Przejdź do treści
Menu

Jutro

Union Saint-Gilloise — Real Sociedad: typ AI na mecz

Mecz Union Saint-Gilloise — Real Sociedad odbędzie się 15 października. Zakład modeli AI: Union Saint-Gilloise wygra po kursie 2.36 (głosy: 8 z 16).

opublikowano czasu polskiego

Union Saint-Gilloise
Real Sociedad

zakład modeli AI: Union Saint-Gilloise wygra

2.36

Teraz 2.38 · 2.36 w chwili publikacji

zakład modeli AI · Za tym zakładem — 8 z 16, za innymi — 8

Panel podzielony

Nasze typy piłkarskie do tej pory: 56 trafień · 34 pudła · 3 zwroty · +10,13 j. Wszystkie wyniki

prawdopodobny wynik

1:113%kurs 6.52

1:0 12%2:0 11%2:1 10%

Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 9 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.

Kursy na mecz

ostatnia aktualizacja linii 14.10 05:20

wynik12.38 — zgodny z naszym zakładem+0.10X3.57+0.0722.74−0.15
suma goli 2.5O1.68−0.03U2.18+0.06
obie strzelątak1.53−0.05nie2.38+0.11
podw. szansa1X1.43+0.04121.28+0.01X21.55−0.03
handicapH1 −13.64+0.13H2 +11.26−0.01

W ciągu 4 dni wygrana: Union Saint-Gilloise: kurs wzrósł z 2.28 do 2.38 — zakładów na gospodarzy jest mniej.

skróty
  • 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
  • O/U — suma goli powyżej/poniżej linii
  • H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
  • 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — Union Saint-Gilloise: 2.36 → 2.38 od publikacjiZobacz

Od publikacji kurs naszego zakładu (wygrana: Union Saint-Gilloise) wzrósł z 2.36 do 2.38: rynek ocenia go teraz jako mniej prawdopodobny.

Union Saint-Gilloise2.28 → 2.38nasz zakładRemis3.50 → 3.57Real Sociedad2.89 → 2.74
2.503.003.5010 paź11 paź12 paź13 paź14 paźPublikacja · 2.36Remis 3.57Real Sociedad 2.74Union Saint-Gilloise 2.38

Zmiany kursów

Zmiany kursów na rynku 1X2
KiedyUnion Saint-Gilloise · nasz zakładRemisReal Sociedad
2.38−0.013.572.74−0.01
2.39+0.013.572.75
2.38+0.013.57−0.012.75−0.01
2.37+0.013.58+0.032.76−0.01
Publikacja naszego zakładu (wygrana: Union Saint-Gilloise) po kursie 2.36
2.36+0.073.55+0.012.77−0.10
2.29+0.013.54+0.042.87−0.02
2.28otwarcie3.50otwarcie2.89otwarcie
54 odczyty · kursy zmieniły się 6 razy

Najwięcej modeli AI — za zwycięstwo drużyny Union Saint-Gilloise. Jeszcze 4 — za powyżej 2.5 gola. Pozostałe głosy (4) — inne zakłady: „obie strzelą” i „obie strzelą — nie”.

  • 8 z 161nasz zakładkurs 2.36ClaudeKimiGLMMiniMaxMistralDots3-NoteNemotron SuperNemotron Ultra
  • 4 z 16O 2.5kurs 1.71ChatGPTGeminiDeepSeek FlashXiaomi MiMo
  • 3 z 16BTTS takkurs 1.58DeepSeekQwenSonar
  • 1 z 16BTTS niekurs 2.27Grok

Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

Kursy w tej analizie — stan na 12.10 o 10:41 czasu polskiego

W sześciu meczach ligi belgijskiej i Ligi Europy Union Saint-Gilloise strzelił 17 goli i stracił tylko trzy. Belgowie oddają 8.5 strzału celnego na mecz, Real Sociedad 3.6, a w kreowanym xG przewaga jest taka sama: 2.09 do 1.48. Baskowie w pięciu spotkaniach strzelili 10 bramek i stracili 11, a po pierwszej kolejce mają zero punktów przy trzech punktach rywala. Pod koniec poprzedniego sezonu Union zachowywał czyste konto w 65% domowych meczów. Real Sociedad na wyjazdach niemal nigdy nie schodził z boiska bez straconej bramki. Mimo to przez dwa dni kursy przesunęły się w stronę gości: zwycięstwo gospodarzy podrożało z 2.28 do 2.36. Stawiamy właśnie na nie, kurs 2.36.

Gdzie możemy się mylić

Domowe statystyki Uniona pochodzą z poprzedniego sezonu, więc po letnich transferach i zmianach trenerów ważą mniej niż zwykle. Do tego gospodarze przyjmą rywala nie u siebie, a w Leuven. Większe zmartwienie jest z przodu: w wyjazdowych meczach Realu Sociedad obie drużyny strzelały w 79% przypadków, a Baskowie mają w ofensywie dość wykonawców, by ukarać miejscowych przy otwartej grze.

  • Za zakładem — 8 z 16 modeli AI: to najczęstsza odpowiedź, ale druga połowa wybrała coś innego.

Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy

Kontuzje i zawieszenia

odczyt 12.10 10:06
Union Saint-Gilloise

brak nieobecnych na liście

Real Sociedad

brak nieobecnych na liście

trenerzy: David Hubert · P. Matarazzo

Ostatnie mecze

wszystkie rozgrywki · najnowsze u góry
Union Saint-Gilloise
Ostatnie mecze: Union Saint-Gilloise
DataRywalBoiskoWynikRezultat
11.10OH Leuvenliga belgijskaD1:1xG 1.3–1.3R
20.09Antwerpliga belgijskaW2:0xG 3.3–0.4Z
17.09Viktoria PilznoW3:0Z
12.09Lommel Unitedliga belgijskaD5:0Z
05.09Charleroiliga belgijskaW3:2xG 1.2–2.2Z
02.09Sint-Truidenliga belgijskaW3:0xG 2.5–0.8Z
Real Sociedad
Ostatnie mecze: Real Sociedad
DataRywalBoiskoWynikRezultat
11.10Deportivo La CoruñaLaLigaD3:2xG 1.5–2.0Z
02.10Athletic Bilbaomecz towarzyskiD0:1P
20.09ValenciaLaLigaW3:2xG 2.6–1.6Z
17.09BournemouthD1:2P
13.09Atlético MadrytLaLigaD0:3xG 0.3–2.0P
07.09ElcheLaLigaW3:2Z

D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek

Tabela

UEFA Europa League
Miejsca drużyn w tabeli: Liga Europy
#DrużynaMZ-R-PBZ–BSPktForma
4Beşiktaş Stambuł11-0-04–13Z
5Union Saint-Gilloise11-0-03–03Z
6Ferencváros11-0-03–13Z
21Jagiellonia Białystok10-0-11–20P
22Real Sociedad10-0-11–20P
23Anderlecht10-0-11–20P

wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej

Inne mecze kolejki

Cały terminarz Ligi Europy
18:45Olympique Lyon–Crystal PalaceNasz typ:O 2.51.66za tym typem 8 z 16 modeli AI1 2.19X 3.592 3.0718:45AZ Alkmaar–Hapoel Beer SzewaNasz typ:H1 (−1)1.42Za tym zakładem — 2 z 15, w tę samą stronę — jeszcze 31 1.29X 5.572 8.9918:45Lech Poznań–Bayer LeverkusenNasz typ:BTTS tak1.53za tym typem 9 z 16 modeli AI1 4.59X 4.262 1.64