Przejdź do treści
Menu

22 paź

AGF Aarhus — Egnatia Rrogozhinë: typ AI na mecz

Mecz AGF Aarhus — Egnatia Rrogozhinë odbędzie się 22 października. Zakład modeli AI: AGF Aarhus wygra po kursie 1.64 (głosy: 10 z 16).

opublikowano czasu polskiego

AGF Aarhus
Egnatia Rrogozhinë

zakład modeli AI: AGF Aarhus wygra

1.64

zakład modeli AI · Za tym zakładem — 10 z 16, za innymi — 6

Nasze typy piłkarskie do tej pory: 88 trafień · 65 pudeł · 5 zwrotów · +4,14 j. Wszystkie wyniki

prawdopodobny wynik

2:011%kurs 7.55

1:1 10%1:0 10%2:1 10%

Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 2 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.

Kursy na mecz

ostatnia aktualizacja linii 18.10 15:11

wynik11.64 — zgodny z naszym zakłademX4.0425.04
liczba goli 2.5O1.78U2.04
obie strzelątak1.75nie1.96
podw. szansa1X1.17121.23X22.24
handicapH1 −12.07H2 +11.69

W ciągu doby linia na wynik stoi: ceny nie drgnęły nawet o jeden krok kursu.

skróty
  • 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
  • O/U — liczba goli powyżej/poniżej linii
  • H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
  • 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — AGF Aarhus: 1.64 → 1.64 od publikacjiZobacz

Ten rynek prawie się nie ruszył: AGF Aarhus 1.64 → 1.64, Remis 4.04 → 4.04, Egnatia Rrogozhinë 5.04 → 5.04.

AGF Aarhus1.64 → 1.64nasz zakładRemis4.04 → 4.04Egnatia Rrogozhinë5.04 → 5.04
1.752.504.005.0018 paźPublikacja · 1.64Egnatia Rrogozhinë 5.04Remis 4.04AGF Aarhus 1.64

Zmiany kursów

Zmiany kursów na rynku 1X2
KiedyAGF Aarhus · nasz zakładRemisEgnatia Rrogozhinë
Publikacja naszego zakładu (wygrana: AGF Aarhus) po kursie 1.64
1.64otwarcie4.04otwarcie5.04otwarcie
6 odczytów · kursy się nie zmieniły

Najwięcej modeli AI stawia na zwycięstwo drużyny AGF Aarhus. Podobne zakłady w tym samym kierunku: jeszcze 5 modeli AI — handicap AGF Aarhus (−1) i handicap AGF Aarhus (−1.5). Jeszcze 4 — na to, że obie drużyny strzelą. Pozostałe głosy (2) — na handicap Egnatia Rrogozhinë (+1).

Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

Kursy w tej analizie — stan na 18.10 o 14:53 czasu polskiego

AGF Aarhus wchodzi w drugą kolejkę rozpędzony w ofensywie: 11 goli strzelonych i sześć straconych w pięciu oficjalnych meczach sezonu. W poprzednim sezonie u siebie Duńczycy grali widowiskowo — średnio 3 gole na mecz, a powyżej 2.5 gola padło w 60% spotkań. Egnatia Rrogozhinë na wyjeździe prezentuje zupełnie inny obrazek: 2.1 gola na mecz i gra nastawiona na obronę, bo w niskich wynikach Albańczycy czują się najlepiej. Kursy nie drgnęły przez dobę, faworytem bukmacherów pozostaje gospodarz z kursem 1.64.

Gdzie możemy się mylić

Pytanie brzmi, czym rozbić rywala, który na wyjeździe zachował czyste konto w 40% meczów. Jakość sytuacji na razie też przemawia przeciwko miejscowym — 0.99 oczekiwanego gola wobec 1.95 u przeciwników, czyli bramki biorą się ze skuteczności, a ta bywa kapryśna, zwłaszcza przy wietrze 22 km/h. Mimo to stawiamy na zwycięstwo AGF Aarhus.

Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy

Statystyki i forma

Ostatnie mecze

wszystkie rozgrywki · najnowsze u góry
AGF Aarhus
Ostatnie mecze: AGF Aarhus
DataRywalBoiskoWynikRezultat
15.10GentW0:1xG 0.2–2.2P
12.10SonderjyskeSuperligaD3:0xG 1.5–1.6Z
02.10Vendsyssel FFmecz towarzyskiD2:1Z
20.09AC HorsensSuperligaW2:2xG 1.0–1.2R
16.09Skjold SæbyDBU PokalenW6:1Z
13.09NordsjællandSuperligaW0:2xG 1.3–2.8P
Egnatia Rrogozhinë
Ostatnie mecze: Egnatia Rrogozhinë
DataRywalBoiskoWynikRezultat
15.10MidtjyllandD1:1xG 0.6–1.4R
11.10LaciSuperligaW2:0Z
20.09PartizaniSuperligaD2:1Z
13.09AF ElbasaniSuperligaW1:2P
04.09Skenderbeu KorceSuperligaD2:1Z
31.08VoraSuperligaW3:1Z

D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek

Tabela

Miejsca drużyn w tabeli: Liga Konferencji
#DrużynaMZ-R-PBZ–BSPktForma
19Hearts10-1-01–11R
20Egnatia Rrogozhinë10-1-01–11R
21Universitatea Craiova10-1-01–11R
28CSKA Sofia10-0-11–20P
29AGF Aarhus10-0-10–10P
30Thun10-0-10–10P

wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej

21:00AS Monaco–SC FreiburgNasz typ:BTTS tak1.52za tym typem 6 z 16 modeli AI1 2.17X 3.712 3.0821:00Ajax Amsterdam–Atalanta BergamoNasz typ:BTTS tak1.57za tym typem 10 z 16 modeli AI1 2.88X 3.612 2.3321:00Sporting Braga–GentNasz typ:X22.09za tym typem 6 z 16 modeli AI1 1.75X 3.752 4.59