Przejdź do treści
Menu

22 paź

Kajrat Ałmaty — Panathinaikos Ateny: typ AI na mecz

Mecz Kajrat Ałmaty — Panathinaikos Ateny odbędzie się 22 października. Zakład modeli AI: Panathinaikos Ateny wygra po kursie 1.86 (głosy: 8 z 16, w tym samym kierunku — jeszcze 1).

opublikowano czasu polskiego

Kajrat Ałmaty
Panathinaikos Ateny

zakład modeli AI: Panathinaikos Ateny wygra

1.86

zakład modeli AI · Za tym zakładem — 8 z 16, w tym samym kierunku — jeszcze 1

Nasze typy piłkarskie do tej pory: 88 trafień · 65 pudeł · 5 zwrotów · +4,14 j. Wszystkie wyniki

prawdopodobny wynik

1:113%kurs 6.53

1:2 9%0:1 8%0:0 8%

Prawdopodobny wynik to cztery najbardziej prawdopodobne rezultaty; kurs obok to średnia cena 2 bukmacherów na ten wynik. To nie jest zakład: zakład wybiera konsensus modeli AI.

Kursy na mecz

ostatnia aktualizacja linii 18.10 15:11

wynik14.01X3.7521.86 — zgodny z naszym zakładem
liczba goli 2.5O1.84U1.96
obie strzelątak1.71nie2.01
podw. szansa1X1.93121.27X21.23
handicapH1 +11.49H2 −12.48

W ciągu 1 dnia linia na wynik stoi: ceny nie drgnęły nawet o jeden krok kursu.

skróty
  • 1/X/2 — wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości
  • O/U — liczba goli powyżej/poniżej linii
  • H1/H2 — handicap gospodarzy/gości
  • 1X/12/X2 — gospodarze lub remis / któraś drużyna wygra / goście lub remis
Ruch liniiNasz zakład — Panathinaikos Ateny: 1.86 → 1.86 od publikacjiZobacz

Ten rynek prawie się nie ruszył: Kajrat Ałmaty 4.01 → 4.01, Remis 3.75 → 3.75, Panathinaikos Ateny 1.86 → 1.86.

Kajrat Ałmaty4.01 → 4.01Remis3.75 → 3.75Panathinaikos Ateny1.86 → 1.86nasz zakład
2.002.503.003.504.0017 paź18 paźPublikacja · 1.86Kajrat Ałmaty 4.01Remis 3.75Panathinaikos Ateny 1.86

Zmiany kursów

Zmiany kursów na rynku 1X2
KiedyKajrat AłmatyRemisPanathinaikos Ateny · nasz zakład
Publikacja naszego zakładu (wygrana: Panathinaikos Ateny) po kursie 1.86
4.01otwarcie3.75otwarcie1.86otwarcie
21 odczytów · kursy się nie zmieniły

Najwięcej modeli AI stawia na zwycięstwo drużyny Panathinaikos Ateny. Podobne zakłady w tym samym kierunku: jeszcze 1 model AI — to, że Panathinaikos Ateny nie przegra. Jeszcze po 2 na to, że obie drużyny strzelą i na powyżej 2.5 gola. Pozostałe głosy (3) — każdy na własny zakład: handicap Kajrat Ałmaty, podwójną szansę i liczbę goli.

Kurs — średnia bukmacherów w chwili, gdy model AI udzielił odpowiedzi.

Kursy w tej analizie — stan na 18.10 o 14:53 czasu polskiego

Panathinaikos Ateny wchodzi w ten mecz Ligi Konferencji w świetnym rytmie: w sześciu oficjalnych spotkaniach nowego sezonu Grecy strzelili 11 goli i stracili tylko trzy, a wszystkie trzy wyjazdowe mecze ligowe wygrali. Do tego kontrolują grę i oddają po 20 strzałów na mecz, podczas gdy Kajrat Ałmaty z 14 prób trafił w światło bramki zaledwie cztery razy i musi się godzić na rolę drużyny bez piłki.

Po pierwszej kolejce goście mają trzy punkty i dziesiąte miejsce, gospodarze jeden punkt i dwudzieste. Notowania nie drgnęły od doby, a zwycięstwu Panathinaikosu przypisują 51% szans. Nasz typ to zwycięstwo gości, kurs 1.86.

Gdzie możemy się mylić

Wyjazd do Ałmaty rzadko bywa jednak spacerem. W końcówce poprzedniego sezonu Kajrat u siebie w 62% meczów w ogóle nie tracił gola i przeciwko tak gęstemu blokowi sama przewaga w posiadaniu piłki może nie wystarczyć. Sam Panathinaikos w tym sezonie ani razu nie zachował czystego konta, więc każdy błąd z tyłu przywróci gospodarzom szanse.

Zakład pochodzi z największej grupy modeli AI, które wskazują ten sam kierunek (wygrana gospodarzy i handicap gospodarzy liczą się razem), a w tej grupie to typ wskazywany najczęściej; przy remisie grup bierzemy ten, którego kurs jest bliżej linii bukmacherskiej — jak liczymy

Statystyki i forma

Ostatnie mecze

wszystkie rozgrywki · najnowsze u góry
Kajrat Ałmaty
Ostatnie mecze: Kajrat Ałmaty
DataRywalBoiskoWynikRezultat
15.10Riga FCW1:1xG 1.1–2.3R
10.10ZhetysuPremier LeagueD1:0Z
17.09FC AstanaPremier LeagueW0:1P
13.09FK Tobol KostanayPremier LeagueD1:4P
09.09ZhenysPremier LeagueD3:0Z
05.09KaspiyPremier LeagueW3:0Z
Panathinaikos Ateny
Ostatnie mecze: Panathinaikos Ateny
DataRywalBoiskoWynikRezultat
15.10Borac Banja LukaD2:1xG 3.8–0.2Z
11.10Olympiakos Pireusliga greckaW0:1xG 0.5–0.7P
20.09Kalamataliga greckaW1:0xG 1.7–1.2Z
16.09KifisiaPuchar GrecjiW2:0Z
13.09Panetolikosliga greckaD3:0Z
10.09Kifisialiga greckaD3:1Z

D — u siebie, W — na wyjeździe · wynik i xG z perspektywy drużyny · mecze własnej ligi bez oznaczenia rozgrywek

Tabela

Miejsca drużyn w tabeli: Liga Konferencji
#DrużynaMZ-R-PBZ–BSPktForma
10Hajduk Split11-0-02–13Z
11Panathinaikos Ateny11-0-02–13Z
12Brann Bergen11-0-02–13Z
17Nordsjælland10-1-01–11R
18Kajrat Ałmaty10-1-01–11R
19Hearts10-1-01–11R

wycinek: obie drużyny i ich sąsiedzi w tabeli · forma — najnowsze z prawej

18:45Nordsjælland–CSKA SofiaNasz typ:U 2.52.30Za tym zakładem — 8 z 16, w tym samym kierunku — jeszcze 11 1.53X 4.432 5.7118:45Crvena zvezda Belgrad–FC KopenhagaNasz typ:O 2.51.71za tym typem 11 z 16 modeli AI1 2.48X 3.592 2.6918:45Trabzonspor–HeartsNasz typ:O 2.51.62za tym typem 7 z 16 modeli AI1 1.42X 4.802 6.90