Przejdź do treści
Menu

Jutro

RB Salzburg — AC Milan: typ AI na mecz

Mecz RB Salzburg — AC Milan odbędzie się 15 października. Zakład modeli AI: AC Milan wygra po kursie 1.82 (głosy: 3 z 16, w tę samą stronę — jeszcze 2).

opublikowano czasu polskiego

RB Salzburg
AC Milan

zakład modeli AI: AC Milan wygra

1.82

zakład modeli AI · Za tym zakładem — 3 z 16, w tę samą stronę — jeszcze 2

Panel podzielony

Nasze typy piłkarskie do tej pory: 56 trafień · 34 pudła · 3 zwroty · +10,13 j. Wszystkie wyniki

prawdopodobny wynik

0:212%kurs 9.44

0:1 10%1:2 10%1:1 10%

Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 9 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.

Kursy na mecz

ostatnia aktualizacja linii 14.10 05:20

wynik13.93X3.86+0.0421.82 — zgodny z naszym zakładem+0.01
suma goli 2.5O1.61−0.02U2.31+0.05
obie strzelątak1.56−0.03nie2.32+0.05
podw. szansa1X1.97121.23−0.01X21.23
handicapH1 +1.51.35H2 −1.53.08+0.03

W ciągu 4 dni linia na wynik stoi: ceny nie drgnęły nawet o jeden krok kursu.

skróty
  • 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
  • O/U — suma goli powyżej/poniżej linii
  • H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
  • 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — AC Milan: 1.82 → 1.82 od publikacjiZobacz

Ten rynek prawie się nie ruszył: RB Salzburg 3.93 → 3.93, Remis 3.82 → 3.86, AC Milan 1.81 → 1.82.

RB Salzburg3.93 → 3.93Remis3.82 → 3.86AC Milan1.81 → 1.82nasz zakład
1.752.503.004.0010 paź11 paź12 paź13 paź14 paźPublikacja · 1.82RB Salzburg 3.93Remis 3.86AC Milan 1.82

Zmiany kursów

Zmiany kursów na rynku 1X2
KiedyRB SalzburgRemisAC Milan · nasz zakład
3.93−0.133.86−0.031.82+0.03
4.06+0.053.89+0.031.79−0.01
4.01+0.053.86−0.031.80−0.01
3.96+0.033.89+0.071.81−0.01
Publikacja naszego zakładu (wygrana: AC Milan) po kursie 1.82
3.933.821.82+0.01
3.93otwarcie3.82otwarcie1.81otwarcie
54 odczyty · kursy zmieniły się 5 razy

Największa grupa modeli AI — za zwycięstwo drużyny AC Milan. Bliskie zakłady w tę samą stronę: jeszcze 2 modele AI — to, że AC Milan nie przegra i handicap AC Milan (−1). Jeszcze 4 — za powyżej 2.5 gola. Pozostałe głosy (7) — inne zakłady: „obie strzelą”, podwójną szansę, sumy goli i remis.

  • 4 z 16O 2.5kurs 1.63GrokKimiDots3-NoteNemotron Ultra
  • 3 z 162nasz zakładkurs 1.82GeminiDeepSeek FlashNemotron Super
  • 2 z 16BTTS takkurs 1.59QwenMistral
  • 2 z 161Xkurs 1.97ClaudeXiaomi MiMo
  • 1 z 16X2w tę samą stronękurs 1.23Sonar
  • 1 z 16U 3kurs 1.77ChatGPT
  • 1 z 16U 2.5kurs 2.26MiniMax
  • 1 z 16H2 (−1)w tę samą stronękurs 2.41DeepSeek
  • 1 z 16Xkurs 3.82GLM

Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

Kursy w tej analizie — stan na 12.10 o 10:41 czasu polskiego

AC Milan przez cały sezon wyraźnie przewyższa rywali tym, co potrafi wykreować: 1.57 xG wobec 0.99 w pięciu meczach z takimi danymi, dziewięć goli w sześciu spotkaniach i zdecydowana przewaga w posiadaniu piłki. Ubiegły sezon dorzuca kolejny argument — 42% wyjazdowych meczów goście zamknęli z czystym kontem. W ostatnim bezpośrednim meczu, w listopadzie 2022 roku w Lidze Mistrzów, AC Milan wygrał 4:0. Kurs 1.82 na zwycięstwo gości stoi nieruchomo od dwóch dni, co odpowiada nieco ponad połowie szans. Jest i druga strona: po pierwszej kolejce Włosi nie mają punktu, bo mecz otwarcia przegrali.

Gdzie możemy się mylić

RB Salzburg u siebie pozostaje bez skazy: dwa zwycięstwa, średnio dwa strzelone gole i ani jednej straconej bramki, do tego cztery mecze bez straty gola w tym sezonie. Domowe wieczory na Red Bull Arenie w ubiegłym sezonie w 69% przypadków kończyły się co najmniej trzema golami, więc powstrzymanie gospodarzy będzie trudniejsze, niż sugeruje kurs. Mimo tego ryzyka stawiamy na zwycięstwo AC Milan, kurs 1.82.

  • Za zakładem — 3 z 16 modeli AI, w tę samą stronę — jeszcze 2; ponad połowa wybrała coś innego.

Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy

Kontuzje i zawieszenia

odczyt 12.10 10:06
RB Salzburg

brak nieobecnych na liście

AC Milan

brak nieobecnych na liście

trenerzy: D. Röhl · Ruben Amorim

Ostatnie mecze

wszystkie rozgrywki · najnowsze u góry
RB Salzburg
Ostatnie mecze: RB Salzburg
DataRywalBoiskoWynikRezultat
10.10Grazer AKBundesligaW0:0xG 1.2–1.6R
02.10FC BW Linzmecz towarzyskiD1:2P
20.09Sturm GrazBundesligaD3:0xG 1.6–0.5Z
17.09Lewski SofiaW1:0Z
11.09RiedBundesligaW1:1R
06.09SKN ST. PoltenpucharW3:0Z
AC Milan
Ostatnie mecze: AC Milan
DataRywalBoiskoWynikRezultat
11.10SassuoloSerie AW1:1xG 1.2–1.3R
20.09LecceSerie AD3:0xG 2.2–0.2Z
16.09Benfica LizbonaD0:2xG 1.0–0.6P
12.09Lazio RzymSerie AW2:2xG 1.3–2.0R
06.09Juventus TurynSerie AW1:1R
28.08VeneziaSerie AD2:0xG 2.2–0.8Z

D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek

Bezpośrednie mecze

ostatnie 2

0–1–1wygrane: RB Salzburg · remisy · wygrane: AC Milan

Ostatnie mecze bezpośrednie
MeczWynikDataRozgrywki
AC Milan — RB Salzburg4:002.11.22Liga Mistrzów
RB Salzburg — AC Milan1:106.09.22Liga Mistrzów

Tabela

UEFA Europa League
Miejsca drużyn w tabeli: Liga Europy
#DrużynaMZ-R-PBZ–BSPktForma
13Olympiakos Pireus11-0-02–13Z
14RB Salzburg11-0-01–03Z
15Sunderland11-0-01–03Z
29TSG Hoffenheim10-0-10–20P
30AC Milan10-0-10–20P
31Celje10-0-10–20P

wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej

Inne mecze kolejki

Cały terminarz Ligi Europy
18:45Olympique Lyon–Crystal PalaceNasz typ:O 2.51.66za tym typem 8 z 16 modeli AI1 2.19X 3.592 3.0718:45AZ Alkmaar–Hapoel Beer SzewaNasz typ:H1 (−1)1.42Za tym zakładem — 2 z 15, w tę samą stronę — jeszcze 31 1.29X 5.572 8.9918:45Lech Poznań–Bayer LeverkusenNasz typ:BTTS tak1.53za tym typem 9 z 16 modeli AI1 4.59X 4.262 1.64