Przejdź do treści
Menu

22 paź

Sturm Graz — Olympique Marsylia: typ AI na mecz

Mecz Sturm Graz — Olympique Marsylia odbędzie się 22 października. Zakład modeli AI: poniżej 2.5 gola po kursie 2.12 (głosy: 6 z 15).

opublikowano czasu polskiego

Sturm Graz
Olympique Marsylia

zakład modeli AI: Poniżej 2.5 gola

2.12

zakład modeli AI · Za tym zakładem — 6 z 15, za innymi — 9

Panel podzielony

Nasze typy piłkarskie do tej pory: 86 trafień · 63 pudła · 5 zwrotów · +3,46 j. Wszystkie wyniki

prawdopodobny wynik

1:112%kurs 6.69

0:1 11%0:2 11%1:2 10%

Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 4 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.

Kursy na mecz

ostatnia aktualizacja linii 18.10 05:20

wynik13.46X3.5922.02
liczba goli 2.5O1.71U2.12 — zgodny z naszym zakładem
obie strzelątak1.60nie2.23
podw. szansa1X1.77121.29X21.31
handicapH1 +11.37H2 −12.88

W ciągu doby linia na wynik stoi: ceny nie drgnęły nawet o jeden krok kursu.

skróty
  • 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
  • O/U — liczba goli powyżej/poniżej linii
  • H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
  • 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — Poniżej 2.5: 2.12 → 2.12 od publikacjiZobacz

Ten rynek prawie się nie ruszył: Powyżej 2.5 1.71 → 1.71, Poniżej 2.5 2.12 → 2.12.

Powyżej 2.51.71 → 1.71Poniżej 2.52.12 → 2.12nasz zakład
1.701.801.902.002.1017 paź18 paźPublikacja · 2.12Poniżej 2.5 2.12Powyżej 2.5 1.71

Zmiany kursów

Zmiany kursów na rynku Liczba goli 2.5
KiedyPowyżej 2.5Poniżej 2.5 · nasz zakład
Publikacja naszego zakładu (poniżej 2.5 gola) po kursie 2.12
1.71otwarcie2.12otwarcie
15 odczytów · kursy się nie zmieniły

Najwięcej modeli AI stawia na poniżej 2.5 gola. Jeszcze 3 — na to, że Sturm Graz nie przegra. Pozostałe głosy (6) — inne zakłady: „obie strzelą”, podwójną szansę, handicap Sturm Graz, liczbę goli i zwycięstwo drużyny Olympique Marsylia.

Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

Kursy w tej analizie — stan na 17.10 o 22:50 czasu polskiego

Obie ekipy podchodzą do trzeciej kolejki Ligi Europy bez zwycięstwa, a słaby punkt mają ten sam — atak. Domowe mecze Sturmu Graz od końcówki poprzedniego sezonu są ubogie w gole: średnio 2,1 gola, powyżej 2.5 gola padało w niespełna jednej trzeciej spotkań, a w blisko dwóch na pięć gospodarze zachowywali czyste konto. Kadra i sztab trenerski od tego czasu się zmieniły, ale kierunek gry w Grazu pozostał ten sam. Olympique Marsylia nie strzelił na wyjazdach w ponad czterech z dziesięciu meczów, a w rozpoczętym sezonie zdobył sześć bramek w sześciu spotkaniach przy skromnych statystykach strzeleckich. Według kursów mała liczba goli ma 45% szans, czyli niewiele mniej niż połowa. Nasz typ to poniżej 2.5 gola, kurs 2.12.

Gdzie możemy się mylić

Argument przeciwny to defensywa gości. Marsylia straciła 11 bramek w sześciu meczach, a przy takiej obronie jeden wczesny gol potrafi rozciągnąć spotkanie. W domowych meczach Sturmu obie drużyny strzelały w 56% przypadków, a punkty są teraz potrzebne jednym i drugim: po dwóch kolejkach gospodarze mają jeden, goście żadnego. Nikt nie będzie więc ostrożny przez cały mecz.

  • Za zakładem — 6 z 15 modeli AI: to najczęstsza odpowiedź, ale ponad połowa wybrała coś innego.

Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy

Statystyki i forma

Ostatnie mecze

wszystkie rozgrywki · najnowsze u góry
Sturm Graz
Ostatnie mecze: Sturm Graz
DataRywalBoiskoWynikRezultat
15.10BournemouthW0:3xG 0.4–2.9P
10.10Austria ViennaBundesligaW2:0xG 2.5–2.0Z
02.10Floridsdorfer ACmecz towarzyskiD3:1Z
20.09RB SalzburgBundesligaW0:3xG 0.5–1.6P
16.09Stade RennaisD0:0R
13.09LASKBundesligaD2:1Z
Olympique Marsylia
Ostatnie mecze: Olympique Marsylia
DataRywalBoiskoWynikRezultat
15.10Olympiakos PireusD0:1xG 0.9–0.6P
11.10TroyesLigue 1W2:0xG 1.4–1.1Z
20.09Paris Saint-GermainLigue 1D1:2P
17.09Beşiktaş StambułW1:4P
11.09Stade RennaisLigue 1W0:1P
06.09ParisLigue 1D2:3P

D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek

Tabela

Miejsca drużyn w tabeli: Liga Europy
#DrużynaMZ-R-PBZ–BSPktForma
25Hapoel Beer Szewa20-1-11–21RP
26Sturm Graz20-1-10–31RP
27NEC Nijmegen20-1-11–61PR
31Viktoria Pilzno20-0-21–50PP
32Olympique Marsylia20-0-21–50PP
33Celtic Glasgow20-0-22–70PP

wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej

Inne mecze kolejki

Cały terminarz Ligi Europy
18:45Lech Poznań–SunderlandNasz typ:21.64za tym typem 8 z 15 modeli AI1 4.95X 4.022 1.6418:45Juventus Turyn–Stade RennaisNasz typ:H1 (−1)2.03Za tym zakładem — 8 z 16, w tym samym kierunku — jeszcze 31 1.58X 4.132 5.3318:45Dinamo Zagrzeb–NEC NijmegenNasz typ:11.71za tym typem 10 z 14 modeli AI1 1.70X 4.012 4.43