Przejdź do treści
Menu

Jutro

Gent — AGF Aarhus: typ AI na mecz

Mecz Gent — AGF Aarhus odbędzie się 15 października. Zakład modeli AI: Gent wygra po kursie 1.62 (głosy: 4 z 16, w tę samą stronę — jeszcze 4).

opublikowano czasu polskiego

Gent
AGF Aarhus

zakład modeli AI: Gent wygra

1.62

Teraz 1.58 · 1.62 w chwili publikacji

zakład modeli AI · Za tym zakładem — 4 z 16, w tę samą stronę — jeszcze 4

Panel podzielony

Nasze typy piłkarskie do tej pory: 56 trafień · 34 pudła · 3 zwroty · +10,13 j. Wszystkie wyniki

prawdopodobny wynik

1:114%kurs 7.22

0:0 10%0:1 10%1:0 9%

Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 8 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.

Kursy na mecz

ostatnia aktualizacja linii 14.10 05:20

wynik11.58 — zgodny z naszym zakładem−0.04X4.10+0.1625.19+0.31
suma goli 2.5O1.83−0.01U1.96+0.03
obie strzelątak1.87+0.02nie1.86−0.01
podw. szansa1X1.15−0.01121.21−0.01X22.31+0.08
handicapH1 −1.52.60−0.16H2 +1.51.47+0.05

W ciągu 4 dni wygrana: Gent: kurs spadł z 1.62 do 1.58 — pieniądze płyną na gospodarzy.

skróty
  • 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
  • O/U — suma goli powyżej/poniżej linii
  • H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
  • 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — Gent: 1.62 → 1.58 od publikacjiZobacz

Od publikacji kurs naszego zakładu (wygrana: Gent) spadł z 1.62 do 1.58: rynek ocenia go teraz jako bardziej prawdopodobny.

Gent1.62 → 1.58nasz zakładRemis3.94 → 4.10AGF Aarhus4.88 → 5.19
1.502.003.004.0010 paź11 paź12 paź13 paź14 paźPublikacja · 1.62AGF Aarhus 5.19Remis 4.10Gent 1.58

Zmiany kursów

Zmiany kursów na rynku 1X2
KiedyGent · nasz zakładRemisAGF Aarhus
1.584.105.19−0.01
1.584.105.20+0.01
1.584.10+0.025.19
1.58−0.014.08+0.065.19+0.10
1.59−0.034.02+0.065.09+0.20
1.623.96+0.024.89+0.01
Publikacja naszego zakładu (wygrana: Gent) po kursie 1.62
1.62otwarcie3.94otwarcie4.88otwarcie
54 odczyty · kursy zmieniły się 6 razy

Największa grupa modeli AI — za zwycięstwo drużyny Gent. Bliskie zakłady w tę samą stronę: jeszcze 4 modele AI — handicap Gent (−1). Jeszcze 7 — za to, że obie drużyny strzelą. Jeszcze jeden — za handicap AGF Aarhus (+1.5).

  • 7 z 16BTTS takkurs 1.85ClaudeDeepSeekKimiQwenXiaomi MiMoDots3-NoteNemotron Ultra
  • 4 z 161nasz zakładkurs 1.62ChatGPTGeminiMistralSonar
  • 4 z 16H1 (−1)w tę samą stronękurs 2.09GrokDeepSeek FlashGLMNemotron Super
  • 1 z 16H2 (+1.5)kurs 1.42MiniMax

Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

Kursy w tej analizie — stan na 10.10 o 13:55 czasu polskiego

KAA Gent wchodzi w ten mecz w dobrym rytmie. W sześciu oficjalnych spotkaniach ligi belgijskiej i Ligi Konferencji strzelił 12 goli i stracił pięć, a cztery razy zachował czyste konto. Bilans AGF Aarhus jest znacznie skromniejszy: 10 trafień i dziewięć straconych bramek w pięciu meczach ligi i Pucharu Danii, a pod jego bramką rywale tworzyli więcej (1.73 xG), niż on sam wykreował (1.35). Nasz typ to zwycięstwo KAA Gent przy kursie 1.62, zwycięstwo gości wyceniane jest na 4.88.

Gdzie możemy się mylić

Na zdecydowanego faworyta gospodarze jednak nie wyglądają. Utrzymują się przy piłce tylko 44.8% czasu i spokojnie oddają inicjatywę, a AGF Aarhus przy 54% posiadania potrafi długo trzymać piłkę przeciwko rywalowi, który nie upiera się przy kontroli. Duńczycy w wyjazdowych meczach końcówki poprzedniego sezonu niemal zawsze znajdowali swojego gola i to jest tu główne zagrożenie. Liczby obu drużyn pochodzą przy tym z krótkich fragmentów nowego sezonu, a wnioski z pięciu czy sześciu spotkań przy odświeżonych składach łatwo okazują się pochopne.

  • Za zakładem — 4 z 16 modeli AI, w tę samą stronę — jeszcze 4; druga połowa wybrała coś innego.

Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy

Kontuzje i zawieszenia

odczyt 10.10 13:16
Gent

brak nieobecnych na liście

AGF Aarhus

brak nieobecnych na liście

trenerzy: Rik De Mil · Jakob Poulsen

Ostatnie mecze

wszystkie rozgrywki · najnowsze u góry
Gent
Ostatnie mecze: Gent
DataRywalBoiskoWynikRezultat
18.09Standard Liegeliga belgijskaD2:1xG 1.3–1.1Z
13.09Genkliga belgijskaW1:1xG 0.9–0.9R
06.09Cercle Bruggeliga belgijskaW3:0xG 1.2–0.5Z
03.09OH Leuvenliga belgijskaD1:0xG 1.0–0.5Z
30.08Club Bruggeliga belgijskaD2:1xG 1.4–0.7Z
27.08HibernianW3:2Z
AGF Aarhus
Ostatnie mecze: AGF Aarhus
DataRywalBoiskoWynikRezultat
02.10Vendsyssel FFmecz towarzyskiD2:1Z
20.09AC HorsensSuperligaW2:2xG 1.0–1.2R
16.09Skjold SæbyDBU PokalenW6:1Z
13.09NordsjællandSuperligaW0:2xG 1.3–2.8P
05.09SilkeborgSuperligaD2:2xG 1.9–1.2R
02.09MidtjyllandSuperligaD0:2xG 1.2–1.7P

D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek

Tabela

UEFA Conference League
Miejsca drużyn w tabeli: Liga Konferencji
#DrużynaMZ-R-PBZ–BSPktForma
4Jablonec00-0-00–00
5Gent00-0-00–00
6Sint-Truiden00-0-00–00
15Pafos00-0-00–00
16AGF Aarhus00-0-00–00
17FC Kopenhaga00-0-00–00

wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej

18:45Lugano–Crvena zvezda BelgradNasz typ:O 2.51.69za tym typem 4 z 16 modeli AI1 2.75X 3.492 2.3718:45Hajduk Split–Ajax AmsterdamNasz typ:BTTS tak1.69za tym typem 10 z 16 modeli AI1 5.60X 4.502 1.4918:45Panathinaikos Ateny–Borac Banja LukaNasz typ:H1 (−1.5)1.86Za tym zakładem — 7 z 16, w tę samą stronę — jeszcze 61 1.21X 6.252 11.98