Przejdź do treści
Menu

Jutro

Sparta Praga — Lillestrøm: typ AI na mecz

Mecz Sparta Praga — Lillestrøm odbędzie się 15 października. Zakład modeli AI: handicap Sparta Praga (−1.5) po kursie 2.00 (głosy: 14 z 16).

opublikowano czasu polskiego

Sparta Praga
Lillestrøm

zakład modeli AI: Handicap Sparta Praga (−1.5)

2.00

Teraz 1.95 · 2.00 w chwili publikacji

zakład modeli AI · Za tym zakładem — 14 z 16, za innymi — 2

Nasze typy piłkarskie do tej pory: 56 trafień · 34 pudła · 3 zwroty · +10,13 j. Wszystkie wyniki

prawdopodobny wynik

1:114%kurs 9.27

1:0 11%0:0 10%2:0 9%

Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 9 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.

Kursy na mecz

ostatnia aktualizacja linii 14.10 05:20

wynik11.34−0.01X5.23+0.2227.98+0.29
suma goli 2.5O1.51−0.05U2.44+0.03
obie strzelątak1.80−0.01nie1.94+0.01
podw. szansa1X1.08121.14−0.01X23.18+0.04
handicapH1 −1.51.95 — zgodny z naszym zakładem−0.05H2 +1.51.86+0.05

W ciągu 4 dni wygrana: Lillestrøm: kurs wzrósł z 7.69 do 7.98 — zakładów na gości jest mniej.

skróty
  • 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
  • O/U — suma goli powyżej/poniżej linii
  • H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
  • 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — Sparta Praga −1.5: 2.00 → 1.95 od publikacjiZobacz

Od publikacji kurs naszego zakładu (handicap: Sparta Praga −1.5) spadł z 2.00 do 1.95: rynek ocenia go teraz jako bardziej prawdopodobny.

Sparta Praga −1.52.00 → 1.95nasz zakładLillestrøm +1.51.81 → 1.86
1.801.902.0010 paź11 paź12 paź13 paź14 paźPublikacja · 2.00Sparta Praga −1.5 1.95Lillestrøm +1.5 1.86

Zmiany kursów

Zmiany kursów na rynku Handicap −1.5
KiedySparta Praga −1.5 · nasz zakładLillestrøm +1.5
1.95−0.031.86+0.02
1.981.84+0.01
Publikacja naszego zakładu (handicap: Sparta Praga −1.5) po kursie 2.00
1.98−0.021.83+0.02
2.00otwarcie1.81otwarcie
54 odczyty · kursy zmieniły się 3 razy

Najwięcej modeli AI — za handicap Sparta Praga (−1.5). Pozostałe głosy (2) — każdy na własny zakład: sumę goli i „obie strzelą — nie”.

  • 14 z 16H1 (−1.5)nasz zakładkurs 2.00ChatGPTClaudeDeepSeekGeminiGrokKimiQwenDeepSeek FlashGLMMiniMaxMistralSonarNemotron SuperNemotron Ultra
  • 1 z 16O 2.5kurs 1.56Dots3-Note
  • 1 z 16BTTS niekurs 1.93Xiaomi MiMo

Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

Kursy w tej analizie — stan na 12.10 o 10:41 czasu polskiego

Sparta Praga zaczęła sezon znakomicie: 16 bramek strzelonych i jedna stracona w pięciu oficjalnych meczach, 60,8% posiadania piłki i 21,5 strzału na mecz, z czego siedem celnych. Lillestrøm wygląda znacznie skromniej — 12 goli strzelonych i dziewięć straconych w sześciu spotkaniach, 48,6% posiadania, a w xG Norwegowie są na minusie: 1,5 własnych wobec 2,42 rywali. Kursy rozchodzą się równie wyraźnie, 1.35 na gospodarzy i 7.81 na gości, a zwycięstwo Sparty różnicą co najmniej dwóch bramek ma około połowy szans. W Pradze ma być spokojnie, 14 stopni i niemal bez wiatru, więc nic nie przeszkodzi w utrzymywaniu piłki.

Gdzie możemy się mylić

Handicap (-1.5) nie wybacza jednak ostrożnego otwarcia, a Lillestrøm strzela regularnie i jest w stanie wyszarpać pierwszą bramkę — po niej mecz wygląda zupełnie inaczej. W grupie Ligi Europy rozegrano dopiero jedną kolejkę, składy obu klubów zmieniły się w lecie i nie ma co liczyć na powtórkę domowych rozgromień z poprzedniego sezonu. Mimo to stawiamy na handicap Sparty Pragi (-1.5), kurs 2.00.

Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy

Kontuzje i zawieszenia

odczyt 12.10 10:06
Sparta Praga

brak nieobecnych na liście

Lillestrøm

brak nieobecnych na liście

trenerzy: Brian Priske · H. Ødegaard

Ostatnie mecze

wszystkie rozgrywki · najnowsze u góry
Sparta Praga
Ostatnie mecze: Sparta Praga
DataRywalBoiskoWynikRezultat
11.10Pardubiceliga czeskaD2:0xG 2.4–1.1Z
02.10Vysočina Jihlavamecz towarzyskiD5:3Z
20.09Sigma Olomoucliga czeskaW3:0xG 1.9–0.9Z
16.09Ararat-ArmeniaW4:1Z
12.09Jablonecliga czeskaD2:0Z
09.09Viktoria ŽižkovpucharW5:0Z
Lillestrøm
Ostatnie mecze: Lillestrøm
DataRywalBoiskoWynikRezultat
11.10Moldeliga norweskaD2:2xG 1.7–3.0R
01.10BærumPuchar NorwegiiW5:1Z
20.09Viking Stavangerliga norweskaW0:3P
17.09TorreenseD1:2P
12.09Valerengaliga norweskaD2:0Z
05.09Brann Bergenliga norweskaW2:1xG 1.3–1.9Z

D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek

Tabela

UEFA Europa League
Miejsca drużyn w tabeli: Liga Europy
#DrużynaMZ-R-PBZ–BSPktForma
2Crystal Palace11-0-04–03Z
3Sparta Praga11-0-04–13Z
4Beşiktaş Stambuł11-0-04–13Z
23Anderlecht10-0-11–20P
24Lillestrøm10-0-11–20P
25Celta Vigo10-0-10–10P

wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej

Inne mecze kolejki

Cały terminarz Ligi Europy
18:45Olympique Lyon–Crystal PalaceNasz typ:O 2.51.66za tym typem 8 z 16 modeli AI1 2.19X 3.592 3.0718:45AZ Alkmaar–Hapoel Beer SzewaNasz typ:H1 (−1)1.42Za tym zakładem — 2 z 15, w tę samą stronę — jeszcze 31 1.29X 5.572 8.9918:45Lech Poznań–Bayer LeverkusenNasz typ:BTTS tak1.53za tym typem 9 z 16 modeli AI1 4.59X 4.262 1.64