Przejdź do treści
Menu

22 paź

Jablonec — Brighton & Hove Albion: typ AI na mecz

Mecz Jablonec — Brighton & Hove Albion odbędzie się 22 października. Zakład modeli AI: handicap Brighton & Hove Albion (−1.5) po kursie 2.02 (głosy: 11 z 16, w tym samym kierunku — jeszcze 1).

opublikowano czasu polskiego

Jablonec
Brighton & Hove Albion

zakład modeli AI: Handicap Brighton & Hove Albion (−1.5)

2.02

zakład modeli AI · Za tym zakładem — 11 z 16, w tym samym kierunku — jeszcze 1

Nasze typy piłkarskie do tej pory: 88 trafień · 65 pudeł · 5 zwrotów · +4,14 j. Wszystkie wyniki

prawdopodobny wynik

1:111%kurs 9.40

0:2 10%1:2 10%0:1 9%

Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 2 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.

Kursy na mecz

ostatnia aktualizacja linii 18.10 15:11

wynik17.60X5.0521.38
liczba goli 3O1.72U1.93
obie strzelątak1.69nie2.04
podw. szansa1X3.01121.17X21.08
handicapH1 +1.51.75H2 −1.52.02 — zgodny z naszym zakładem

W ciągu 1 dnia linia na wynik stoi: ceny nie drgnęły nawet o jeden krok kursu.

skróty
  • 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
  • O/U — liczba goli powyżej/poniżej linii
  • H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
  • 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — Brighton & Hove Albion −1.5: 2.02 → 2.02 od publikacjiZobacz

Ten rynek prawie się nie ruszył: Jablonec +1.5 1.75 → 1.75, Brighton & Hove Albion −1.5 2.02 → 2.02.

Jablonec +1.51.75 → 1.75Brighton & Hove Albion −1.52.02 → 2.02nasz zakład
1.801.902.0017 paź18 paźPublikacja · 2.022.021.75

Zmiany kursów

Zmiany kursów na rynku Handicap +1.5
KiedyJablonec +1.5Brighton & Hove Albion −1.5 · nasz zakład
Publikacja naszego zakładu (handicap: Brighton & Hove Albion −1.5) po kursie 2.02
1.75otwarcie2.02otwarcie
21 odczytów · kursy się nie zmieniły

Najwięcej modeli AI stawia na handicap Brighton & Hove Albion (−1.5). Podobne zakłady w tym samym kierunku: jeszcze 5 modeli AI — handicap Brighton & Hove Albion (−1) i zwycięstwo drużyny Brighton & Hove Albion. Jeszcze 2 — na powyżej 2.5 gola. Pozostałe głosy (2) — każdy na własny zakład: „obie strzelą” i handicap Jablonec.

Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

Kursy w tej analizie — stan na 18.10 o 14:53 czasu polskiego

Kursy na zwycięstwo gości wynoszą 1.38, a dane tylko to potwierdzają. W sześciu meczach sezonu Brighton & Hove Albion strzelił 18 goli i stracił trzy, ma xG 2.35 wobec 1.24, oddaje 20.8 strzału na mecz i kontroluje piłkę. Jablonec w tych samych sześciu spotkaniach zdobył osiem bramek przy sześciu straconych, z xG ledwie powyżej jedności. Po pierwszej kolejce Czesi zamykają swoją tabelę bez punktu, a Brighton & Hove Albion jest na jej czele. Przy takiej przewadze w strzałach i posiadaniu handicap (-1.5) na wyjeździe jest w zasięgu, dlatego stawiamy na Brighton & Hove Albion z handicapem (-1.5), kurs 2.02.

Gdzie możemy się mylić

A co, jeśli Jablonec wyszarpie bramkę i cofnie się głęboko? Na koniec zeszłego sezonu Czesi wygrali u siebie wszystkie trzy mecze i nie stracili w nich gola — to jedyne, co działa u nich naprawdę stabilnie. Brighton & Hove Albion na wyjazdach też rzadko gra na zero z tyłu: czyste konto zachował w 26% takich spotkań, a w 53% strzelały obie drużyny. Zwycięstwo różnicą jednej bramki nie wystarczy, by typ był trafiony.

Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy

Statystyki i forma

Ostatnie mecze

wszystkie rozgrywki · najnowsze u góry
Jablonec
Ostatnie mecze: Jablonec
DataRywalBoiskoWynikRezultat
15.10SC FreiburgW2:3xG 1.2–1.9P
10.10Zbrojovka Brnoliga czeskaW1:0xG 1.3–0.6Z
02.10Dukla PrahapucharW1:0Z
20.09Zlinliga czeskaD1:1xG 1.2–0.4R
12.09Sparta Pragaliga czeskaW0:2xG 0.8–1.3P
09.09Baník Ostravaliga czeskaD3:0xG 2.9–0.8Z
Brighton & Hove Albion
Ostatnie mecze: Brighton & Hove Albion
DataRywalBoiskoWynikRezultat
15.10Žalgiris KownoD4:0xG 4.0–0.0Z
10.10SunderlandPremier LeagueW2:0xG 1.4–0.7Z
19.09ArsenalPremier LeagueD3:0xG 1.3–1.6Z
16.09Manchester UnitedPuchar Ligi AngielskiejW3:2Z
13.09Coventry CityPremier LeagueW5:0xG 2.8–1.3Z
05.09Leeds UnitedPremier LeagueD1:1xG 2.2–2.5R

D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek

Tabela

Miejsca drużyn w tabeli: Liga Konferencji
#DrużynaMZ-R-PBZ–BSPktForma
1Brighton & Hove Albion11-0-04–03Z
2FC Kopenhaga11-0-03–03Z
22Riga FC10-1-01–11R
23Jablonec10-0-12–30P
24Crvena zvezda Belgrad10-0-12–30P

wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej

18:45Nordsjælland–CSKA SofiaNasz typ:U 2.52.30Za tym zakładem — 8 z 16, w tym samym kierunku — jeszcze 11 1.53X 4.432 5.7118:45Crvena zvezda Belgrad–FC KopenhagaNasz typ:O 2.51.71za tym typem 11 z 16 modeli AI1 2.48X 3.592 2.6918:45Trabzonspor–HeartsNasz typ:O 2.51.62za tym typem 7 z 16 modeli AI1 1.42X 4.802 6.90