Przejdź do treści
Menu

Jutro

Stade Rennais — OFI Kreta: typ AI na mecz

Mecz Stade Rennais — OFI Kreta odbędzie się 15 października. Zakład modeli AI: handicap Stade Rennais (−1.5) po kursie 1.75 (głosy: 9 z 16, w tę samą stronę — jeszcze 2).

opublikowano czasu polskiego

Stade Rennais
OFI Kreta

zakład modeli AI: Handicap Stade Rennais (−1.5)

1.75

Teraz 1.70 · 1.75 w chwili publikacji

zakład modeli AI · Za tym zakładem — 9 z 16, w tę samą stronę — jeszcze 2

Nasze typy piłkarskie do tej pory: 56 trafień · 34 pudła · 3 zwroty · +10,13 j. Wszystkie wyniki

prawdopodobny wynik

3:011%kurs 7.76

2:0 10%4:0 9%3:1 8%

Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 8 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.

Kursy na mecz

ostatnia aktualizacja linii 14.10 05:20

wynik11.24−0.01X6.06+0.34210.78+0.70
suma goli 2.5O1.48−0.04U2.56+0.13
obie strzelątak1.94−0.02nie1.80+0.02
podw. szansa1X1.05−0.01121.11−0.01X23.89+0.12
handicapH1 −1.51.70 — zgodny z naszym zakładem−0.05H2 +1.52.15+0.08

W ciągu 4 dni wygrana: OFI Kreta: kurs wzrósł z 10.08 do 10.78 — zakładów na gości jest mniej.

skróty
  • 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
  • O/U — suma goli powyżej/poniżej linii
  • H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
  • 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — Stade Rennais −1.5: 1.75 → 1.70 od publikacjiZobacz

Od publikacji kurs naszego zakładu (handicap: Stade Rennais −1.5) spadł z 1.75 do 1.70: rynek ocenia go teraz jako bardziej prawdopodobny.

Stade Rennais −1.51.75 → 1.70nasz zakładOFI Kreta +1.52.07 → 2.15
1.701.801.902.002.1010 paź11 paź12 paź13 paź14 paźPublikacja · 1.75OFI Kreta +1.5 2.15Stade Rennais −1.5 1.70

Zmiany kursów

Zmiany kursów na rynku Handicap −1.5
KiedyStade Rennais −1.5 · nasz zakładOFI Kreta +1.5
1.702.15+0.01
1.70−0.052.14+0.07
Publikacja naszego zakładu (handicap: Stade Rennais −1.5) po kursie 1.75
1.75+0.012.07−0.01
1.74−0.012.08+0.01
1.75otwarcie2.07otwarcie
54 odczyty · kursy zmieniły się 4 razy

Najwięcej modeli AI — za handicap Stade Rennais (−1.5). Bliskie zakłady w tę samą stronę: jeszcze 2 modele AI — zwycięstwo drużyny Stade Rennais i handicap Stade Rennais (−1). Jeszcze po 2 za powyżej 2.5 gola i za to, że obie drużyny strzelą. Jeszcze jeden — za powyżej 3.5 gola.

  • 9 z 16H1 (−1.5)nasz zakładkurs 1.75ChatGPTGeminiGrokKimiQwenDeepSeek FlashGLMMistralXiaomi MiMo
  • 2 z 16O 2.5kurs 1.52DeepSeekNemotron Ultra
  • 2 z 16BTTS takkurs 1.96ClaudeDots3-Note
  • 1 z 161w tę samą stronękurs 1.26Nemotron Super
  • 1 z 16H1 (−1)w tę samą stronękurs 1.36Sonar
  • 1 z 16O 3.5kurs 2.35MiniMax

Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

Kursy w tej analizie — stan na 12.10 o 10:42 czasu polskiego

Handicap (−1.5) wymaga od Stade Rennais zwycięstwa różnicą co najmniej dwóch bramek, a z tym bywa trudno. U siebie gospodarze zachowują czyste konto tylko w 24% spotkań, a w pięciu pierwszych meczach sezonu strzelili 7 goli i stracili 6. Pomaga jednak rywal: OFI Kreta na wyjazdach traci po 2.5 gola na mecz, a po pierwszych kolejkach Grecy ustępują przeciwnikom we wszystkim — 9.6 strzału wobec 18.8 i 3.2 celnych wobec 6.2. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.26 i sam z siebie prawie nic nie daje, dlatego stawiamy na handicap (−1.5) dla Stade Rennais po kursie 1.75 jako logiczny sposób zagrania faworyta.

Gdzie możemy się mylić

Ryzyko czai się pod drugą bramką. Goście trafiali do siatki w 63% wyjazdowych meczów, a jedno trafienie w odpowiedzi oznaczałoby, że miejscowi muszą zdobyć trzy gole. Niepokoi też xG z początku sezonu — 1.99 dla gospodarzy przy 2.45 — a kalendarz z Ligą Europy zostawia miejsce na rotację w środku tygodnia.

Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy

Kontuzje i zawieszenia

odczyt 12.10 10:07
Stade Rennais

brak nieobecnych na liście

OFI Kreta

brak nieobecnych na liście

trenerzy: F. Haise · C. Kontis

Ostatnie mecze

wszystkie rozgrywki · najnowsze u góry
Stade Rennais
Ostatnie mecze: Stade Rennais
DataRywalBoiskoWynikRezultat
11.10AJ AuxerreLigue 1D4:1xG 2.6–1.8Z
02.10Lavalmecz towarzyskiW0:1P
19.09Olympique LyonLigue 1W0:4xG 1.4–3.1P
16.09Sturm GrazW0:0R
11.09Olympique MarsyliaLigue 1D1:0Z
06.09AngersLigue 1W2:1Z
OFI Kreta
Ostatnie mecze: OFI Kreta
DataRywalBoiskoWynikRezultat
10.10AEK Atenyliga greckaW0:3xG 0.2–1.7P
20.09Asteras Tripolisliga greckaD2:2xG 0.9–0.7R
17.09TSG HoffenheimD2:0Z
12.09Olympiakos Pireusliga greckaW1:0Z
09.09Nestos ChrisoupolisPuchar GrecjiD3:0Z
06.09Kifisialiga greckaD2:0xG 0.7–1.1Z

D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek

Tabela

UEFA Europa League
Miejsca drużyn w tabeli: Liga Europy
#DrużynaMZ-R-PBZ–BSPktForma
8Bayer Leverkusen11-0-02–03Z
9OFI Kreta11-0-02–03Z
10Bournemouth11-0-02–13Z
17Sturm Graz10-1-00–01R
18Stade Rennais10-1-00–01R
19Dinamo Zagrzeb10-1-00–01R

wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej

Inne mecze kolejki

Cały terminarz Ligi Europy
21:00Bournemouth–Sturm GrazNasz typ:BTTS tak1.90za tym typem 9 z 16 modeli AI1 1.19X 7.122 12.6421:00Olympique Marsylia–Olympiakos PireusNasz typ:X21.70Za tym zakładem — 7 z 16, w tę samą stronę — jeszcze 31 2.27X 3.502 2.9621:00TSG Hoffenheim–Beşiktaş StambułNasz typ:X21.84Za tym zakładem — 6 z 16, w tę samą stronę — jeszcze 41 1.93X 3.932 3.43