Przejdź do treści
Menu

Jutro

Brann Bergen — Lincoln Red Imps: typ AI na mecz

Mecz Brann Bergen — Lincoln Red Imps odbędzie się 15 października. Zakład modeli AI: handicap Brann Bergen (−2.5) po kursie 2.12 (głosy: 4 z 16, w tę samą stronę — jeszcze 4).

opublikowano czasu polskiego

Brann Bergen
Lincoln Red Imps

zakład modeli AI: Handicap Brann Bergen (−2.5)

2.12

zakład modeli AI · Za tym zakładem — 4 z 16, w tę samą stronę — jeszcze 4

Panel podzielony

Nasze typy piłkarskie do tej pory: 56 trafień · 34 pudła · 3 zwroty · +10,13 j. Wszystkie wyniki

prawdopodobny wynik

2:014%kurs 6.65

3:0 12%1:0 9%4:0 8%

Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 8 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.

Kursy na mecz

ostatnia aktualizacja linii 14.10 05:20

wynik11.14X7.76+0.19215.48+0.20
suma goli 3.5O1.93+0.01U1.84
obie strzelątak2.05−0.01nie1.70
podw. szansa1X1.03121.08X25.53+0.17
handicapH1 −2.52.13 — zgodny z naszym zakładem+0.01H2 +2.51.68

W ciągu 4 dni wygrana: Lincoln Red Imps: kurs wzrósł z 15.28 do 15.48 — zakładów na gości jest mniej.

skróty
  • 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
  • O/U — suma goli powyżej/poniżej linii
  • H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
  • 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiLincoln Red Imps 15.28 → 15.48 w ciągu 4 dni · 54 odczytyZobacz

Ten rynek prawie się nie ruszył: Brann Bergen 1.14 → 1.14, Remis 7.57 → 7.76, Lincoln Red Imps 15.28 → 15.48.

Brann Bergen1.14 → 1.14Remis7.57 → 7.76Lincoln Red Imps15.28 → 15.48
1.101.753.005.008.001210 paź11 paź12 paź13 paź14 paźLincoln Red Imps 15.48Remis 7.76Brann Bergen 1.14

Zmiany kursów

Zmiany kursów na rynku 1X2
KiedyBrann BergenRemisLincoln Red Imps
1.14−0.017.76+0.2215.48+0.30
1.15+0.017.54−0.0615.18−0.19
1.147.60−0.0115.37−0.01
1.147.61+0.0415.38+0.10
1.14otwarcie7.57otwarcie15.28otwarcie
54 odczyty · kursy zmieniły się 4 razy

Największa grupa modeli AI — za handicap Brann Bergen (−2.5). Bliskie zakłady w tę samą stronę: jeszcze 4 modele AI — handicap Brann Bergen (−1.5), zwycięstwo drużyny Brann Bergen i handicap Brann Bergen (−2). Jeszcze 4 — za to, że obie drużyny strzelą. Pozostałe głosy (4) — inne zakłady: handicap Lincoln Red Imps, „obie strzelą — nie” i podwójną szansę.

  • 4 z 16BTTS takkurs 2.06ChatGPTDeepSeekQwenDeepSeek Flash
  • 4 z 16H1 (−2.5)nasz zakładkurs 2.12KimiMiniMaxMistralDots3-Note
  • 2 z 16H1 (−1.5)w tę samą stronękurs 1.43SonarNemotron Ultra
  • 2 z 16H2 (+2.5)kurs 1.68ClaudeGLM
  • 1 z 161w tę samą stronękurs 1.14Nemotron Super
  • 1 z 16H1 (−2)w tę samą stronękurs 1.68Grok
  • 1 z 16BTTS niekurs 1.70Gemini
  • 1 z 16X2kurs 5.36Xiaomi MiMo

Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

Kursy w tej analizie — stan na 10.10 o 13:55 czasu polskiego

Mecze Brann Bergen u siebie rzadko bywają ubogie w gole: średnio 3.2 gola w tej roli, a powyżej 2.5 gola padało w 83% tych spotkań. To jednak liczby z końcówki poprzedniego sezonu i po letniej przerwie z transferami ważą mniej niż zwykle. Świeższy argument to kontrola piłki — 63.3% posiadania w pierwszych meczach ligi i Pucharu Norwegii — a Lincoln Red Imps raczej nie utrzyma piłki daleko od własnego pola karnego na dłużej. Kursy nie zostawiają gościom prawie nic: 1.14 na gospodarzy przy 15.28 na Gibraltarczyków. Nasz typ to handicap (-2.5) dla Brann Bergen, kurs 2.12.

Gdzie możemy się mylić

Wątpliwości są konkretne. Sam Brann Bergen zdobył tylko pięć goli w pięciu oficjalnych meczach sezonu i stracił osiem. Lincoln Red Imps na wyjazdach zachowywał czyste konto w połowie spotkań, a w sześciu meczach sezonu strzelił 13 bramek i stracił dwie. Mżawka i wiatr w Bergen to też nie najlepsze tło, by dociskać zamkniętego rywala do trzeciej i czwartej bramki.

  • Za zakładem — 4 z 16 modeli AI, w tę samą stronę — jeszcze 4; druga połowa wybrała coś innego.

Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy

Kontuzje i zawieszenia

odczyt 10.10 13:16
Brann Bergen

brak nieobecnych na liście

Lincoln Red Imps

brak nieobecnych na liście

trenerzy: E. Horneland

Ostatnie mecze

wszystkie rozgrywki · najnowsze u góry
Brann Bergen
Ostatnie mecze: Brann Bergen
DataRywalBoiskoWynikRezultat
09.10Viking Stavangerliga norweskaD0:2xG 2.6–1.3P
02.10Startmecz towarzyskiW1:2P
20.09Bodø/Glimtliga norweskaD2:1Z
16.09OsPuchar NorwegiiW2:1Z
13.09Startliga norweskaW0:2xG 1.1–2.2P
05.09Lillestrømliga norweskaD1:2xG 2.0–1.3P
Lincoln Red Imps
Ostatnie mecze: Lincoln Red Imps
DataRywalBoiskoWynikRezultat
16.09St Joseph S FcPremier DivisionD—
13.09Mons CalpePremier DivisionW1:1R
04.09Europa PointPremier DivisionD4:0Z
30.08Glacis UnitedPremier DivisionW2:0Z
27.08LarneW3:0Z
23.08St Joseph S FcSuperpucharD3:1Z

D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek

Tabela

UEFA Conference League
Miejsca drużyn w tabeli: Liga Konferencji
#DrużynaMZ-R-PBZ–BSPktForma
20Panathinaikos Ateny00-0-00–00
21Brann Bergen00-0-00–00
22Sporting Braga00-0-00–00
34Iberia 199900-0-00–00
35Lincoln Red Imps00-0-00–00
36Riga FC00-0-00–00

wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej

21:00Brighton & Hove Albion–Žalgiris KownoNasz typ:H1 (−3.5)2.02Za tym zakładem — 5 z 16, w tę samą stronę — jeszcze 71 1.02X 21.142 60.7521:00SC Freiburg–JablonecNasz typ:H1 (−1.5)1.85Za tym zakładem — 10 z 16, w tę samą stronę — jeszcze 21 1.27X 5.482 9.9721:00Hearts–NordsjællandNasz typ:12.82Za tym zakładem — 6 z 16, w tę samą stronę — jeszcze 51 3.00X 3.692 2.14