22 paź
Inter Club d'Escaldes — Universitatea Craiova: typ AI na mecz
Mecz Inter Club d'Escaldes — Universitatea Craiova odbędzie się 22 października. Zakład modeli AI: handicap Universitatea Craiova (−1) po kursie 1.94 (głosy: 12 z 16, w tym samym kierunku — jeszcze 3).
- Liga Konferencji, kolejka 2 z 6
- +12°, pochmurno
- Centre d'Entrenament de la FAF 1, Santa Coloma
opublikowano czasu polskiego


zakład modeli AI: Handicap Universitatea Craiova (−1)
1.94Teraz 1.87 · 1.94 w chwili publikacji
Handicap azjatycki: zakład wchodzi przy wygranej drużyny Universitatea Craiova co najmniej dwoma golami; przy wygranej jednym golem — zwrot stawki.
zakład modeli AI · Za tym zakładem — 12 z 16, w tym samym kierunku — jeszcze 3
Nasze typy piłkarskie do tej pory: 88 trafień · 65 pudeł · 5 zwrotów · +4,14 j. Wszystkie wyniki
prawdopodobny wynik
0:2 12%0:1 12%1:2 10%
Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 2 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.
Kursy na mecz
W ciągu doby wygrana: Inter Club d'Escaldes: kurs wzrósł z 6.06 do 6.52 — zakładów na gospodarzy jest mniej.
skróty
- 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
- O/U — liczba goli powyżej/poniżej linii
- H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
- 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — Universitatea Craiova −1: 1.94 → 1.87 od publikacjiZobacz
Od publikacji kurs naszego zakładu (handicap: Universitatea Craiova −1) spadł z 1.94 do 1.87: rynek ocenia go teraz jako bardziej prawdopodobny.
Zmiany kursów
| Kiedy | Inter Club d'Escaldes +1 | Universitatea Craiova −1 · nasz zakład |
|---|---|---|
| Publikacja naszego zakładu (handicap: Universitatea Craiova −1) po kursie 1.94 | ||
| 1.86+0.07 | 1.87−0.07 | |
| 1.79otwarcie | 1.94otwarcie | |
Typ modeli AI i analiza
Najwięcej modeli AI stawia na handicap Universitatea Craiova (−1). Podobne zakłady w tym samym kierunku: jeszcze 6 modeli AI — zwycięstwo drużyny Universitatea Craiova i handicap Universitatea Craiova (−1.5). Jeszcze jeden — na to, że co najmniej jedna drużyna nie strzeli.
- 9 z 16H2 (−1)nasz zakładkurs 1.94DeepSeek
Gemini
GrokQwenDeepSeek Flash
GLMMiniMax
Dots3-NoteNemotron Ultra - 3 z 162w tym samym kierunkukurs 1.54ChatGPT
SonarNemotron Super - 3 z 16H2 (−1.5)w tym samym kierunkukurs 2.55KimiMistralXiaomi MiMo
- 1 z 16BTTS niekurs 1.77Claude
Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.
Kursy w tej analizie — stan na 18.10 o 14:53 czasu polskiego
Universitatea Craiova przyjeżdża do Andory w roli zdecydowanego faworyta i liczby to potwierdzają. W pięciu oficjalnych meczach sezonu Rumuni strzelili 12 goli i stracili tylko jednego, oddając po 18 strzałów na mecz, w tym 7.2 celnych, przy xG 1.86 do 0.76. U Inter Club d'Escaldes bilans jest odwrotny: dziewięć prób i zaledwie jedna celna, a w spotkaniu z pomiarem xG wyszło 0.46 do 1.45.
Kursy w ciągu doby poszły w tym samym kierunku. Goście potanieli z 1.58 do 1.54, gospodarze podrożeli z 6.06 do 6.52, a handicap (-1) wyceniany jest już na niemal równe szanse. Nasz typ to handicap (-1) na Universitatea Craiova, kurs 1.94.
Gdzie możemy się mylić
Zastrzeżenie jest jedno: na wyjazdach Craiova gra znacznie ostrożniej. Jej mecze na obcych terenach kręcą się wokół 2.4 gola, powyżej 2.5 gola padło tylko w 20% przypadków, a w 60% trafiali też rywale. Przed własną publicznością Inter Club d'Escaldes niemal zawsze odpowiada przynajmniej jednym golem, i jeśli goście ograniczą się do kontroli piłki na ciasnym boisku w Santa Colomie, minimalne zwycięstwo zostawi ten typ bez wygranej.
Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy
Statystyki i forma
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Boisko | Wynik | Rezultat |
|---|---|---|---|---|
| 15.10 | Mjällby | W | 0:2xG 0.5–1.4 | P |
| 10.10 | Ordino1a Divisió | W | 4:0 | Z |
| 03.10 | Rodezmecz towarzyski | W | 0:2 | P |
| 20.09 | Ranger's1a Divisió | D | 3:0 | Z |
| 13.09 | Carroi1a Divisió | D | 3:0 | Z |
| 09.09 | Atlètic Club d'EscaldesSuperpuchar | D | 2:0 | Z |
| Data | Rywal | Boisko | Wynik | Rezultat |
|---|---|---|---|---|
| 15.10 | Getafe | D | 1:1xG 0.6–1.4 | R |
| 11.10 | CsikszeredaLiga I | W | 1:0xG 2.4–0.5 | Z |
| 04.10 | Slatinamecz towarzyski | W | 4:0 | Z |
| 19.09 | FCSBLiga I | D | 5:0xG 3.1–0.6 | Z |
| 13.09 | Corvinul HunedoaraLiga I | W | 1:0xG 1.1–0.6 | Z |
| 07.09 | Universitatea ClujLiga I | D | 4:0xG 2.0–0.7 | Z |
D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek
Tabela
| # | Drużyna | M | Z-R-P | BZ–BS | Pkt | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20 | Egnatia Rrogozhinë | 1 | 0-1-0 | 1–1 | 1 | R |
| 21 | Universitatea Craiova | 1 | 0-1-0 | 1–1 | 1 | R |
| 22 | Riga FC | 1 | 0-1-0 | 1–1 | 1 | R |
| 32 | Pafos | 1 | 0-0-1 | 1–3 | 0 | P |
| 33 | Inter Club d'Escaldes | 1 | 0-0-1 | 0–2 | 0 | P |
| 34 | Iberia 1999 | 1 | 0-0-1 | 0–2 | 0 | P |
wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej