Przejdź do treści
Menu

22 paź

Borac Banja Luka — KuPS Kuopio: typ AI na mecz

Mecz Borac Banja Luka — KuPS Kuopio odbędzie się 22 października. Zakład modeli AI: Borac Banja Luka wygra po kursie 1.89 (głosy: 14 z 15).

opublikowano · zaktualizowano czasu polskiego

Borac Banja Luka
KuPS Kuopio

zakład modeli AI: Borac Banja Luka wygra

1.89

zakład modeli AI · Za tym zakładem — 14 z 15, za innymi — 1

Nasze typy piłkarskie do tej pory: 99 trafień · 74 pudła · 6 zwrotów · +4,43 j. Wszystkie wyniki

prawdopodobny wynik

1:112%kurs 6.45

2:1 10%2:0 9%1:0 9%

Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 5 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.

Kursy na mecz

ostatnia aktualizacja linii 19.10 12:36

wynik11.89 — zgodny z naszym zakłademX3.46−0.0223.95+0.04
liczba goli 2.5O1.92U1.85
obie strzelątak1.76nie1.96
podw. szansa1X1.24121.28X21.84
handicapH1 −12.63H2 +11.42

W ciągu doby wygrana: KuPS Kuopio: kurs wzrósł z 3.91 do 3.95 — zakładów na gości jest mniej.

skróty
  • 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
  • O/U — liczba goli powyżej/poniżej linii
  • H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
  • 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — Borac Banja Luka: 1.89 → 1.89 od publikacjiZobacz

Ten rynek prawie się nie ruszył: Borac Banja Luka 1.89 → 1.89, Remis 3.48 → 3.46, KuPS Kuopio 3.91 → 3.95.

Borac Banja Luka1.89 → 1.89nasz zakładRemis3.48 → 3.46KuPS Kuopio3.91 → 3.95
2.002.503.003.504.0019 paźPublikacja · 1.89KuPS Kuopio 3.95Remis 3.46Borac Banja Luka 1.89

Zmiany kursów

Zmiany kursów na rynku 1X2
KiedyBorac Banja Luka · nasz zakładRemisKuPS Kuopio
Publikacja naszego zakładu (wygrana: Borac Banja Luka) po kursie 1.89
1.893.46−0.023.95+0.04
1.89otwarcie3.48otwarcie3.91otwarcie
4 odczyty · kursy zmieniły się 1 raz

Najwięcej modeli AI stawia na zwycięstwo drużyny Borac Banja Luka. Podobne zakłady w tym samym kierunku: jeszcze 1 model AI — handicap Borac Banja Luka (−1). Jeszcze jeden — na powyżej 2.5 gola.

Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

Kursy w tej analizie — stan na 19.10 o 12:29 czasu polskiego

W końcówce poprzedniego sezonu Borac Banja Luka u siebie rzadko pozwalał rywalom na wiele: średnia liczba goli w jego domowych meczach to 3.4, powyżej 2.5 gola padało w 67% spotkań, a w dużej części z nich gospodarze zachowali czyste konto. KuPS Kuopio na wyjazdach wyglądał znacznie skromniej — 2.2 gola na mecz, powyżej 2.5 gola tylko w 29% spotkań, a w co piątym meczu na wyjeździe Finowie w ogóle nie trafili do siatki. Kursy od doby stoją bez ruchu i faworytem bukmacherów są miejscowi, dlatego stawiamy na zwycięstwo Boraca Banja Luka, kurs 1.89.

Gdzie możemy się mylić

Te średnie dotyczą jednak poprzedniego sezonu, a po letniej przerwie, transferach i zmianach trenerów mają niewielką wagę. W Lidze Konferencji obecny Borac utrzymywał się przy piłce 37% czasu i oddał zaledwie cztery strzały, dwa celne, podczas gdy KuPS w sześciu meczach sezonu dzieli posiadanie niemal po równo z rywalami i oddaje 11.5 strzału na mecz, z czego 3.8 celnych.

Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy

Statystyki i forma

Ostatnie mecze

wszystkie rozgrywki · najnowsze u góry
Borac Banja Luka
Ostatnie mecze: Borac Banja Luka
DataRywalBoiskoWynikRezultat
18.10VeležPremijer LigaW—
15.10Panathinaikos AtenyW1:2xG 0.2–3.8P
10.10BSK Banja LukaPremijer LigaD2:0Z
27.09Vojvodinamecz towarzyskiD1:1k.Z
26.09Radnik Bijeljinamecz towarzyskiD4:3Z
20.09Siroki BrijegPremijer LigaW3:2Z
KuPS Kuopio
Ostatnie mecze: KuPS Kuopio
DataRywalBoiskoWynikRezultat
18.10VPSVeikkausliigaD2:0xG 1.7–0.8Z
15.10TrabzonsporD2:4xG 2.1–3.6P
11.10Inter TurkuVeikkausliigaW0:1xG 0.2–2.5P
08.10AC OuluVeikkausliigaD0:1xG 1.8–0.7P
19.09VPSVeikkausliigaW2:0Z
13.09HJK HelsinkiVeikkausliigaD0:0R

D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek

Tabela

Miejsca drużyn w tabeli: Liga Konferencji
#DrużynaMZ-R-PBZ–BSPktForma
25Ajax Amsterdam10-0-11–20P
26Borac Banja Luka10-0-11–20P
27Lincoln Red Imps10-0-11–20P
30Thun10-0-10–10P
31KuPS Kuopio10-0-12–40P
32Pafos10-0-11–30P

wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej

21:00AS Monaco–SC FreiburgNasz typ:BTTS tak1.52za tym typem 6 z 16 modeli AI1 2.21X 3.512 2.9921:00Ajax Amsterdam–Atalanta BergamoNasz typ:BTTS tak1.57za tym typem 10 z 16 modeli AI1 2.08X 3.732 3.0921:00Sporting Braga–GentNasz typ:X22.09za tym typem 6 z 16 modeli AI1 1.68X 3.652 4.97