Przejdź do treści
Menu

22 paź

Crvena zvezda Belgrad — FC Kopenhaga: typ AI na mecz

Mecz Crvena zvezda Belgrad — FC Kopenhaga odbędzie się 22 października. Zakład modeli AI: powyżej 2.5 gola po kursie 1.71 (głosy: 11 z 16).

opublikowano czasu polskiego

Crvena zvezda Belgrad
FC Kopenhaga

zakład modeli AI: Powyżej 2.5 gola

1.71

zakład modeli AI · Za tym zakładem — 11 z 16, za innymi — 5

Nasze typy piłkarskie do tej pory: 88 trafień · 65 pudeł · 5 zwrotów · +4,14 j. Wszystkie wyniki

prawdopodobny wynik

1:113%kurs 6.70

2:1 8%1:2 8%0:0 7%

Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 2 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.

Kursy na mecz

ostatnia aktualizacja linii 18.10 15:11

wynik12.48X3.5922.69
liczba goli 2.5O1.71 — zgodny z naszym zakłademU2.15
obie strzelątak1.54nie2.30
podw. szansa1X1.46121.29X21.53
handicapH1 −13.72H2 +11.20

W ciągu 1 dnia linia na wynik stoi: ceny nie drgnęły nawet o jeden krok kursu.

skróty
  • 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
  • O/U — liczba goli powyżej/poniżej linii
  • H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
  • 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — Powyżej 2.5: 1.71 → 1.71 od publikacjiZobacz

Ten rynek prawie się nie ruszył: Powyżej 2.5 1.71 → 1.71, Poniżej 2.5 2.15 → 2.15.

Powyżej 2.51.71 → 1.71nasz zakładPoniżej 2.52.15 → 2.15
1.701.801.902.002.1017 paź18 paźPublikacja · 1.71Poniżej 2.5 2.15Powyżej 2.5 1.71

Zmiany kursów

Zmiany kursów na rynku Liczba goli 2.5
KiedyPowyżej 2.5 · nasz zakładPoniżej 2.5
Publikacja naszego zakładu (powyżej 2.5 gola) po kursie 1.71
1.71otwarcie2.15otwarcie
21 odczytów · kursy się nie zmieniły

Najwięcej modeli AI stawia na powyżej 2.5 gola. Jeszcze 3 — na to, że obie drużyny strzelą. Pozostałe głosy (2) — na zwycięstwo drużyny Crvena zvezda Belgrad.

Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

Kursy w tej analizie — stan na 18.10 o 14:53 czasu polskiego

Crvena zvezda Belgrad strzeliła 11 goli i straciła cztery w sześciu meczach nowego sezonu, FC Kopenhaga ma 10 trafień i dwie straty w pięciu, a oba zespoły wchodzą w ten mecz w ofensywnym rytmie. Bukmacherzy nie wskazują faworyta: kursy na zwycięstwo gospodarzy i zwycięstwo gości są niemal równe, a trzy gole i więcej wyceniane są na 56% szans. Wyrównane siły zwykle oznaczają otwartą grę, tym bardziej że Crvena zvezda po pierwszej kolejce została bez punktu i u siebie będzie musiała iść do przodu. Argumentów dodaje też miniona wiosna: w Belgradzie gospodarze przebijali 2.5 gola w 83% spotkań. Tyle samo uzbierało się w wyjazdowych meczach Duńczyków, choć po letnich transferach i zmianach trenerów te liczby nadają się już tylko na tło. Nasz typ to powyżej 2.5 gola, kurs 1.71.

Gdzie możemy się mylić

Z drugiej strony FC Kopenhaga na starcie sezonu trzy razy zachowała czyste konto, a na wyjazdach, przy jednym zwycięstwie i dwóch remisach, zmieściła się w dwóch strzelonych i jednym straconym golu. Oszczędna gra Duńczyków może utrzymać ten mecz w granicach dwóch bramek. Mżawka w Belgradzie również bardziej sprzyja ciężkiemu tempu niż strzelaninie.

Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy

Ostatnie mecze

wszystkie rozgrywki · najnowsze u góry
Crvena zvezda Belgrad
Ostatnie mecze: Crvena zvezda Belgrad
DataRywalBoiskoWynikRezultat
15.10LuganoW2:3xG 1.2–2.3P
10.10Radnicki 1923SuperligaW3:0xG 2.2–1.4Z
20.09Radnicki NISSuperligaD3:0Z
17.09Železničar PančevoSuperligaW2:1Z
13.09IMT Novi BeogradSuperligaW1:0xG 1.2–0.6Z
10.09Radnik SurdulicaSuperligaW0:0R
FC Kopenhaga
Ostatnie mecze: FC Kopenhaga
DataRywalBoiskoWynikRezultat
15.10Sporting BragaD3:0xG 1.6–0.6Z
11.10MidtjyllandSuperligaW1:2xG 1.7–1.6P
04.10Hamburger SVmecz towarzyskiW0:2P
20.09BrondbySuperligaW1:0xG 2.3–0.7Z
15.09SkovshovedDBU PokalenW3:0Z
11.09AC HorsensSuperligaD2:0Z

D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek

Bezpośrednie mecze

ostatnie 2

0–2–0wygrane: Crvena zvezda Belgrad · remisy · wygrane: FC Kopenhaga

Ostatnie mecze bezpośrednie
MeczWynikDataRozgrywki
FC Kopenhaga — Crvena zvezda Belgrad2:213.08.19Liga Mistrzów
Crvena zvezda Belgrad — FC Kopenhaga1:106.08.19Liga Mistrzów

Tabela

Miejsca drużyn w tabeli: Liga Konferencji
#DrużynaMZ-R-PBZ–BSPktForma
1Brighton & Hove Albion11-0-04–03Z
2FC Kopenhaga11-0-03–03Z
3Trabzonspor11-0-04–23Z
23Jablonec10-0-12–30P
24Crvena zvezda Belgrad10-0-12–30P
25Ajax Amsterdam10-0-11–20P

wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej

18:45Nordsjælland–CSKA SofiaNasz typ:U 2.52.30Za tym zakładem — 8 z 16, w tym samym kierunku — jeszcze 11 1.53X 4.432 5.7118:45Trabzonspor–HeartsNasz typ:O 2.51.62za tym typem 7 z 16 modeli AI1 1.42X 4.802 6.9018:45Jablonec–Brighton & Hove AlbionNasz typ:H2 (−1.5)2.02Za tym zakładem — 11 z 16, w tym samym kierunku — jeszcze 11 7.60X 5.052 1.38