrużynaMZ-R-PBZ–BSPktForma
2Bayer Leverkusen22-0-06–06ZZ
3Benfica Lizbona22-0-06–16ZZ
4Beşiktaş Stambuł22-0-07–36ZZ
5Bournemouth22-0-05–16ZZ
6Omonia Nikozja22-0-04–06ZZ
7Ferencváros22-0-05–26ZZ

wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej

Gole według minut

sezon ligowy
Omonia Nikozja
  • 0-1500
  • 16-3040
  • 31-4501
  • 46-6020
  • 61-7501
  • 76-9042
Benfica Lizbona
  • 0-1540
  • 16-3040
  • 31-4552
  • 46-6041
  • 61-7532
  • 76-9052

w każdym wierszu: na zielono zdobyte, na szaro stracone — w odcinkach po 15 minut

Inne mecze kolejki

Cały terminarz Ligi Europy
21:00Bournemouth–AC MilanNasz typ:DNB 11.63Za tym zakładem — 5 z 13, w tym samym kierunku — jeszcze 11 2.21X 3.532 3.0921:00TSG Hoffenheim–Olympique LyonNasz typ:X21.81za tym typem 6 z 15 modeli AI1 1.97X 3.892 3.4221:00Celtic Glasgow–Celta VigoNasz typ:BTTS tak1.63za tym typem 5 z 15 modeli AI1 2.93X 3.452 2.34