Jutro
Hearts — Nordsjælland: typ AI na mecz
Mecz Hearts — Nordsjælland odbędzie się 15 października. Zakład modeli AI: Hearts wygra po kursie 2.82 (głosy: 6 z 16, w tę samą stronę — jeszcze 5).
- Liga Konferencji, kolejka 1 z 6
- +10°, bezchmurnie
- Tynecastle Park, Edynburg
opublikowano czasu polskiego


zakład modeli AI: Hearts wygra
2.82Teraz 3.00 · 2.82 w chwili publikacji
zakład modeli AI · Za tym zakładem — 6 z 16, w tę samą stronę — jeszcze 5
Nasze typy piłkarskie do tej pory: 56 trafień · 34 pudła · 3 zwroty · +10,13 j. Wszystkie wyniki
prawdopodobny wynik
1:0 11%0:0 10%2:0 10%
Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 8 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.
Kursy na mecz
W ciągu 4 dni wygrana: Hearts: kurs wzrósł z 2.82 do 3.00 — zakładów na gospodarzy jest mniej.
skróty
- 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
- O/U — suma goli powyżej/poniżej linii
- H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
- 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — Hearts: 2.82 → 3.00 od publikacjiZobacz
Od publikacji kurs naszego zakładu (wygrana: Hearts) wzrósł z 2.82 do 3.00: rynek ocenia go teraz jako mniej prawdopodobny.
Zmiany kursów
| Kiedy | Hearts · nasz zakład | Remis | Nordsjælland |
|---|---|---|---|
| 3.00−0.01 | 3.69−0.01 | 2.14+0.01 | |
| 3.01+0.01 | 3.70+0.01 | 2.13−0.01 | |
| 3.00+0.20 | 3.69+0.07 | 2.14−0.13 | |
| 2.80−0.02 | 3.62+0.01 | 2.27+0.01 | |
| Publikacja naszego zakładu (wygrana: Hearts) po kursie 2.82 | |||
| 2.82otwarcie | 3.61otwarcie | 2.26otwarcie | |
Typ modeli AI i analiza
Najwięcej modeli AI — za zwycięstwo drużyny Hearts. Bliskie zakłady w tę samą stronę: jeszcze 5 modeli AI — to, że Hearts nie przegra i handicap Hearts (+1). Jeszcze 4 — za to, że obie drużyny strzelą. Jeszcze jeden — za to, że co najmniej jedna drużyna nie strzeli.
- 6 z 161nasz zakładkurs 2.82ClaudeKimiDeepSeek FlashMiniMax
Dots3-NoteNemotron Super - 4 z 16BTTS takkurs 1.47DeepSeek
GrokMistralXiaomi MiMo - 4 z 161Xw tę samą stronękurs 1.60ChatGPT
GeminiQwen
Sonar - 1 z 16H1 (+1)w tę samą stronękurs 1.29Nemotron Ultra
- 1 z 16BTTS niekurs 2.55
GLM
Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.
Kursy w tej analizie — stan na 10.10 o 13:55 czasu polskiego
Faworytem bukmacherów są goście, a pod względem jakości sytuacji w rozpoczętym sezonie Duńczycy również są z przodu: 2,06 xG na mecz wobec 1,58. Domowe liczby Heart of Midlothian pochodzą z końcówki poprzedniego sezonu i po letnich transferach nadają się wyłącznie jako tło. Świeże mecze mówią jednak na korzyść gospodarzy. W sześciu oficjalnych spotkaniach nowego sezonu Heart of Midlothian zdobył 12 goli i stracił sześć, utrzymuje 59% piłki i celuje w światło bramki 5,2 raza na mecz, podczas gdy Nordsjælland przy nawet większej liczbie strzałów notuje 3,5 celnego. Wyjazdy Duńczyków to zupełnie inna historia niż gra u siebie: trzy domowe zwycięstwa przy czterech strzelonych i zerze straconych bramek, a na obcych boiskach średnio 1,7 gola strzelonego i jeden stracony.
Gdzie możemy się mylić
Pierwszy mecz po przerwie to loteria pod względem rytmu, a wyjazdowa seria Nordsjælland w tym sezonie to potwierdza: dwa zwycięstwa i jedna porażka. Nasz typ to zwycięstwo Heart of Midlothian, kurs 2.82. Ryzyko jest oczywiste — jeśli goście utrzymają obecną skuteczność w ataku, miejscowi będą musieli wygrać w otwartej wymianie ciosów, a nie dzięki kontroli.
- Bukmacherzy: więcej szans na zwycięstwo drużyny Nordsjælland.
Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy
Statystyki i forma
Kontuzje i zawieszenia
brak nieobecnych na liście
brak nieobecnych na liście
trenerzy: Wouter Vrancken · J. Olsen
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Boisko | Wynik | Rezultat |
|---|---|---|---|---|
| 19.09 | Kilmarnockliga szkocka | W | 1:1xG 1.8–0.2 | R |
| 15.09 | Falkirkliga szkocka | W | 1:2xG 1.7–2.0 | P |
| 11.09 | StenhousemuirPuchar Ligi Angielskiej | W | 3:0 | Z |
| 06.09 | Dundeeliga szkocka | D | 2:1xG 1.9–0.5 | Z |
| 03.09 | Hibernianliga szkocka | W | 3:1xG 0.8–1.7 | Z |
| 29.08 | ST Johnstoneliga szkocka | D | 2:1xG 1.7–1.2 | Z |
| Data | Rywal | Boisko | Wynik | Rezultat |
|---|---|---|---|---|
| 09.10 | OdenseSuperliga | D | 0:0xG 2.0–0.4 | R |
| 03.10 | Malmo FFmecz towarzyski | W | 0:3 | P |
| 20.09 | ViborgSuperliga | W | 1:4xG 1.3–2.6 | P |
| 16.09 | VatansporDBU Pokalen | W | 3:0 | Z |
| 13.09 | AGF AarhusSuperliga | D | 2:0xG 2.8–1.3 | Z |
| 07.09 | MidtjyllandSuperliga | W | 2:2xG 2.1–1.9 | R |
D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek
Tabela
| # | Drużyna | M | Z-R-P | BZ–BS | Pkt | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 | Midtjylland | 0 | 0-0-0 | 0–0 | 0 | |
| 19 | Nordsjælland | 0 | 0-0-0 | 0–0 | 0 | |
| 20 | Panathinaikos Ateny | 0 | 0-0-0 | 0–0 | 0 | |
| 22 | Sporting Braga | 0 | 0-0-0 | 0–0 | 0 | |
| 23 | Hearts | 0 | 0-0-0 | 0–0 | 0 | |
| 24 | Lugano | 0 | 0-0-0 | 0–0 | 0 |
wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej