Przejdź do treści
Menu

22 paź

Union Saint-Gilloise — Hapoel Beer Szewa: typ AI na mecz

Mecz Union Saint-Gilloise — Hapoel Beer Szewa odbędzie się 22 października. Zakład modeli AI: Union Saint-Gilloise wygra po kursie 1.34 (głosy: 13 z 15).

opublikowano czasu polskiego

Union Saint-Gilloise
Hapoel Beer Szewa

zakład modeli AI: Union Saint-Gilloise wygra

1.34

zakład modeli AI · Za tym zakładem — 13 z 15, za innymi — 2

Nasze typy piłkarskie do tej pory: 86 trafień · 63 pudła · 5 zwrotów · +3,46 j. Wszystkie wyniki

prawdopodobny wynik

2:014%kurs 7.15

3:0 11%1:0 10%2:1 9%

Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 4 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.

Kursy na mecz

ostatnia aktualizacja linii 18.10 05:20

wynik11.34 — zgodny z naszym zakłademX5.2428.28
liczba goli 3O1.76U1.98
obie strzelątak1.76nie1.96
podw. szansa1X1.08121.14X23.28
handicapH1 −1.51.92H2 +1.51.88

W ciągu doby linia na wynik stoi: ceny nie drgnęły nawet o jeden krok kursu.

skróty
  • 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
  • O/U — liczba goli powyżej/poniżej linii
  • H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
  • 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — Union Saint-Gilloise: 1.34 → 1.34 od publikacjiZobacz

Ten rynek prawie się nie ruszył: Union Saint-Gilloise 1.34 → 1.34, Remis 5.24 → 5.24, Hapoel Beer Szewa 8.28 → 8.28.

Union Saint-Gilloise1.34 → 1.34nasz zakładRemis5.24 → 5.24Hapoel Beer Szewa8.28 → 8.28
1.302.003.005.008.0017 paź18 paźPublikacja · 1.34Hapoel Beer Szewa 8.28Remis 5.24Union Saint-Gilloise 1.34

Zmiany kursów

Zmiany kursów na rynku 1X2
KiedyUnion Saint-Gilloise · nasz zakładRemisHapoel Beer Szewa
Publikacja naszego zakładu (wygrana: Union Saint-Gilloise) po kursie 1.34
1.34otwarcie5.24otwarcie8.28otwarcie
15 odczytów · kursy się nie zmieniły

Najwięcej modeli AI stawia na zwycięstwo drużyny Union Saint-Gilloise. Pozostałe głosy (2) — każdy na własny zakład: „obie strzelą” i „obie strzelą — nie”.

Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

Kursy w tej analizie — stan na 17.10 o 22:50 czasu polskiego

Union Saint-Gilloise od początku sezonu strzelił 15 goli i stracił cztery, przeplatając Ligę Europy z ligą belgijską, a Hapoel Beer Szewa w tym samym okresie ma siedem trafień i sześć straconych bramek. W kreowaniu okazji różnica jest jeszcze wyraźniejsza: Izraelczycy notują 1.48 oczekiwanego gola na mecz i pozwalają na 2.3, a w światło bramki trafiają 3.8 raza, przy 8.3 u Belgów. Po dwóch kolejkach Union ma cztery punkty i 12. miejsce, goście jeden punkt i 24. pozycję. Kursy od doby stoją w miejscu i utrzymują gospodarzy na poziomie 71%.

Gdzie możemy się mylić

Hapoel potrafi jednak zatrzymać piłkę przy sobie (56.3% posiadania), a w poprzednim sezonie w połowie jego meczów na wyjazdach strzelały obie drużyny, więc na grę do jednej bramki jest jeszcze za wcześnie. Mżawka i wiatr w Leuven utrudniają szybką, kombinacyjną grę, a Union za kilka dni znów zagra w Lidze Europy, więc rotacji w pierwszym składzie nie można wykluczyć.

Mimo tego stawiamy na zwycięstwo Union Saint-Gilloise, kurs 1.34.

Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy

Statystyki i forma

Ostatnie mecze

wszystkie rozgrywki · najnowsze u góry
Union Saint-Gilloise
Ostatnie mecze: Union Saint-Gilloise
DataRywalBoiskoWynikRezultat
15.10Real SociedadD1:1xG 1.9–0.8R
11.10OH Leuvenliga belgijskaD1:1xG 1.3–1.3R
20.09Antwerpliga belgijskaW2:0xG 3.3–0.4Z
17.09Viktoria PilznoW3:0Z
12.09Lommel Unitedliga belgijskaD5:0Z
05.09Charleroiliga belgijskaW3:2xG 1.2–2.2Z
Hapoel Beer Szewa
Ostatnie mecze: Hapoel Beer Szewa
DataRywalBoiskoWynikRezultat
15.10AZ AlkmaarW1:2xG 1.1–2.8P
10.10Ironi TiberiasLigat Ha'alW2:0xG 1.9–1.9Z
19.09Ironi Kiryat ShmonaLigat Ha'alD1:0Z
16.09Dinamo ZagrzebD0:0R
13.09Hapoel Petah TikvaLigat Ha'alW2:0Z
07.09Maccabi Tel AvivLigat Ha'alD1:4P

D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek

Tabela

Miejsca drużyn w tabeli: Liga Europy
#DrużynaMZ-R-PBZ–BSPktForma
11Sparta Praga21-1-05–24ZR
12Union Saint-Gilloise21-1-04–14ZR
13Stade Rennais21-1-02–14RZ
24Lewski Sofia20-1-11–21PR
25Hapoel Beer Szewa20-1-11–21RP
26Sturm Graz20-1-10–31RP

wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej

Inne mecze kolejki

Cały terminarz Ligi Europy
18:45Lech Poznań–SunderlandNasz typ:21.64za tym typem 8 z 15 modeli AI1 4.95X 4.022 1.6418:45Juventus Turyn–Stade RennaisNasz typ:H1 (−1)2.03Za tym zakładem — 8 z 16, w tym samym kierunku — jeszcze 31 1.58X 4.132 5.3318:45Dinamo Zagrzeb–NEC NijmegenNasz typ:11.71za tym typem 10 z 14 modeli AI1 1.70X 4.012 4.43