Przejdź do treści
Menu

Jutro

SC Freiburg — Jablonec: typ AI na mecz

Mecz SC Freiburg — Jablonec odbędzie się 15 października. Zakład modeli AI: handicap SC Freiburg (−1.5) po kursie 1.85 (głosy: 10 z 16, w tę samą stronę — jeszcze 2).

opublikowano czasu polskiego

SC Freiburg
Jablonec

zakład modeli AI: Handicap SC Freiburg (−1.5)

1.85

Teraz 1.77 · 1.85 w chwili publikacji

zakład modeli AI · Za tym zakładem — 10 z 16, w tę samą stronę — jeszcze 2

Nasze typy piłkarskie do tej pory: 56 trafień · 34 pudła · 3 zwroty · +10,13 j. Wszystkie wyniki

prawdopodobny wynik

2:012%kurs 6.60

3:0 11%2:1 8%1:0 8%

Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 8 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.

Kursy na mecz

ostatnia aktualizacja linii 14.10 05:20

wynik11.27−0.03X5.48+0.2729.97+1.25
suma goli 2.5O1.50−0.02U2.42+0.04
obie strzelątak1.91+0.02nie1.82−0.01
podw. szansa1X1.05−0.01121.13X23.64+0.16
handicapH1 −1.51.77 — zgodny z naszym zakładem−0.08H2 +1.52.02+0.09

W ciągu 4 dni wygrana: Jablonec: kurs wzrósł z 8.72 do 9.97 — zakładów na gości jest mniej.

skróty
  • 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
  • O/U — suma goli powyżej/poniżej linii
  • H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
  • 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — SC Freiburg −1.5: 1.85 → 1.77 od publikacjiZobacz

Od publikacji kurs naszego zakładu (handicap: SC Freiburg −1.5) spadł z 1.85 do 1.77: rynek ocenia go teraz jako bardziej prawdopodobny.

SC Freiburg −1.51.85 → 1.77nasz zakładJablonec +1.51.93 → 2.02
1.801.902.0010 paź11 paź12 paź13 paź14 paźPublikacja · 1.85Jablonec +1.5 2.02SC Freiburg −1.5 1.77

Zmiany kursów

Zmiany kursów na rynku Handicap −1.5
KiedySC Freiburg −1.5 · nasz zakładJablonec +1.5
1.77−0.012.02+0.02
1.78−0.022.00+0.01
1.80−0.021.99+0.03
1.82−0.031.96+0.04
1.85−0.011.92
1.86+0.011.92−0.01
Publikacja naszego zakładu (handicap: SC Freiburg −1.5) po kursie 1.85
1.85otwarcie1.93otwarcie
54 odczyty · kursy zmieniły się 6 razy

Najwięcej modeli AI — za handicap SC Freiburg (−1.5). Bliskie zakłady w tę samą stronę: jeszcze 2 modele AI — handicap SC Freiburg (−1) i handicap SC Freiburg (−2). Jeszcze 4 — za powyżej 2.5 gola.

  • 10 z 16H1 (−1.5)nasz zakładkurs 1.85ChatGPTClaudeDeepSeekGeminiKimiDeepSeek FlashGLMMistralXiaomi MiMoNemotron Ultra
  • 4 z 16O 2.5kurs 1.52GrokQwenMiniMaxNemotron Super
  • 1 z 16H1 (−1)w tę samą stronękurs 1.43Sonar
  • 1 z 16H1 (−2)w tę samą stronękurs 2.41Dots3-Note

Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

Kursy w tej analizie — stan na 10.10 o 13:55 czasu polskiego

Jablonec wygrał wszystkie trzy mecze u siebie, strzelając po dwa gole i zachowując czyste konto, ale na wyjazdach Czesi mają jedno zwycięstwo i dwie porażki przy 1.3 bramki strzelonej i 1.7 straconej na mecz. SC Freiburg w pięciu spotkaniach Bundesligi i Ligi Konferencji strzelił 16 goli i stracił 4, przy xG 2.33 do 0.92, 21 strzałach i 56.6% posiadania piłki na mecz. Kursy na zwycięstwo gospodarzy wynoszą 1.30, co wskazuje na około 71% szans, a taka przewaga przed własną publicznością rzadko mieści się w jednej bramce. Dlatego stawiamy na handicap (-1.5) dla SC Freiburga, kurs 1.85.

Gdzie możemy się mylić

Ryzyko jest jednak czytelne. Jablonec już trzy razy w tym sezonie zachował czyste konto, a jeśli Czesi cofną się głęboko i będą grać tylko na odbiór, różnicy co najmniej dwóch bramek może nie być.

Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy

Kontuzje i zawieszenia

odczyt 10.10 13:16
SC Freiburg

brak nieobecnych na liście

Jablonec

brak nieobecnych na liście

trenerzy: Julian Schuster · Lubos Kozel

Ostatnie mecze

wszystkie rozgrywki · najnowsze u góry
SC Freiburg
Ostatnie mecze: SC Freiburg
DataRywalBoiskoWynikRezultat
03.10FC Luzernmecz towarzyskiD4:2Z
19.09Eintracht FrankfurtBundesligaW2:2xG 3.1–2.2R
12.09Borussia MönchengladbachBundesligaD5:0xG 2.6–0.2Z
05.09SC PaderbornBundesligaW1:0xG 1.2–0.8Z
30.08Werder BremaBundesligaD4:1xG 2.4–0.5Z
27.08MotherwellD4:1Z
Jablonec
Ostatnie mecze: Jablonec
DataRywalBoiskoWynikRezultat
02.10Dukla PrahapucharW1:0Z
20.09Zlinliga czeskaD1:1xG 1.2–0.4R
12.09Sparta Pragaliga czeskaW0:2xG 0.8–1.3P
09.09Baník Ostravaliga czeskaD3:0xG 2.9–0.8Z
06.09Slovan Liberecliga czeskaD1:2xG 2.5–0.3P
02.09Bohemians 1905liga czeskaW1:1xG 1.1–1.8R

D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek

Tabela

UEFA Conference League
Miejsca drużyn w tabeli: Liga Konferencji
#DrużynaMZ-R-PBZ–BSPktForma
3AS Monaco00-0-00–00
4Jablonec00-0-00–00
5Gent00-0-00–00
6Sint-Truiden00-0-00–00
7SC Freiburg00-0-00–00
8Atalanta Bergamo00-0-00–00

wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej

21:00Brighton & Hove Albion–Žalgiris KownoNasz typ:H1 (−3.5)2.02Za tym zakładem — 5 z 16, w tę samą stronę — jeszcze 71 1.02X 21.142 60.7521:00Hearts–NordsjællandNasz typ:12.82Za tym zakładem — 6 z 16, w tę samą stronę — jeszcze 51 3.00X 3.692 2.1421:00Brann Bergen–Lincoln Red ImpsNasz typ:H1 (−2.5)2.12Za tym zakładem — 4 z 16, w tę samą stronę — jeszcze 41 1.14X 7.762 15.48